Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник покійні батьки до чого сняться?

Сонник покійні батьки до чого сняться?

Покійні батьки тлумачення сонника

Покійні батьки, що надходять живими в сновидіннях, — символ, що зацікавив психологів і вчених. Сонники також намагаються знайти тлумачення, до чого можуть снитися покійні батьки.

Думка вчених

У разі, якщо уві сні ви побачили, ніби ваші покійні батьки живі і помолодевшие, то наяву вам будуть у всьому супроводжувати успіх. Це думка не заперечують навіть вчені скептики.

Психологи ж впевнені, що сон, в якому перед вами постали обоє батьків живими, є нейтральним. Швидше за все, сюжет навіяний ностальгічними спогадами, небажанням миритися з втратою дорогих серцю людей.

Що думають священнослужителі

Для священнослужителів поява покійних батьків у сні ототожнюється з незакінченими справами наяву. На їх думку необхідно пригадати в деталях розмова з покійними. Крім того, слід приймати їх слова за істину і завжди слідувати їх рекомендаціям. Якщо ж померлі батьки були віруючими, то вам необхідно вшанувати їх пам’ять у відповідності з традиціями: замовте службу в церкві, роздайте солодощі дітям, надайте допомогу нужденним. Як правило, після цього небіжчики приходять у снах рідше.

Пророкування Міллера

Сонник Міллера розтлумачує, до чого ж ще сняться покійні батьки живими. Щоб знайти вірне тлумачення сну, слід звернути увагу на ваші настрій і відчуття. Якщо уві сні ви чудово провели час за бесідою, то удача буде супроводжувати у всіх починаннях. Якщо ж у сні ви посварилися або посварилися, то вам і насправді не уникнути скандалів і неприємностей. Постарайтеся уві сні не провокувати померлого на скандал і слідкуйте за своїми словами.

Будьте пильні

Як вважає Езотеричний сонник, якщо батьки наснилися разом, виходить, у реальному житті ви потрапили в складну ситуацію. Якщо ж вам довелося зовсім лаятися і сваритися з покійними уві сні, то вам слід бути обережним і пильним в житті як ніколи. Над вашою головою поступово згущуються хмари. Сонник вважає, що ви надмірно неуважні і можете не помітити розставлених сили.

Геть від неприємностей

До чого може снитися, ніби мертві мати або батько закликають вас іти за собою? Сонник Велеса стверджує, що якщо ви відгукнетеся на їх заклик, то спровокуєте серйозні неприємності в реальності. Тільки рішуче відмовившись ви зможете врятуватися від проблем і можливої смерті.

Народна мудрість

До чого сниться бачити покійних батьків? Незабаром погода зміниться кардинальним чином. Безумовно, для зміни погодних умов є маса та інших обставин. Тому довіряти народної мудрості чи ні, вирішувати тільки вам.

Думка Ванги

Сонник Ванги вважає, що образи матері і батька у сні приходять для того, щоб ви задумалися про своє життя. Так, бачити батька живим, означає, що ви не вчитеся на своїх помилках, а вам слід навчитися отримувати з цього користь.

Якщо ж у сні часто приходить образ померлої матері, значить, вона хоче вас від чогось застерегти. Ймовірно, ви недосвідчені в сердечних справах і зараз стоїте на роздоріжжі. Матінка хоче утримати від помилки, здатної змінити ваше життя в гіршу сторону.

Допомога з боку

З передрікання сонника Євгена Цвєткова покійні батьки, привидевшиеся в сні, і розмова з ними, найчастіше, обіцяють проблеми і неприємності в житті. Можливо для вас незабаром настане чорна смуга. На думку сонника, щоб зрозуміти напевно, що вас чекає, необхідно згадати і проаналізувати кожну дрібницю і особливість в побаченому сюжеті. Часто тлумачення сну є індивідуальним і не сприймає стандартних рішень.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: