Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник гірка до чого сниться?

Сонник гірка до чого сниться?

Гірка тлумачення сонника

Гірка

Як всякий сон, той в якому ви бачили гірку, можна витлумачити правильно, лише, у разі якщо пригадаєте максимальну кількість деталей, примеченных в сплячому стані. Звичайне тлумачення сюжету з гіркою — перепони та проблеми, ймовірні на шляху до бажаної мети наяву. Але точну відповідь на питання: до чемуснится гірка, шукайте в соннику, причому, не в одному.

Катання на гірці

Сон зі стрімким скочуванням з гірки, сниться, як правило, людям, яким бракує гострих відчуттів в житті. Це сновидіння зайвий раз змусить задуматися, як внести в сірі будні яскравість і різноманітність. Універсальний сонник радить підібрати хобі до душі, зайнятися спортом. Причому не обов’язково вибирати екстремальні дисципліни. Підійдуть і спортивні танці або великий теніс.

Тлумачення сну, у якому ви бачите себе скатывающимся з гірки на ногах, обіцяє швидку зустріч з друзями. Ви досить довго не бачилися з ними і порядком скучили, тому візит викличе чимало приємних емоцій.

В сонник Езопа, пояснюють, до чого сниться гірка, з якої їдете в захваті, таким чином: наяву у вас буде дивовижне, незвичайне, романтичне пригода. Доля вже підготувала зустріч з позитивно налаштованим представником протилежної статі, який не дасть нудьгувати. Відносини між вами і цим поки невідомою обличчям скоро переросту в палку пристрасть. І чим веселіше було наснилося, катання з гірки, тим більше захоплення ви відчуєте наяву з цим партнером.

Приснилося, що котилися з гори з одним? Це обіцяє вам спільну з ним роботу. Якщо в такому сні з вами поруч опинився незнайомець, то в реальності чекає зустріч з людиною, яка стане відмінним партнером або добрим приятелем. У деяких сонники таке сновидіння трактують як ймовірність захоплюючої поїздки з друзями або членами сім’ї.

Зимові забави

Знаєте, до чого сниться крижана гірка? Виявляється ця звична конструкція, що з’являється взимку в парках і скверах, в дійсності служить для розваги, а уві сні означає удачу, яка допоможе сновидінню, впорається з будь-яким завданням без сторонньої допомоги.

Радість, повний приємних подій і забав час обіцяє уві сні гірка, зроблений зі снігу. Приснилося, що ви з’їжджаєте з неї в повному захваті? Тоді і в реальності вам вдасться повеселитися на славу. А от у соннику Гришиній є сумний варіант трактування: до чого сниться гірка, з якої з’їжджають на санках. Автор рекомендує не залишати таке бачення без уваги. Воно може сигналізувати про те, що сновидець надзвичайно виснажений, виснажена в результаті якихось душевних переживань. Його нерви натягнуті до межі. І це може згубно позначитися на відносинах з близькими людьми.

Запам’яталося, що уві сні ви спускалися з гірки, покритої вибоїнами і купинами? Такий сон передує розбіжностей з друзями. Виникнуть вони із-за неуважності або необов’язковості сновидця, який наобіцяє з три короби, а потім і забуде про це. Звідси висновок: хочете зберегти дружбу? Тоді скромніше оцінюйте свої можливості.

Пояснення Міллера до чого сниться зимова гірка, дає шанс надії на просування по службі. Наяву сновидця очікує похвала начальства і нове місце з підвищенням окладу.

Просунутим громадянам може снитися, як вони летять з гори на модному сьогодні тюбінзі (ватрушке). Цей сон обіцяє їм запрошення на веселу вечірку. Але якщо під час катання уві сні відчули, що боляче вдарилися, то не зловживайте алкоголем. Сонник попереджає, «зелений змій» може зіпсувати вашу репутацію.

У парку атракціонів

У Жіночому соннику знайдемо цікаве пояснення до сну, в якому довелося прокотитися на атракціоні «Американські гірки». Різкі злети і падіння в мріях, є пряме відображення подій у житті сновидца за останні місяці. У нього успіхи чергувалися з провалами. А тому людина, безумовно, виснажений фізично і морально. Рекомендація сонника: терміново беріть відпустку, і, махнувши рукою на всі справи, їдьте, відключивши всі телефони! Абстрагувавшись від роботи, ви наберетеся сил, і потім зумієте легко надолужити згаяне.

А ось Езоп дає інше пояснення того, до чого сниться гірка атракціон. Його думка— спляча людина поки не визначився з покликанням і професією. Тому він невпевнено і незатишно почувається в даний період. Йому потрібна порада мудрого, шанованої людини, щиро бажає допомогти.

Кому довелося бачити уві сні себе на гірці в аквапарку, тому доведеться підготуватися до нового і відповідального етапу в житті. А ось зісковзнути з водяної гірки означає в реальності прийняття відповідального, доленосного рішення.

Якщо ви спите і бачите, що в аквапарку бавляться катанням з гірок сторонні люди, то, на жаль, і в житті вам уготована роль спостерігача за відпочинком інших. Вам же треба багато і напружено працює. І найголовніше — Універсальний сонник обіцяє вам гідну винагороду за це!

Інші сюжети

Ви ризикуєте зробити необдуманий вчинок, якщо в недавньому сні скотилися з дитячої гірки. Прислухайтеся до соннику Часів року, який наполегливо пропонує спочатку подумати, а потім діяти. Інакше, як кажуть, поспішиш і людей насмішиш.

Спускатися з пагорба, по соннику Езопа, означає численні невдачі в реальності. Вони будуть переслідувати сновидця і на службі і вдома. Але не здавайтеся. Ставитеся до цих витівок долі філософськи і не бійтеся — випробування загартовують характер, роблять сильнішими!

Побачений сюжет, в якому ви піднімаєтеся на високий пагорб, це добре передбачення. У Сучасному соннику ви прочитаєте, що рух вгору по горі символізує наполегливість, яка в купе з копіткою, сумлінною працею допоможе досягти високого становища в суспільстві та матеріального благополуччя.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: