Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник пологи до чого сняться?

Сонник пологи до чого сняться?

Тлумачення сну про пологи

Кожна жінка у своєму житті зобов’язана вчинити подвиг. І він абсолютно не стосується спорудження будинку або рятування людей. Це народження дитини. Як же чудово, коли ви носите під серцем своє кровне дитя, потім виховуєте його, вкладаючи всю душу. Тому давно прийнято, що дівчата замислюються про дітей, набагато частіше чоловіків. Також ці моменти стосуються жінок в будь-якому віці, адже мало хто зупиняється на одному чаді. Наяву все знайоме і очевидно. Ми знаємо чого чекати, як тільки почули від лікаря приємну новину.

Народжувати у сні

Але що робити, і про що думати, якщо вам довелося народжувати у сне, в різних обставинах. Такий сон може стверджувати ваші переживання в реальному житті, але якщо ви зараз не вагітні, то важливо звернутися до достовірного джерела, і розтлумачити до чого сняться пологи в той час, коли дитину ви, на даний момент, не чекаєте.

Для пар, які зараз планують дитину, сонник говорить про те, що бажання неодмінно збудеться. Якщо ви творча особистість, то ви реалізуєте свої плани, і ваші проекти будуть мати успішне завершення. Тлумачить сонник пологи, як гостей у вашому будинку, які принесуть з собою приємні звістки. Народження малюка, завжди характеризується позитивними подіями, які почнуть відбуватися в найближче майбутнє.

Сонник Міллера тлумачить, до чого сниться народження дитини, як позитивне покращання справ, і також націлює на те, що поповнення в родині неминуче. Якщо ви ще молода, незаміжня дівчина, то такий сон застерігає бути обережною у відносинах і постаратися не нашкодити своїй репутації. Нашкодити вам може людина, підлога якого відповідає статі новонародженої дитини. До того ж, для зрілої жінки, яка була біля вівтаря, сонник передвіщає радість, швидше за все, пов’язану з отриманням спадщини.

Народження хворої дитини

Народження хворої малюка уві сні, є попереджуючим символом. Вас можуть чекати різні стреси, тривоги і неприємності. Тому розважливо підходьте до кожного питання і вирішуйте всі справи відразу, не затягуючи процеси реалізації.

Якщо ви уві сні пережили сам процес появи дитини на світло, то не менш важливо дізнатися, до чого сняться пологи в період сну. Легкі і швидкі пологи сонник символізує швидкоплинний рішення усіх проблем і труднощів, а також успіх у всіх починаннях, і взаєморозуміння у сім’ї. Важкі і затяжні пологи – до невдач.

Народження дитини хлопчика або дівчинки

Стать новонародженого, якщо ви його знаєте, має своє тлумачення. Якщо вам довелося народити уві сні хлопчика, то це хороший знак для жінки будь-якого віку. Пророкує сонник сімейне щастя, а для незаміжньої дівчини – веселощі, радість і безтурботність. Для вагітної – це обіцяє легкі пологи.

Сонник тлумачить, рожаеш уві сні дівчинку – до матеріального достатку. Багато дітей в одному сні, відповідно до підлоги, додає вищезазначені тлумачення, рівно настільки, скільки дітей бачили.

Для жінки, вже в похилому віці народжувати у сні, в реальне життя переносить можливе захворювання сечостатевої системи.

Якщо приснився викидень – це символ великої втрати. Вам потрібно бути обережними у своїх намірах.

Як визначити віщий сон

Після тлумачення сну ми замислюємося коли збуваються сни. Збудеться сон чи ні залежить від того в які місячну добу він приснився і в який день тижня. Заглянемо в місячний календар — яка фаза місяця сьогодні і який місячний день.

Зіставивши дані за місячним доби і дня тижня можна припускати збудеться пророцтво сну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: