Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник підніматися вгору до чого сниться?

Сонник підніматися вгору до чого сниться?

Підніматися вгору тлумачення сонника

Якщо вам довелося підніматися кудись нагору в нічних видіннях, то напевно насправді успіх і визнання будуть супроводжувати вас у всіх починаннях. Однак, щоб підібрати точне передбачення, необхідно пригадати всі нюанси побаченого: з ким ви піднімалися, куди йшли і що відчували при цьому. Тільки враховуючи всі деталі, можна зрозуміти, до чого сниться цей сон.

Підніматися на дах

Довелося йти по сходах або підніматися на ліфті на дах висотного будинку? Наяву вам встановлено щастя і удача. Подібного тлумачення дотримується більшість сонників.

Привиділося, що, піднімаючись сходами на поверх, ви відчули втому, проте не зупинилися на шляху? Сонник вважає, що насправді вам вистачить сил та енергії подолати всі перешкоди, що стояли шляху.

Побачили, що в сновидінні їдете вгору на дуже повільному ліфті? Наяву вам слід розвивати свою власну справу. Прийде час, і воно принесе непогані дивіденди.

Гуляти на висоті

Привидівся сон, у якому ви піднімаєтесь по схилу пагорба? Напевно насправді у вас виникли проблеми у взаєминах з ким-небудь. Сонник міс Хассе вважає, що в цьому випадку не можна сидіти склавши руки. Тільки діючи, можна вирішити проблему.

Довелося уві сні йти по стежці, яка спрямовується в гори? Сонник вважає, що так чи інакше ви зможете домогтися кар’єрного росту, якщо легко впоралися з підйомом. Втомилися в дорозі? На жаль, на вашому шляху виникнуть труднощі.

Сонник Міллера вважає, що якщо уві сні ви піднімаєтесь по крутому скелі, то наяву чекає складна, але дуже перспективна робота.

Прогулювалися в сні по доріжці, яка спрямовується вгору? Вам встановлено найближчим часом успіх і слава скороминуща.

Екстрім

Привиділося, що ви альпініст і карабкаетесь вгору по схилу гори? Подібний сюжет свідчить, що в реальному житті ви не відаєте страху і дуже любите ризикувати. Місячний сонник все ж настійно рекомендує бути обережніше, можете отримати травму.

Якщо уві сні ви немов любитель гострих відчуттів стрімко піднімаєтесь по схилу без страховки, то наяву доведеться поборотися зі своїми конкурентами. Варто відзначити, що, не дивлячись на всі прогнози, ви зможете вийти з битви переможцем.

Карабкаетесь по горі на швидкість? Якщо на вершину ви добираєтеся, не докладаючи серйозних зусиль, то в дійсності всі мрії реалізуються.

Підніматися на механізмах

Побачили уві сні, що піднімаєтеся вгору на вертольоті? В недалекому майбутньому вам запропонують перспективну і добре оплачувану роботу.

Довелося їхати вгору на ескалаторі? Весняний сонник вважає, що в дійсності ви стали ліниві, і вам пора братися за справу.

Якщо в сновидінні «злітаєте» на самий верх хмарочоса в швидкісному ліфті, то наяву вас чекає сюрприз від таємного шанувальника.

Інші тлумачення сну

Цвєтков вважає, що кар’єрне зростання уві сні закликає бути уважним до життя. Конкуренти можуть плести інтриги проти вас.

Бачити уві сні як підходить тісто — до швидкого застілля. Приснилася власна смерть і вознесіння на небеса? Наяву для вас відкриються прекрасні перспективи.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: