Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник могила на кладовищі до чого сниться?

Сонник могила на кладовищі до чого сниться?

Цвинтар і могила — тлумачення сонника

Вночі приснився цей страшний сон. Прокидатися в холодному поту і з тривогою на серці. Не дивно, такий сон може засмутити будь-якого раніше часу. Але не варто сумувати, адже цвинтар уві сні – це хороший знак. Незважаючи на свою похмурість, такий сон може пророкувати благополуччя і успіх. Давайте ж спробуємо розібратися, до чого сниться і як тлумачиться дане сновидіння.

До чого сниться могила на кладовищі

У соннику такі сни трактуються не як символ смерті і поховання у своєму звичному розумінні, сон має зворотний сенс. Сновидіння може означати початок нового життя і прощання з минулим. Скоро з’явитися можливість покінчити зі старими зв’язками, які набридли і надокучили.

Сон, де відвідуєте покійних родичів, свідчить, що в и відчуваєте свою провину перед ними і шкодуєте про своїх вчинках.

Якщо приснилася чиста і доглянута могила, повна квітів, сон пророкує незабаром доленосне знайомство. Якщо ж поховання стоїть пусткою, сон пророкує почуття самотності, незадоволеності, апатії або досади.

Тлумачення сну, в якому довго не можете відшукати надгробок, для пари закоханих сердець може означати, що їх союз буде недовговічним і провальним.

Якщо незаміжньою дівчині приснилося, що вона гуляє по кладовищу з коханим, сон застерігає від поспішних рішень. Шлюб з цією людиною буде нещасливим.

Сон про кладовищі може свідчити про те, що в и підсвідомо боїтеся смерті або часто міркуєте про сенс життя і її минущості.

Приснилася могила

Коли сниться, що в и копаєте яму для небіжчика, то в реальності зможете нарешті знайти час для відпочинку і відновлення душевної рівноваги.

Якщо уві сні в и лежите в могилі, це означає, що є супротивники, які бажають зла. Будьте обережні, намагайтеся не піддаватися на провокації.

Приснилося, що в и є вдовою/ вдівцем, сон пророкує новий шлюб. Якщо в и втратили дітей, такий сон говорить про те, що в майбутньому у вас народиться дитина.

Для літніх людей бачити в сні багато надгробків, означає наближення кончини.

Тлумачення сну, в якому весілля проходить на цвинтарі, молодою дівчиною може загрожувати втратою коханої людини. Якщо сон про цвинтар снитися матері, то він є провісником щастя і сімейного благополуччя.

Для молодих людей сновидіння, в якому вони гуляють по безлюдному кладовища, говорить про ніжному уважному ставленні з боку близьких та друзів. Вони прийдуть на допомогу чи зможуть дати слушну пораду.

Кладовище в сновидінні, здавалося б, не обіцяє нічого радісного, позитивного. Але сонник, радить не турбуватись, якщо примарилось таке скорботне місце. Парадокс, але подібний сюжет має чимало позитивних тлумачень. Яких? Давайте відкриємо сонник і прочитаємо про це.

Розставання з бідами і турботами

До чого може снитися цвинтар? Поховання аж ніяк не символізує смерть, трагедію. Це ознака нового етапу в житті, звільнення від старих непотрібних, обридлих зв’язків. Перед сновидцем відкриваються нові, привабливі перспективи. Переможцям, людям щасливим, довгожителям досить часто випадають сновидіння про те, що вони гуляють серед могил.

Приснилося, що ви стоїте біля надгробка покійного родича? В такому випадку сонник інтерпретує цей сюжет, як прикмету відродження. Приміром, овдовіла жінка може зустріти гідного чоловіка, з яким створить нову сім’ю. Людині, який пережив смерть дитини, сон обіцяє народження спадкоємця.

Як поставитися до пригрезившемуся кошмару про те, що стоїте біля власної могили? Не турбуйтеся, не панікуйте. Хоча сонник попереджає про те, що попереду чекають випробування і непрості часи. Але ви минете всі складнощі з честю. Остерігайтеся, якщо в нічних мареннях помітили свіже поховання. Це прикмета підступності та обману.

Тлумачення бачення про могилі бабусі, по соннику лише підказує те, що сновидець добросердечний спадкоємець, який з вдячністю і теплотою згадує про своєї померлої родички. Часом такий сюжет інтерпретується, як туга за дитинством і юністю. Це зрозуміло. Але все ж не треба так багато думати про минулим. Життя прекрасне і дивовижне. І у неї чимало чудових сюрпризів для вас.

Тільки пам’ятайте, що предки гідні вашої поваги і після смерті. Вони, певним чином, можуть захищати, надавати сприянням живим, стверджує сонник.

Стан кладовища і надгробки

Якщо в сновидінні опинилися на цвинтарі, де все могили ретельно доглянуті, — на них свіжі квіти, огорожі пофарбовані, пам’ятники чисті, то це добра ознака.Попереду у вас — нові приємні знайомства, зустрічі з порядними людьми, багато з яких стануть вам вірними товаришами, ось до чого сниться подібний сюжет.

Коли ж місце останнього пристановища закинуто, сумно і порожньо, то, на жаль, сонник пророкує розчарування і безнадію, розпач, що викликане відчуттям безвиході. Тривалі і безуспішні пошуки могили, — недобрий сигнал. До чого сниться таке?

Майбутні зміни можуть торкнутися особистому житті. Приміром, нині існуючий шлюб може закінчитися розлученням, а знову ув’язнений буде нещасливим і недовгим. Найжахливіше те, що сновидіння може спіткати сумна звістка про смерть колишнього товариша, чи приятеля. Але найчастіше таке бачення передбачає додаткові обов’язки, що хтось покладе на сплячого. Припустимо, що це буде позаурочна робота, складне завдання.

Тлумачення Міллера

Знаменитий американський провидець Міллер вважав, що кладовищі, могили уві сні це наполегливе вказівка на те, що слід терміново завершити всі проекти. Тільки в такому разі вдасться отримати багато більше задуманого, і насолодитися відмінним результатом. Таке досягнення згодом допоможе вам у конкурентній боротьбі з досвідченим, сильним противником.

Негативно трактується сновидіння про те, що довелося провести ніч серед могил. Це може передрікати серйозні проблеми зі здоров’ям.

У нічних мареннях сновидець завжди відчуває певні емоції. Це також впливає на значення сновидіння. Скажімо так, якщо ви, перебуваючи серед могил, були спокійні, то й наяву не буде причини для переживань. До того ж поруч з вами є людина, готова розділити всі труднощі, надати підтримку у важкий момент. Часом така фантасмагорія навіть пророкує те, що несподівано з’явиться впливовий спонсор, покровитель.

Як визначити віщий сон

Після тлумачення сну ми замислюємося коли збуваються сни. Збудеться сон чи ні залежить від того в які місячну добу він приснився і в який день тижня. Заглянемо в місячний календар — яка фаза місяця сьогодні і який місячний день.

Зіставивши дані за місячним доби і дня тижня можна припускати збудеться пророцтво сну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: