Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник адвокат до чого сниться?

Сонник адвокат до чого сниться?

Адвокат тлумачення сонника

Бачити адвоката у сні передвіщає як хороші, так і погані новини. У тлумаченні даного сну необхідно відштовхуватися від деталей, що зміг запам’ятати сплячий.

Сонник Міллера

До чого може приснитися адвокат молодій дівчині? Їй варто бути обережним у своїх висловлюваннях. Випадкове необдумане слово може перевернути її життя не в кращу сторону.

Якщо правозахисник приснився молодому чоловікові — то це віщує йому вирішення майнових спорів з його рідними людьми. Результат опору один: ви все одно програєте. Якщо майно буде на вашій стороні — від вас відвернуться рідні. Якщо виберете рідних — втратите майно.

Англійський сонник

Коли в ролі адвоката виступає сам сплячий, то це сниться до чогось непоправного. Якщо уві сні вдалося когось захистити, то вас очікує пристойний кар’єрне зростання. Він стане для вас дуже несподіваним і більше буде нагадувати стрибок.

Якщо вранці вам вставати на роботу, то правозахисник сниться до важкого завантажений дня. Можливо, хтось спробує спихнути на вас свою роботу. Будьте пильніше.

Східний сонник

Вас чекає пошана і повага, якщо уві сні ви були адвокатом, і вам вдалося швидко виграти справу. Східний сонник обіцяє, що після такого сну у житті будете займати значне місце в суспільстві. Ви обов’язково помітите різке зростання свого соціального становища. Але якщо ви в сні наймали для себе правового захисника, то не чекайте нічого приємного. Можливо, вас наздожене обман.

Брехня чи правда

Сонник Лоффа рекомендує уважно згадати деталі сну. Те, до чого може снитися захистив вас адвокат від серйозного звинувачення, обіцяє збутися однією реальною мрію. Якщо вас захистити не вдалося — чекайте крах ваших надій і мрій.

Якщо судове слухання перенесли, то в реальності хтось вам багато бреше. Якщо уві сні ви сперечаєтеся з правозахисником, то, за сонником, ваш близька людина з вами щирий.

Місячний сонник

Якщо захисник у сні був з валізою, то в реальності вас гризе вина. Постарайтеся залагодити всі проблеми, і тоді це почуття у вас саме пройде. Якщо уві сні ви стали свідком адвокатських розмов, то чекайте неприємні звістки з далекого міста.

Якщо ви прийшли в колегію юристів і хочете найняти самого досвідченого фахівця — в майбутньому вам не уникнути витоку важливої інформації.

Від чого захищають вас

Від того, у чому вас звинувачують, може залежати результат передбачення. Згадайте захисні промови вашого юридичного працівника. До чого зазвичай сниться те, в чому вас звинувачували?

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: