Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сняться цигани, що це означає, сонник цигани українською мовою

У реальному житті ми звикли, що від циган не потрібно чекати нічого хорошого та позитивного. А як бути із снами? Нажаль, у переважній більшості випадків, цигани уві сні нічого хорошого не обіцяють. Тим не менше, сонник допоможе правильно виявити напрям, з якого насувається небезпека і ви зможете її якщо не уникнути, то мінімізувати втрати.

Короткий зміст:

Головні значення

Сонник цигани значення сну

Сонник циганка. Класична циганка – це дівчина чи жінка з довгим чорним волоссям. Якщо саме вона приснилася вам і ви з нею хоч якось взаємодіяли, то обов’язково чекайте обману у найближчий час. Невідомо, хто саме спробує ввести вас в оману, але відомо, що це нанесе вам удар у грошовій сфері. Якщо будете уважні і не станете нікому довіряти найближчі три тижні, то уникнете проблем. Звичайно, не може бути й мови про те, щоб у цей час давати гроші в борг.

Якщо уві сні ви побачили циганку і ніяк з нею не взаємодіяли, в недалекому майбутньому у вас піде багато нервів на з’ясування відносин, вас будуть провокувати на скандал. Не піддавайтеся на провокації, бо ж вам доведеться самостійно відновлювати відносини після того, як ви їх зруйнуєте. Вас очікують безпідставні ревнощі. Зможете втримати себе в руках, збережете нерви і відносини.

Уві сні ви сварилися з циганкою? Це до неприємностей. А от якщо вона вас проклинала, то це до великої біди, що невдовзі постукає у ваші двері. Будьте уважні! Сон – це попередження, а не гарантоване майбутнє, у вас є шанс уникнути проблем, якщо будете уважні та обережні, не піддавайтеся на провокації та заманливі пропозиції.

Погано, якщо уві сні ви були із кількома циганками, гарно спілкувалися та вели себе, як справжні друзі. Сон говорить про те, що у реальному житті навколо вас зібралися лицемірні люди, ви оточені кількома ворогами, які начебто є вашими приятелями. Також цей сон попереджає про вимушені витрати, які невдовзі на вас наваляться.

Сонник циган. Якщо вам наснився циган, це повинно вас насторожити, бо в реальному житті у вас з’являться якісь проблеми. Розмовляли ви з ним чи ні – немає значення, станьте уважні до навколишнього світу.

Циган у вас щось вкрав? Це добре, бо таким чином можна дізнатись більше конкретики. Проблема залежить від того, що саме за річ це була. Вкрав гроші – до фінансових втрат, вкрав обручку – до проблем у відносинах. З чим чи ким пов’язана вкрадена річ – там і проблема.

Прийшли в гості. Побачили уві сні, як у вашому будинку розташувалося циганське сімейство? Швидше за все, вам в реальному житті буде зроблено пропозицію, яке вплине на все ваше життя. А от до добра чи ні – невідомо.

Якщо вони танцюють і співають, то ви своєю поведінкою в житті доставляє багато проблем близьким і рідним. Ви повинні побороти в собі власну недбалість або ненормальну принциповість, бажання завжди бути правим.

Інші значення

Сон, в якому вам довелося купити щось у циганки, є попередженням. Постарайтеся в житті бути напоготові, ви можете втратити частину грошей. Або ж у реальності вас чекає зустріч з дуже красивою та харизматичною людиною, що виявиться насправді підступною і нещирою.

Уві сні ви побачили дуже молоденьку гарну циганочку або молоденького гарного цигана? Вас чекає любовна пригода, від якої ви втратите голову. Також це кохання обіцяє серйозні зміни в житті, а от чи хороші, невідомо.

До чого сниться циганка чи циган, які танцюють? Такий сон обіцяє пристрасну любов, результатом якої виявиться розрив стосунків. Якщо ви вже маєте чоловіка або жінку, то ні в якому разі не «йдіть наліво», зруйнуєте існуючі відносини, а нові є безперспективними, вас використають і викинуть, як сміття.

Ви уві сні закохалися у цигана чи циганку, хотіли інтимних відносин або навіть їх отримали? Наяву вас чекає зрада коханого і самотність. Уникнути цього важко, доведеться вкласти всі сили, щоб зберегти відносини.

Коментарі відвідувачів

Надія

Пишу коментар із затримкою, адже хотіла перевірити, чи справдиться те, що написано тут. Приснилося мені більше місяця тому, що до мене додому прийшли кілька циган. Взагалі не пам’ятаю про що вони говорили, тільки запам’ятала, як вони радісно зі мною віталися, а я була дуже задоволена їх візитом. Потім вони самі пішли.

У соннику цигани написано, що це до зміни у житті, до «відкриття очей». Почала я терпляче чекати цих змін і цього відкриття, чекала вісім днів, а на дев’ятий прийшла до мене кума, яка з чоловіком вже кілька років живе за кордоном. Зараз вона приїхала в гості до батьків. Посиділи ми з нею і робить вона мені цікаву пропозицію їхати з нею. Я сама роблю людям манікюр, заробляю достатньо, але вона з чоловіком у Іспанії має власний салон краси і саме шукають робітницю, бо каже, що іспанки не дуже охоче йдуть на таку роботу. Запропонувала вона мені поїхати з нею, суму заробітку назвала дуже пристойну.

Зараз я вже у Барселоні. Працюю два тижні, поки що все йде добре, від побаченого голова кругом. Це зовсім інший світ, інші люди та інші можливості! Виходить, сон був віщим, адже я і пропозицію вигідну отримала і на Україну тепер дивлюсь інакше.

Галина

Наснилося мені, що я кохаюсь із гарним циганом… А у соннику написано, що це до кохання, яке завдасть мені болю. От тепер думаю чи варто зараз заводити нові відносини? Мабуть, деякий час буду спілкуватись із своїм минулим хлопцем, тим більше, він за мною досі бігає, хоче відновити стосунки.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: