Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник борошно до чого сниться?

Сонник борошно до чого сниться?

Борошно тлумачення сонника

Головний інгредієнт хлібопечення — борошно, в нічних видіннях символізує благополучну стабільне життя без надмірностей, але і серйозних втрат і потреби. Однак при тлумаченні сну потрібно брати до уваги пригрезившиеся деталі. Наприклад, з якого злака зроблена борошно? Яка вона за якістю, видом. Тільки так вдасться вірно дізнатися: до чого сниться цей продукт?

По виду і сорту

Приміром, приснився пшеничне борошно — символ удачі, здійснення мрій, гармонії. А ось ячмінна обіцяє, за сонником, збільшення доходів. Кукурудзяна передрікає бурхливий любовний роман, пристрасть і вир почуттів.

На жаль, але ваша праця належним чином не оцінять, і доведеться випробувати досаду, образу, ось до чого сниться борошно темна, житнє або погано очищена.

Саме час випробувати удачу, купити лотерейний квиток, ризикнути в казино, якщо в нічний дрімоті ви просівали борошно через сито. Сонник пророкує вам величезний виграш!

Однак, якщо за службовим обов’язком вам часто в реальності доводиться бувати на борошномельному виробництві, то такий сон це лише віддзеркалення або продовження денних подій, що не несе ніякого особливого сенсу.

Всі, хто не має відношення до мельничному справі жорна та інші пристосування для подрібнення зерна можуть примаритися напередодні важливого відповідального кроку, складного вибору.

Спите і бачите, що затіяли пекти торт, пироги, але в останній момент виявили, що в домашніх засіках немає борошна? До чого сниться такий сюжет? За версією сонника, він наповнений глибоким філософським змістом: часом ми не цінуємо і не помічаємо того, що завжди у нас під рукою. І тільки втративши, розуміємо, наскільки величезна втрата, і згідно народної мудрості, плачем.

Купувати, продавати

До чого сниться борошно, яке купує або продає сплячий? Подібний сюжет служить застереженням — можливо сновидець діє дуже нерозважливо, ризикує, не порівнює свої витрати і доходи. Місячний сонник не рекомендує йому зараз приймати вигідні, але авантюрні пропозиції, брати участь в азартних іграх. Ризик втратити все накопичення відразу дуже великий!

А ось в Мусульманському соннику навпаки сказано, що той, хто уві сні набуває борошно, в реальності виявляється турботливим батьком, дбайливим господарем, пекущемся про своїх дітей, підтримує літніх родичів.

В мішках або розсипом

Ви вміло складаєте сімейний бюджет і плануєте цінні, великі придбання і подорожі заздалегідь, ось до чого сниться борошно в мішку. Таке економічне мислення дозволить зміцнити фінансове становище і без бід пережити будь-яку кризу.

Ще краще, якщо в нічний грезе бачите не один, а відразу кілька мішків вщерть наповнених борошном! Згідно сонником, це точно пророкує підвищення матеріального статусу, багатство, удачу. І що важливо, це ще й свідчення того, що ви правильно обрали життєвий шлях, вміло розпочали свій бізнес, словом знайшли свою професійну стезю.

До чого сниться борошно, розсипана по підлозі, столу? Якщо довіритися сонником, то дуже скоро в житті сновидца трапиться ціла череда турбот. Втім, вони будуть радісними, приємними, пов’язаними з несподіваним, але щасливою подією.

Любов і інші почуття

Якщо молода жінка або дівчина бачить у сні себе обсипаної борошном це відмінна ознака. Вийшовши заміж, вона стане повноправною господинею в домі, буде улюблена чоловіком, шанована родичами радує сонник. Чоловік її буде вірним і завжди буде прагнути якнайшвидше добратися додому, розуміючи, що господарство та благополуччя сімейного вогнища — це значною мірою заслуга його прекрасної дружини.

Коли уві сні бачите борошно і тісто, то знайте, що наяву у вас є місце, де завжди чекають рідні, кохані люди. Але якщо пригрезились вже готові пиріжки, ватрушки, то, швидше за все ви особистість неординарна, на власному досвіді, що намагається перевірити всі найнебезпечніші маршрути, вирішити найскладніші завдання.

Відмінне здоров’я, відмінний настрій ось що бачить сон, у якому ви помітили білу чисту борошно. А ще це символ виконання потаємного бажання, благополуччя і радості.

Людина, що побачив у сновидінні пшеничне борошно, напевно цілеспрямована, сильна натура, з почуттям власної гідності. Він має право пишатися своїми досягненнями та успіхами, а також сподіватися на отримання величезного винагороду за сумлінність і чесність.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: