Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Затопило квартиру уві сні що означає сон?

Затопило квартиру уві сні що означає сон?

Відносини з сусідами відносяться до категорії вічно болючих питань, які розбурхують все покоління. І, хоча ця тема нерідко висміюється в анекдотах, наяву вона рідко викликає посмішку. Найчастіше, зовсім навпаки: одні сусіди занадто голосно дивляться телевізор, інші слухають музику далеко за північ, а хтось іде на роботу і залишає вдома собаку, гавкіт якої викликає головний біль.

Одна з можливих неприємностей — потоп, який влаштовують сусіди зверху. Наяву цього бояться всі, але якщо подібний сюжет є уві сні, уникнути його ми не може. На даній сторінці ви дізнаєтеся, що означає сон, в якому затопило квартиру і пов’язані з цим деталі.

Короткий зміст:

Особливості трактування

Сонник Євгенія Цвєткова

На думку Цвєткова, затоплений будинок Віщує втручання сторонніх людей у ваше життя і неприємності, ними принесені.

Якщо в потопі були винні живуть поруч сусіди, вашими недругами виявляться добре знайомі вам люди, які були у вас на хорошому рахунку. Потоп стався через те, що ви самі забули закрити кран? Майте на увазі: Ваші домашні почнуть буквально тероризувати вас, аргументуючи це бажанням допомогти вам. Однак вони поставлять перед собою просту мету — повністю підпорядкувати ваші інтереси своїм.

Наснилося, що ваше житло залило через вікно — Щоб уникнути неприємностей, намагайтеся не підпускати до себе близько занадто багато цікавих людей.

Ви самі затопили сусідську квартиру — Незабаром ви по дурості надасте своєму знайомому «ведмежу послугу». Ви будете хотіти як краще, а вийде як завжди.

Сонник міс Хассе

Жінка-медіум вважала, що затоплена водою квартира — Це символ, який провіщає сновидцу нові і сильні почуття. Вони повністю заповнять душу сплячого і знесуть все, що було в ній раніше.

Якщо ви виявили затоплення, повернувшись додому з вулиці, незабаром якась людина шалено вас полюбить, але чому це принесе у ваше життя тільки складності. Бачити уві сні залиту водою кухню — Знак жертовності сновидіння. Найближчим часом вам належить пожертвувати багатьма благами в ім’я своєї любові, і ви з задоволенням це зробите.

Туалет, залитий мулистій або іржавою водою — Ще трохи, і ви запалився жахливою, воістину тваринної пристрастю до людини з вашого оточення. Однак, через якийсь час, вам буде соромно навіть про це згадувати.

Якщо уві сні вас затопили сусіди, в Реальному житті безсовісні вчинки інших людей шокують вас до глибини душі.

Езотеричний сонник

Потоп у вашій оселі — Це уособлення почуттів і емоцій, які незабаром наповнять ваше серце. Хорошим знаком вважаються сни, в яких вода була чистою і прозорою. В даному випадку, ці почуття принесуть вам справжнє щастя і зроблять ваше життя світлим і радісним.

Якщо ж вода була брудною або мутною — Щасливе кохання виявиться ілюзією, і новий партнер скористається вашою щирістю в корисливих цілях. Коли обман з’ясується, це вразить вас до глибини душі.

Однак якщо уві сні вам вдалося злити брудну воду, будьте спокійні — Ви швидко розпізнаєте фальшиву любов і не дозволите себе обдурити.

Сон, в якому вас затопили сусіди і ви лаялися з ними через це, Пророкує стрес, який вам принесуть навколишні люди.

Сучасний сонник

Потоп, який стався в квартирі по вашій власній провині — символ, який трактується двояко. Якщо вода, що залила приміщення, була чистою і теплою, вас чекає гарний прибуток і удача в справах. Якщо ж вона була холодною і каламутній, приготуйтеся до серйозних фінансових втрат.

Якщо квартиру уві сні затопили сусіди зверху, Наяву у ваше життя постараються втрутитися ваші недоброзичливці. Причому, чим більше потоп засмутив вас уві сні, тим більше неприємностей недруги доставлять вам наяву.

Ви затопили сусідів: до чого?

Затопити сусідів уві сні — незабаром сновидцу і справді мають бути розборки з живуть поруч людьми. Причому, це не обов’язково будуть мешканці знизу, це можуть бути сусіди збоку, зверху або навіть живуть через один або два поверхи. Приводом для сварки стане якийсь побутовий питання. Єдине, що ви можете зробити — постаратися бути терплячим.

Також сновидіння такого змісту попереджає, що В даний момент краще не брати у сусідів грошей в борг і не давати їм грошей самому — адже це найпопулярніша причина конфліктів.

Вам снилося, що сусідами знизу були ваші рідні? Знайте: Наяву ваші необдумані дії можуть принести неприємності не тільки вам, але і вашим близьким. Щоб уникнути цього, постарайтеся не вплутувати дорогих вам людей в проблеми, які вимагають виключно вашого рішення.

Якщо потоп, вчинений вами уві сні, спричинив за собою серйозні наслідки (обвалилася стеля, зіпсувалася меблі, килими та побутова техніка), Такий сон пророкує вам реальні грошові втрати. Причому, вони будуть тим більші, ніж більших збитків ваш потоп завдасть в сюжеті сновидіння.

Якщо уві сні ви з усіх сил намагалися зупинити воду, щоб припинити потоп, але вам це не вдавалося, знайте: найближчим часом вас чекає серйозна розруха, з якої ви нічого не зможете вдіяти і тим більше уникнути її.

Масштаби потопу

Постарайтеся згадати — Наскільки серйозним було вчинене сусідами повінь?

Колір і стан води

У трактуванні снів подібного змісту дуже важлива така деталь, як вода. Згадайте, якою вона була?

Прорив труби

Кращі сонники світу ототожнюють водопровід уві сні з життєвою енергією сплячого. І, на жаль — бачення, в яких з ним відбувається щось погане, віщує неприємності.

Прорив труби — передвістя неприємностей на життєвому шляху сплячого. Особливо важливо згадати, де саме стався прорив труби:

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: