Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник лопата до чого сниться?

Сонник лопата до чого сниться?

Лопата тлумачення сонника

Лопата і наяву, і в сновидінні є символом важкої фізичної праці. Але от, щоб точно знати, до чого сниться лопата, слід уточнити всі деталі побаченого, стан знаряддя та дії, що з них відбувалися.

Так, сонник Міллера, сонник вважає, що побачена лопата уві сні лише підтверджує те, що в реальності вам слід завершити розпочате, закінчити роботу. Адже за ходом справ ведеться невсипущий контроль, що і дратує сплячого.

Деталі сну

Сонник Дмитра та Надії Зими вважає, що лопата віщує тому, хто спить безліч турбот, що нахлинуть раптово, як обухом по голові. Побачений сон підтверджує, що вам найближчим часом доведеться багато працювати. Однак праці не пройдуть даром, і ви отримаєте заслужену винагороду в реальному житті.

Ще одним передбачення, до чого сниться зламана лопата, за версією сонника від А до Я, є трагічна випадковість в дійсності, що принесе з собою траур і печаль.

Фрейд відповідає на питання, до чого приснилася лопата таким чином. Даний предмет, на його думку, знаменує собою чоловічу гідність. Тому якщо чоловікові привиділося уві сні, працювати лопатою, то наяву він відчуває потребу зайнятися сексом. Жінці такий сон як би натякає, що вона бисексуальна.

Зламана лопата за Фрейдом, є символом проблем, що виникають в сексуальному житті людини. У чоловіків вони виражаються відсутністю ерекції, у жінок — зниженням лібідо.

Дії з лопатою

Довелося уві сні носити лопатою землю з одного місця на інше? Такий сюжет волає до вашому терпінню. Швидше сього на службі вашим турботам буде доручено стажист. Для його навчання потрібно багато сил і терпіння. Постарайтеся до цього підготуватися.

Довелося копати траншею під труби чи кабель? Отже, в реальності ви зможете отримати вигоду для себе. Довелося орудувати лопаткою в саду — обробляти землю, формувати грядки і лунки? Наяву ви досягнете фінансового благополуччя.

До чого сниться чистити сніг лопатою? Такий сюжет віщує, що в дійсності ви зробите все, щоб ваші справи пішли в гору. Якщо уві сні вам вдасться очистити всю територію, то й наяву ви зможете завершити задумане. Сонник Мандрівника вважає, що чистити сніг лопатою, до боротьби з життєвими труднощами.

Роздумуєте, до чого сниться підгортати картоплю лопатою? Сонник вважає, що наяву ви візьміть участь в якомусь ризикованому підприємстві. Садити картоплю лопатою у сні — до успіху і благополуччя, викопувати її — до вістям здалеку.

Якщо уві сні вам довелося копати лопатою землю, і ви натрапили на скарб, то в реальності чекайте змін на краще. Якщо ж у сні ви рили траншеї саперской лопатою, то в реальності ви мучитеся від невпевненості в собі і своїх силах. Довелося когось вдарити інструментом? Ви не зможете уникнути зради.

Лопата в чужих руках

Побачили уві сні лопату в чужих руках? Наяву зможете отримати довгоочікувану прибуток. Були на розкопках? Чекайте випадкового знайомства, що в подальшому принесе вам додаткове джерело доходу.

Якщо ж ви побачили, як сільськогосподарський інструмент використовується чужими руками не за своїм призначенням, то насправді вам не варто покладатися на інших людей. Від них ви не отримаєте допомоги. Покладайтеся в життя тільки на власні сили.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: