Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться розбите вікно?

До чого сниться розбите вікно?

Приснилося розбите вікно в багатьох сонниках розглядається, як несприятливий знак. Проте, завжди краще знати, про що саме говорить нам те чи інше сновидіння — навіть якщо воно не віщує нічого доброго — щоб уникнути або мінімізувати можливі неприємності. До чого сниться розбите вікно?

Короткий зміст:

Інтерпретація за різними сонникам

Езотерики Рекомендують звертатися до кількох сонникам для більш точної інтерпретації сновидінь.

Сонник Ванги

Провісник вважала, що розбите вікно, яке приснилося людині, На даний момент знаходиться в складному становищі через проблеми і смуги невдач, віщує зміну ситуації, яке можна використовувати в своїх цілях. Якщо ж вікно було розбите летить птахом, вдарилася об скло — сновидіння чекають новини, хоча точно сказати, хорошими вони будуть або поганими, не можна.

Сонник Міллера

Бачити розбите вікно уві сні, згідно з цим сонником, До дуже важкої хвороби, яка може призвести аж до смертельного результату, причому як самого сновидіння, так і його близьких людей, родичів. Інше тлумачення сну — доведеться зайнятися чиїмись справами, вирішувати чужі проблеми, залишивши в стороні свої власні турботи.

Сонник Езопа

За Езопу вікно в сновидінні Трактується, як символ нового шляху. Однак якщо воно розбите, починання не приведуть до гарного результату. Сновидінню слід уважно поставитися до вирішення і зайнятися новими видами діяльності.

Сонник Фрейда

Психоаналітик вважав, що Вікно символізує статеві стосунки між чоловіком і жінкою. Приснилося розбите вікно віщує сновидцу прийдешні розчарування в партнері і наступні проблеми в особистому житті — незалежно, чоловікові або жінці приснився даний сон.

Також це може говорити про те, що Хтось із партнерів відчуває утиски з боку своєї другої половини, і таким чином підсвідомість показує бажання вирватися з-під контролю, отримати більше особистої свободи.

Русский сонник

Розбите вікно, згідно з цим сонником — Провісник розчарування в насущні справи, втрата інтересу до будь-якої діяльності і туги.

Сонник Роммеля

Приснилося зламане вікно без скла говорить про те, що Сновидець відчуває розчарування в житті, відчуває тугу, печаль, яка, можливо, викликана докорами сумління.

Малий сонник

Розбите вікно Віщує який побачив його уві сні пред’явлення необгрунтованих претензій щодо його вірності з боку чоловіка або дружини.

Сімейний сонник

З цього сонником приснилося розбите вікно Говорить про те, що в особистому житті сновидіння намітилися розколи. Слід уважніше поставитися до своєї другої половинки для того, щоб уникнути можливих сварок і непорозумінь.

Де воно було розбите?

Розбите скло в своєму будинку — для людини, який перебуває у шлюбі, такий сон говорить про те, що з його життя пішла гармонія у відносинах з другою половиною. Причому, чим сильніше пошкоджено скло, тим більше розлад у стосунках. Якщо з вікна вилетіло лише кілька осколків, повернути розуміння в сім’ї можна легко, але, якщо скло розбите повністю, це означає серйозні розбіжності, підсумком яких може стати навіть розлучення.

Самостійно розбивати скло уві сні — Ймовірно, в ньому і криється причина сварок і непорозумінь між подружжям. У такому випадку йому варто задуматися про власну поведінку, щоб не завдавати болю близькій людині і уникнути відторгнення і самотності.

Приснилося розбите вікно в будь-якому транспортному засобі вказує на те, що У сплячого є серйозні проблеми в його професійній сфері — аж до звільнення з роботи або навчального закладу.

Якщо сновидец бачив, як хтось інший бив вікна в транспорті — Можливо, причиною його неприємностей є колеги, які затіяли інтриги в своїх цілях. Слід уважніше придивитися до свого оточення.

Розбити вікно в чужій квартирі — в даному випадку це хороший знак для сплячого — Незабаром йому буде доступна якась важлива інформація.

Сон з розбитим вікном в службовому приміщенні передвіщає неприємності, які викличуть розголосу і скандал. В кінцевому підсумку це може призвести до публічного з’ясування відносин.

У квартирі коханої людини. Цей сон говорить про те, що сновидцу відкриється таємниця, яка викличе сильні переживання, причому невідомого характеру — позитивного або негативного, негативного.

Сон з розбитим вікном в будинку у батьків Віщує який побачив його неприємні новини, які можуть стосуватися близьких родичів. Слід звернути увагу на близьких і намагатися допомогти їм у вирішенні їх проблем.

Розбите вікно в під’їзді Вказує сплячому на можливість серйозної сварки з сусідами, яка може перерости в затяжний конфлікт.

Будинок з битими стеклами

Якщо вам наснився будинок, в якому багато розбитих вікон — скоро ви опинитеся в ситуації, що вимагає від вас відповіді за скоєні в минулому помилки. Батькам, які побачили такий сон, потрібно звернути увагу на дітей, щоб уникнути неприємних наслідків їх необдуманого поведінки. Також це може вказувати на те, що сновидцу належить захищати чиїсь інтереси, причому навіть не в свою користь — наприклад, взяти чиюсь провину на себе.

Покинутий будинок з розбитими вікнами Вказує на тривожний стан сновидіння, причому переживання, швидше за все, викликані минулими вчинками, які йдуть в розріз з духовними цінностями, сплячого, через що його мучать докори сумління.

Про що говорять ваші дії?

Від дій сплячого в таких сновидіннях може змінюватися їх інтерпретація:

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: