Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться власна смерть?

До чого сниться власна смерть?

Смерть уві сні в більшості випадків має позитивне значення, в тому числі, і своя власна смерть і навіть свої похорони. Як правило, такий сон обіцяє міцне здоров’я і довголіття, але бувають і менш оптимістичні інтерпретації того, до чого сниться власна смерть.

Короткий зміст:

Я померла уві сні: значення бачення

Сонник Міллера

Смерть уві сні Вказує на внутрішні переживання, на битву світоглядів і суджень всередині людини. Як правило, сон пророкує кризовий момент життя, коли людина збився зі шляху і не може відрізнити погане від хорошого, корисне від шкідливого.

Бачити, як родичі плачуть біля труни сновидіння, Вказує на його неміцні відносини з ріднею, на постійні сварки і докори в стосунках з рідними людьми. Подібний сон говорить про те, що сновидцу необхідно змінити своє ставлення до близьких людей, інакше він ризикує залишитися на самоті.

Сонник Велеса

Своя смерть або похорон уві сні Віщують людині довге і безбідне життя. Бачити самого себе в труні передрікає хворим людям швидке одужання, а здоровим — активний період в житті.

Сонник Цветкова

Власна смерть уві сні — це сприятливий знак. Жінці подібний сон передвіщає швидку бажану вагітність. Якщо подібний сон сниться вагітній жінці, це говорить про те, що все її страхи безпідставні і що незабаром вона народить здорову, міцного малюка.

Померти на лікарському столі уві сні Віщує швидкий переїзд, зміну місця проживання. Сон також вказує на те, що нікому не можна довіряти — існує велика ймовірність зради з боку близьких людей.

Український сонник

Наснилося як хтось уві сні повідомляє сновидцу про його ж смерті — В життя сплячої людини нарешті настане світлий, щасливий період без проблем і негараздів. Бачити себе мертвим в труні — значить, прожити довге життя без хвороб.

Сонник 21 століття

Якщо жінці наснилося, що вона повинна померти — Це віщує в реальності сприятливі зміни в житті — багатство, процвітання і успіх. Якщо раптом ви спостерігали уві сні власне воскресіння — це означає початок нового періоду у вашому житті.

Сонник Юнга

Своя смерть уві сні вказує на несприятливі зміни в організмі людини — захворювання, хронічна перевтома, неминаючий біль, що насувається депресію. Це цілком нормальне сновидіння — кожній людині хоч раз в житті сняться власні похорони або смерть.

Подібний сон означає усвідомлення людиною власної кончини, таким чином відбилася уві сні. Також Сновидіння вказує на прагнення людини розвиватися, вчитися чомусь новому, схильність до перфекціонізму.

Французький сонник

Власна смерть уві сні Вказує на захворювання, що розвивається в організмі. Необхідно прислухатися до «сигналів» свого тіла і звернутися до лікаря. Сновидіння нагадує, що треба дбати і про себе, а не тільки про оточуючих людей.

Сонник Федоровской

Своя смерть уві сні Пророкує вчинення щасливої події, отримання безлічі позитивних емоцій. Дівчині сон вказує на ймовірність її швидкого заміжжя, а одруженого чоловіка обіцяє успіхи на професійній ниві. Особливо сприятливий такий сюжет для військовослужбовців.

Домашній сонник

Наснилося власна смерть передрікає людині довге життя і міцне здоров’я і вказує на внутрішнє, духовне переродження сплячого. Нинішнє перебіг подій перестало задовольняти сновидіння, і він внутрішньо дозрів для того, щоб все змінити.

Сонник Хассе

Померти насильницькою смертю уві сні Вказує на серйозну небезпеку в реальності — в найближчі дні сновидцу необхідно бути уважним і обережним, особливо, на дорозі. Якщо сновидец помер від лікарської помилки уві сні — це означає невірність другої половинки або зрада друзів.

Побачити дати смерті на своєму надгробку Говорить про те, що в цей день відбудеться якась важлива подія в житті сновидіння.

Похорон в сновидінні

Свої власні похорони уві сні віщують швидке примирення з якоюсь людиною, швидке радісна подія, в тому числі, святковий захід. Побачити свої похорони в теплу, сонячну погоду — значить, сновидіння чекає довга, щасливе життя без горя і бід. Якщо ж похорони пройшли в похмуру, похмуру погоду, то подібне обіцяє хвороби і отримання неприємних новин.

Приготування могили для похорону віщує Переїзд в нове житло, зміну місця проживання. Бачити своє поховання з боку вказує на майбутнє подорож або, якщо сновидец знаходиться далеко від дому, повернення в рідні пенати.

Якщо на похоронах люди сильно плакали, це Вказує на підступи ворогів і злостивців в реальності. Бути заживо похованим уві сні говорить про вчинення сновидцем непоправних помилок, про які він сильно шкодує. Якщо сновидец піднявся під час відспівування з труни, то в реальності він зможе впоратися з усіма навалилися на нього проблемами і неприємностями.

Бути присутнім на своїх поминках і бачити себе мертвою з боку — Це ознака величезного везіння і успіху, отримання випадкової, халявної прибутку. Збирати гостей на власні поминки вказує на шлюб за розрахунком, знаходження виходу з безнадійного становища.

Лежати нерухомо в труні, але розуміти все, що відбувається навколо, вказує на несприятливі відносини в родині, на сварки з близькими людьми і на конфлікти з родичами через спадщину.

Всі знають відому історію про Авраама Лінкольна, якому наснилася власна смерть і згодом він був убитий. Виходячи з цього можна сказати, що Такий сон дійсно для кого-то може бути віщим. А що ще може снитися до смерті самого себе? Відповідь на це питання неоднозначна, кожному може наснитися щось своє.

Однак деякі образи вважаються провісниками швидкої кончини — це померлі люди, що кличуть за собою, кладовища і всі атрибути пов’язані зі смертю.

Померла душа: що означає?

Бачити свою душу окремо від тіла вказує на те, що в реальності людина пережила новий, ні з чим не порівнянний досвід. Можливо, людина стала сповідувати іншу релігію або долучився до культури іншої національності.

Побачити свою померлу душу говорить про те, що Сновидець порушив моральні норми і підвалини, і тепер йому загрожує жахлива кара. Також сон віщує справжню смерть сновидіння, на приготування до власної загибелі. Часто подібні сновидіння приходять до віруючих, високоморальною людям.

Моя дата смерті

Бачити свою дату смерті на надгробку віщує швидкі зміни в житті. Варто запам’ятати це число — в цей день відбудеться важлива подія, яка надасть великий вплив на подальше життя людини.

До зазначеної уві сні датою смерті сновидцу Необхідно доробити розпочаті справи, зробити те, що він давно поривався. До того ж, дата смерті може бути виграшною низкою цифр у лотереї.

Жінці дізнатися дату власної смерті уві сні Віщує їй зміни в особистому житті. Якщо у неї є діти, то в їх житті незабаром станеться крутий поворот, про який мама дізнається далеко не відразу.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: