Що означають наші сновидіння?

Сонник ромашки до чого сняться?

Сонник ромашки до чого сняться?

Ромашки тлумачення сонника

Сновидіння про ромашках, як правило, вразливі, і наповнені яскравими фарбами. Тому не важко зрозуміти, до чого сниться сон про такі жовтувато – білі квіти – до щастя і задоволення. Однак у деяких випадках розглянуті у сні ромашки висловлюють недуги і конфлікти. Бажаєте довідатися, що за сни застерігають про такі події? Подивіться в сонник, в ньому ви знайдете відповіді на питання, що вас загадки!

Ромашкове поле

Побачити в сні поле, повне красивими ромашками – до благополучного подружнього життя і розуміння між благовірними, пророкує сонник Міллера.

Створювати у сні букетик з ромашкових квіток – в реальності вам знадобиться залагодити всі неприємності й особисті питання.

Зривати уві сні квітка за квіткою, і потім вручати їх в якості подарунка іншим людям – скоро до вас в будинок неждано з’являться приємні відвідувачі, обіцяє сонник Ванги. Побачили сновидіння, в якому вам піднесли ромашки – гостем ви будете самі, можливо, вам передбачається поїхати в інший населений пункт на запрошення друзів.

Приснилися висохлі квітки – до конфліктної ситуації в сім’ї з – за дрібниць. Вчіться йти на взаємні поступки.
Поворожимо на ромашці

Бачиться, ніби ви ворожіть по ромашці білого кольору – в реальності ви змучені роздумами з важливого питання, розгадку на якій ви не можете знайти вже тривалий час.

Побачити, що ворожать сторонні люди – особистість, до якої ви не байдужі, стане цікавитися вашою персоною в недалекому майбутньому. Підготуйтеся до цієї знаменної події, рекомендує сонник Цвєткова.

Приснилося велика кількість зірваних ромашкових пелюсточок – щоб домогтися бажаного, доведеться зіткнутися з багатьма труднощами в життя.

«Я Вплету в косу травинку…»

Займатися плетінням ромашкового вінка – ознака того, що вас чекає щасливий романтичний етап. Фортуна буде на вашій стороні у сфері любовних відносин з обранцем, пояснює Весняний сонник.

Зірвати квіточки і вплести їх у коси – наяву ви незадоволені своїм зовнішнім виглядом, і часто роздумуєте про зміну іміджу. Даний момент часу найбільш підходящий для цього, дерзайте.

Продавати чи купувати

Здійснювати збір квітів для букетів, які ви хочете продавати – до непередбаченого грошового успіху. Ви відчуєте удачу в грі, або вас винагородять великою грошовою премією.

Дивитися, ніби хто – небудь виконує продаж квітів – до безглуздим розтрат. Місячний сонник радить вам добре обдумати те, що хочете придбати, в іншому випадку є ризик витратити велику суму коштів на непотрібні речі.

Купити букет з ромашкових квітів – до подарунків і приємним гостинців, згідно Жіночого сонником.

Приснилося, як ви самі виконуєте замовлення ікебани на весілля ви будете запрошені на святковий захід в найближчому майбутньому.

Ромашкова строкатість

Приснилися світлі квіти – до проявів теплоти і уваги від вашого улюбленого людини.

Ромашки блакитного або синього відтінку – ознака успіху в будь-яких починаннях. Ті угоди, які ви уклали з компаньйонами, або підписані контракти, обіцяють отримання великого прибутку для обох сторін у майбутньому.

Жовтуватий квітка – уособлення смутку, самотності і смутку. Такий образ квіточки може пророкувати розрив відносин з другою половинкою, або розлуку з давніми друзями.

Бачите безліч кущиків ромашки невеликих розмірів, які вам знадобляться для заготівлі на зиму – знак ймовірного захворювання. Будьте обережні, бережіть здоров’я, рекомендує Східний сонник.

Штучні квіти – вираз неправди і помилок. Знайомий вам людина бажає обдурити вас, направивши тим самим по неправильному шляху. Можливо, це ваші конкуренти чи ті люди, які заздрять вашому успіху. Будьте пильними!


Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: