Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сониик пити воду до чого сниться?

Сониик пити воду до чого сниться?

Пити воду тлумачення сонника

Вода є досить суперечливим символом, а сни з водою мають значення в залежності від чистоти води, домішок у ній. Чиста і прозора вода у сні несе позитивні зміни в житті і внутрішній спокій, а вода каламутна і брудна говорить про деякі проблеми особистісного характеру і може провокувати плітки. Щоб зрозуміти, до чого сниться пити воду, варто згадати будь-які деталі і заглянути в тлумач.

Прозорість води

Жіночий і Велесів сонники стверджують, що пити в сні воду — прекрасний знак, що говорить про успішне завершення задуманого, а також міцне здоров’я. Хвора людина одужає.

Згідно соннику Міллера, якщо вам довелося пити в сновидінні газовану воду, то робочі справи підуть в гору. Це дуже гарний сон для підприємців, який обіцяє зростаючу прибуток, нові вдалі знайомства, вигідну укладення договорів. Але також психолог зазначає, що для досягнення таких результатів важливо не упустити момент, так як удача може відвернутися в самий невідповідний час. Не тягніть з починаннями.

Мусульманський сонник вважає, що випити воду з склянки, значить мати проблеми зі здоров’ям. Ймовірно, варто звернутися до лікаря і здати всі необхідні аналізи для якнайшвидшого виявлення недуги.

Каламутна вода

До чого сниться пити брудну воду? До тузі і смутку, які без належного втручання можуть легко перерости в важку форму депресії. Якщо не допомагають знайомі і рідні, а стан стає нестерпним, не потрібно в ньому залишатися, зверніться до психолога.

Пити багато води, вмираючи від спраги, але не напитися — до неможливості покращити фінансове становище тими способами, якими ви намагаєтеся це зробити. Можливо, варто переглянути джерела заробітку,— вважає Жіночий сонник.

За сонником пити воду, яка тече з крана і має неприємний іржавий колір або зовсім брудна, вважає застереженням від пліток, які спеціально будуть поширюватися за спиною сновидця, щоб втоптати його в бруд. Варто уникати ситуацій, які могли б дати підстави для непотрібних розмов, і уникати компанії ненадійних людей.

По Міллеру пити зі склянки брудну воду, отже, турбуватися про щось. Такий стан може спровокувати розлад нервової системи. Необхідний відпочинок і спокій, хоча б на кілька днів.

Якщо чай або каву готують вам з використанням неякісної води, то варто включити пильність, не довіряти стороннім особам, у справах може чекати провал.

Ще кілька тлумачень

Свята вода у сні має найбільш позитивний сигнал. Пити таку воду — до міцного здоров’я на все життя або до духовного просвітлення, чистоту помислів і щасливе життя у злагоді з собою та Природою.

Намагатися напитися солодкою водою або чаєм, значить, марно боротися за власне щастя. Сонник Езопа рекомендує на якийсь час відійти від справ і переглянути всі свої дії, щоб зрозуміти, що саме робите не так.

Про точному тлумаченні води підкаже і її смак. Солона вода символізує сльози і горе, якого доведеться сьорбнути, а солодка, навпаки, є добрим знаком і несе теплоту і затишок в домі.

Сонник Гришиній тлумачить сон, у якому довелося попити солодкої води — це знак швидкого знайомства з приголомшливим людиною, який подарує любов, ніжність і підтримку. При хорошому збігу обставин можливо вдасться зберегти роман і перенести відносини в більш глибокі: вийти заміж і завести дітей.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: