Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник дах до чого сниться?

Сонник дах до чого сниться?

Дах тлумачення сонника

Жодне житло не обійдеться без покрівлі, що захищає від опадів, променів палючого сонця і примх погоди. Заступництво, охорона, спасіння, ось до чого сниться дах, за версіями сонників найчастіше. Але цей символ настільки багатозначний, що знайдеться ще чимало цікавих і корисних для сновидця тлумачень. Правда, ще буде корисно згадати нічне бачення в найдрібніших деталях. Якщо не вдалося детально відновити в пам’яті сюжет, то в соннику неодмінно знайдеться пророкування по запомнившему фрагменту.

Цікаві варіанти з різних джерел

Сонник Медеи пояснює: до чого може приснитися дах з точки зору символіки. Так, як зазвичай, вона вінчає будівлю, що знаходиться зверху, то це умовне позначення розуму, піднесених думок і планів. Не виключено, що подібний сон спонукає сплячого до осягнення філософських істин, вивчення психології або окультних наук.

А ось Лонго більш прагматичний, і пояснює: до чого сниться дах хмарочоса так: навіть уві сні людина продовжує над чимось скрупульозно думати, будує глобальні плани, роздумує над перспективами. Сонник обіцяє, що ідея, вже бродящая у вашій голові і не дає спокою навіть вночі, буде блискуче реалізована, треба лише не відкладати її втілення.

В Українському соннику вважається, що дах це удача, везіння в будь-якій справі. За що не візьметься сновидець після пробудження у нього все складається благополучно. Він і сам здивується тому, які чудові ідеї генерує його мозок, як вправно виходить знайти вихід з найскладніших ситуацій. Або звернути невигідні умови на свою користь.

Квіток у своєму соннику описує сюжет, в якому сплячий стоїть на даху. Він упевнений, що це характеризує сновидця, як людину вольову, з видатними лідерськими якостями. Такий персонаж може бути чудовим стратегом, керівником великого підприємства або цілого холдингу.

Втім, якщо ви, не рухаючись стоїте на самій верхотурі будівлі, то це ознака нерішучості і невпевненості. Або ви постійно стоїте якісь привабливі плани, але ось почати втілювати їх у реальності явно не поспішайте. Виною тому або лінь, або сумніву. Не губіться, будьте сміливіше, рекомендує сонник.

А до чого може приснитися, як упав дах? За версією сонника Мандрівника це симптом важкого, пригніченого душевного стану, депресії, або навіть захворювання, викликаного хронічним перевтомою. Напрошується лише один висновок: не можна забувати про відпочинок або зміну роду діяльності, що теж іноді може послужити розвантаженням, сприяє зняттю напруги. Сновидець точно знає: як убезпечити себе від підступів ворогів, ось до чого приснилося, як він зводить дах. Якщо вам випало таке сновидіння після того, як ви задумалися над способом захисту, то той, що обрали, вас ніколи не підведе. Це вірне рішення! — гарантує сонник.

Непогано побачити в нічних мареннях, як іде ремонт покрівлі. За сонником це відповідальний період в житті людини. Він вступає в новий життєвий етап, дає оцінку пройденому шляху, і стає мудрішим, воздержаннее, словом, досконаліше.

До чого сниться рух вгору на дах? Езотеричний сонник запевняє, що це ознака духовного відродження, зростання. Підприємцям такий сюжет обіцяє збільшення прибутку, а якщо ви сумлінний працівник фірми, то чекайте надбавки до окладу або пропозиції зайняти більш високу посаду.

Непоказна покрівля

Причина для тривоги є, ось до чого сниться протікає дах. Таке сновидіння характерно в період душевного сум’яття, паніки, — сплячий не знає точно, в якому напрямку продовжувати рух, з тим, щоб завершити відповідальний проект. Але сонник радить не настільки близько до серця сприймати виробничі проблеми, в іншому випадку ймовірний стрес, нервовий зрив, і навіть запаморочення.

На жаль, не краща трактування і в сюжету, про те, що в результаті протікання покрівлі вода ллється струмками по стінах, збираючись на величезні калюжі на підлозі. Така картина віщує смугу життєвих невзгода, випробувань. Але пам’ятайте про те, що не можна сидіти склавши руки і чекати поки все вирішиться само собою. Не відкладайте пошук виходу із скрутного становища, дійте оперативно і рішуче!

В сонник Симона Кананіта є передбачення: до чого валитися дах. Автор пояснює, що сновидець отримає гіркі звістки, що стосуються когось з його домочадців, членів сім’ї. Ця інформація завдасть нищівного удару по його психіці.

До чого снилося, що дах провалився? Нічна фантазія про таку подію в реальності може обернутися катастрофічними наслідками не тільки для сновидця, але і для його земляків. Сонники є вказівка на стихійні лиха, природні, техногенні катаклізми, що зачіпають цілі селища або міста. Що ж робити, отримавши таке передбачення? Подбає про запас провіанту, медикаментів, зміцнити своє житло.

Примарилася дірява, стара покрівля? Тоді цілком можливо, що у вас не складаються стосунки з партнером? У них немає колишньої щирості і пристрасті. Рекомендація від сонника — откровено поговорити з коханим, але делікатно, висловити свої претензії, вислухати його зауваження.

Помітили в сновидінні старе житло, дах якого валиться на очах? Таке бачення — натяк на те, що у вашому житті не все гладко. Виною тому принципи побудова взаємовідносин з колегами і товаришами, домочадцями. Вам потрібно переглянути свої звички, змінити командний тон на більш доброзичливий, помиритися з тими, хто був ображений вами або зачепив колись вас, ділиться досвідом укладач сонника.

Нічний кошмар, в якому у вогні палає покрівля, — один із симптомів захворювання мозку. Терміново проконсультуйтеся з досвідченим лікарем, який може поставити точний діагноз і грамотно призначити цикл лікувальних процедур.

Таке ж бачення для людини, прикутого важкою недугою до ліжка, — трагічне знамення, що підказує, що його життєвий шлях близький до завершення. Але якщо поруч виявляться люблячі люди, готові самовіддано доглядати за хворим і молитися за нього, то смерть не постукає у двері.

Психоаналітики так інтерпретують сюжет, про те, що будуєте або ремонтуєте покрівлю у нічних мареннях: ви ображені, ображені, але підсвідомість посилає вірний сигнал — забудьте про кривдників, відгородьтеся від них стіною повного байдужості, ігнорування або простіть їх.

Людям, народженим влітку, сни про ремонт покрівлі випадають в ті моменти, коли вкрай необхідна допомога і захист. Але не потрібно впадати у відчай з часом все прийде в норму і знайдеться вирішення питань, які не дають спокою і викликають нервове напруження.

Конфлікт з коханим, ось до чого молодій дівчині сниться дах, яку вона взялася полагодити. Дівчині потрібно проявити м’якість і жіночу хитрість, враховуючи те, що її кавалер щиро вважає себе правим і не готовий прислухатися навіть до самим резонним доводам, брати до уваги очевидні істини. Доведеться трохи потерпіти його капризи, так як сперечатися даремно і шкідливо.

Дії на вершині будинку

Падіння уві сні, в тому числі і з даху, вважається поганою ознакою. В Українському соннику навіть є згадка про те, що такий політ передує смерті, загибелі сплячого.

Втім, не все так песимістично. Приміром, у соннику 21 Століття, сказано, що така подія може свідчити про самолюбстві, нарцисизм сновидця. Йому б слід було бути трохи скромніше. Ось, який таємний сенс несе таке бачення, інакше конфліктні ситуації з оточуючими тільки множитимуться. Наслідуючи цієї нехитрої рекомендації, можна заручитися підтримкою, завоювати численні симпатії, що дозволить відчувати себе комфортніше в будь-якому суспільстві, випробувати позитивні емоції.

У соннику Лонго, по-іншому пояснюється, до чого сниться падіння з даху. Це символізує величезні зміни в долі. Не виключено, що на перший погляд вони викличуть відчай і печаль. Наприклад, сновидець може посваритися з домочадцями і залишити сімейне гніздечко. Однак, пройде зовсім небагато часу і він повернеться в сім’ю, зробивши вірні висновки. Втім, і його приймуть вже не так категорично налаштовані родичі, готові до компромісів і поступок.

Нареченим буде цікаво дізнатися, чому уві сні вони опинилися на найвищій точці нікого будови. Це ознака того, що шлюб, до якого вони готуються, буде недовгим. Сімейний човен потоплять нескінченні взаємні причіпки і претензії. Того, хто в сновидінні зважився стрибнути з даху і при цьому приземлився вдало, без травм, — пощастить. Фортуна протегує такій людині в усьому, і в особистому житті і в бізнесі і в навчанні.

В інших збірках тлумачень, такий відчайдушний стрибок, ототожнюється з готовністю і бажанням сплячого до ризику, сміливому вчинку. А якщо хтось уві сні зумів видертися на дах, то значить. В реальності здолав якусь науку, отримав безцінні знання і досвід.А ось якщо спали і бачили себе на даху залізничного вагона, то остерігайтеся власних непродуманих, нерозважливих дій.

В реальності вам надійшла пропозиція, поєднане з певними ризиками? У такому разі цілком зрозуміло, чому ви гуляєте по верхотурі, перебуваючи в обіймах Морфея. Потрібно зробити важливий вибір, і ваш мозок невтомно і відпочинку зайнятий цією дилемою.

Лазіння по даху уві сні, застерігає про навислу небезпеку в реалі. Якщо ви випробували при цьому страх, то розвиток подій не віщує нічого доброго. А от якщо ви відчайдушно і сміливо подолали похилі площини, то все обійдеться.

І, нарешті, трактування сонника Йоги, для того, кому довелося бігати по покрівлі в сплячому стані. Це пророкує вихід негативної енергії, душевну рівновагу та відмінне фізичне самопочуття — повну гармонію, спокій, щастя.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: