Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник поліцейський до чого сниться?

Сонник поліцейський до чого сниться?

Поліцейський тлумачення сонника

До чого сниться поліцейський? Тлумачення залежить від призначення приснившегося персонажа. Найчастіше представники силової структури у сні є символом захисту всіх ображених і скривджених у своїх правах. Крім того, дана фігура, на думку сонника, здатна захистити вас від усіх бід і неприємностей.

Думка Міллера

Якщо уві сні довелося бути звинуваченим у злочині, до якого не маєте ніякого відношення, то наяву ви візьмете верх над впливовим противником. До чого сниться побачити поліцейського у формі і просити його про допомогу? Даний сюжет свідчить, що в реальності ви потрапили у складну ситуацію і не можете виплутатися з неї без допомоги інших. На думку тлумача підтримку вам нададуть рідні та близькі.

Бути поліцейським

До чого може снитися бути поліцейським? За сонником Медеї в реальності виникне чимало проблем, які, втім, будуть вам по плечу.

Ванга впевнена, що якщо чоловікові уві сні довелося бути у формі поліцейського, значить, наяву він упевнений у своїй безкарності.

У Універсального інтерпретатора є інша версія передбачення: насправді ви зможете піднятися в очах інших і значно підвищити свій авторитет.

Погоня

З передрікання Сонника від А до Я, якщо уві сні бачите, ніби вас шукає поліція, то наяву встановлено невдачі і проблеми у взаєминах. Довелося рятуватися втечею від поліцейських? Подібний сюжет віщує, що і в дійсності будете змушені виправдовуватися.

Привиділося, ніби за вами женуться на поліцейській машині? Швидше за все, в реальності відчуваєте провину за вчинений проступок, але зізнатися в ньому не можете. У разі, якщо в сновидінні ви не можете піти від погоні поліцейської машини, значить, наяву ваші вороги чекають слушної нагоди, щоб вас зламати.

Відмінні перспективи

Довелося уві сні познайомитися з співробітником правоохоронних органів? Швидше за все, в реальному житті з’явиться можливість здивувати своїми здібностями начальство і завести знайомство з впливовими людьми. Якщо жінці під сні сниться спілкування з поліцейським, значить, у повсякденному житті вона почне спілкуватися з цікавим, але потайливим чоловіком.

Якщо уві сні довелося поспілкуватися з жінкою-поліцейським, значить, наяву існує ймовірність, що одна з подружок захоче зруйнувати ваше щастя. Будьте обережні.

З передрікання сонника Странніков, якщо уві сні вам довелося поспілкуватися з добрим поліцейським, значить, насправді будете обмануті якоїсь впливовою персоною.

Брати участь у бійці

Наснилося, ніби поліцейські б’ють вас? Універсальний тлумач вважає, що і в житті будете змушені захищати себе і своїх близьких. Довелося застрелити чоловіка в формі? В реальному житті ви змушені контролювати свої емоції, так як вони можуть спровокувати несприятливі наслідки.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: