Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник ракета до чого сниться?

Сонник ракета до чого сниться?

Ракета тлумачення сонника

Ракету не можна віднести до найпростішого апарату. Вона є знаком вдосконалення, новітньої щаблем у розвитку сучасного світу індивідуумом. В нинішній час, переглядаючи телевізор, користуючись супутникового і телефонним зв’язком, інтернетом та іншими позаземними принадами, кожна людина усвідомлює, яка роль відводиться такому диву техніки у світі. Зовнішній вигляд такого механізму знайомий навіть маленьким дітям. Іноді ракету бачать уві сні. Залишається лише зрозуміти, до чого сниться такий сюжет з ракетою, а для цього потрібно подивитися в сонник.

Бачити ракету

Привиділося, ніби знаходитесь при системі запускання ракети у всесвіт — сонник пророкує вам радісне захід, який корінним чином вплине на ваші стосунки. Злітає ракета вказує на швидку радість, падаюча — остерігайтеся нових знайомих, вони доставлять лише засмучення.

Бачити уві сні зліт атомної ракети слідом за космічним кораблем — будьте готові до того, що вас крупно злякають або розчарують. У разі, коли ракета досягла зорельоту, і він полетів вниз і загорівся — сонник передрікає великий конфлікт з розглядом. Бажаєте запобігти це — остерігайтеся провокацій зі сторони при будь-якій ситуації. Нічого не говоріть, лайка не торкнеться вас.

Розглянули у сне, що космоліт залишився на Землі, і не може злетіти — таке сновидіння по соннику Міллера віщує безглузді мрії і плани.

Привиділося, ніби ви самостійно запустили ракету — можливо, ви опинитеся в числі свідків головного події. Є ймовірність, що ви зіграєте роль свідка на весіллі у товариша, або станете хрещеним дитини.

Побачили в сні, як вибухнув космічний корабель — зовсім скоро до Вас надійдуть позитивні звістки.

Літати уві сні

Наснилося, ніби ви вирушили в політ на зорельоті — до тривалого шляху. Коли ракета при зльоті піднімається — вам вдасться добре провести час у поїздці, падає — під час подорожі на вас чекають зайві турботи, вказує сонник.

Сниться, як ви, перебуваючи на космічному кораблі, літайте серед зоряного неба, і бачите планети навколо — чекайте удачі і повагу серед оточуючих, ймовірно досягнення кар’єрних висот. Велика кількість планет і яскравість зірок віщує зростання ймовірності просування по роботі.

Приснилося, що космічний корабель зазнав аварії з вами всередині — будьте обережні, великий ризик потрапити в автокатастрофу, нещасного випадку або початку захворювання. При цьому варто зберігати уважність навіть на наступну добу. Якщо ви видерлися з ракети, і змогли втекти від неї подалі — в реальності ви будете свідком несприятливого події.

Наснилося, ніби ви вирушили на зорельоті на іншій планеті, і під час польоту бачите відкритий космічний простір — сонник дає гарантію отримати великий успіх.

Всупереч очікуванням, вам вдасться реалізувати найнеймовірніші задуми.

Ракети «некосмические»

Вам приснилося, як ви самі виконуєте в небеса сигнальні ракети — найближчому часі вас очікує серйозна пиятика. Тримайте самоконтроль, припиніть вживати алкоголь своєчасно, щоб не червоніти на ранок.

До чого сниться, що ви дивитеся на запуск балістичної ракети до конфліктів у сім’ї. Не є прихильником скандалів, та бажаєте щоб після них вас не звинувачували в чому-небудь — вмійте поступатися в будь-якій спірній ситуації, навіть в тому випадку, коли ви справедливі.

Побачити в сні розрив ядерного зорельота — вас чекає насичена колективна життя.

Приснилося, як ви дивитеся на небо, де яскравими вогнями вибухають феєрверки — чекайте, скоро вас відвідають приємні гості, і належить радісне веселощі, вказує сонник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: