Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сторінка про мене!

Привіт усім відвідувачам та гостям мого сайту! Мене звати Олена і я є тою людиною, яка самотужки зробила цей чудовий сайт про сновидіння.

Мене далеко не завжди цікавила ця тема, але одного разу я всерйоз почала відшукувати тлумачення снів і здивувалась, адже не змогла їх знайти. Ні-ні, вони таки були, але не у тому вигляді, який мені потрібен. Я хотіла знайти значення свого сну українською мовою, але абсолютно все, що знайшла в Інтернеті було викладено мовою російською.

Звичайно, я розумію російську мову, але ж я хочу знаходити відповідь своєю рідною мовою! І саме тоді я вирішила, що створю сайт, на якому буду збирати значення снів із різних тлумачів і максимально правильно їх перекладати на українську мову.

Моє фото

Сама я народилася у Києві, сайти ніколи не створювала, але довелося. У соціальних мережах я сторінок не заводила. Якщо ви хочете мені щось запропонувати, то краще за все зробити це через сторінку зворотного зв’язку.

Взагалі я звичайна дівчина, яка любить свою державу та хоче, щоб усі люди навколо були здорові і щасливі, щоб у нас все було добре, щоб не ми їздили до Європи, а вони до нас. Щоб у нас була нормальна економічна ситуація, нормальні керманичі та добре і життєрадісне населення. Сподіваюсь, що і ви цього хочете.

Була рада з вами познайомитися! Ваша Олена! Хочете надіслати мені повідомлення? Я із радістю відповім усім у Facebook. Буду дуже рада спілкуванню.