Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник ромашки до чого сняться?

Сонник ромашки до чого сняться?

Ромашки тлумачення сонника

Сновидіння про ромашках, як правило, вразливі, і наповнені яскравими фарбами. Тому не важко зрозуміти, до чого сниться сон про такі жовтувато – білі квіти – до щастя і задоволення. Однак у деяких випадках розглянуті у сні ромашки висловлюють недуги і конфлікти. Бажаєте довідатися, що за сни застерігають про такі події? Подивіться в сонник, в ньому ви знайдете відповіді на питання, що вас загадки!

Ромашкове поле

Побачити в сні поле, повне красивими ромашками – до благополучного подружнього життя і розуміння між благовірними, пророкує сонник Міллера.

Створювати у сні букетик з ромашкових квіток – в реальності вам знадобиться залагодити всі неприємності й особисті питання.

Зривати уві сні квітка за квіткою, і потім вручати їх в якості подарунка іншим людям – скоро до вас в будинок неждано з’являться приємні відвідувачі, обіцяє сонник Ванги. Побачили сновидіння, в якому вам піднесли ромашки – гостем ви будете самі, можливо, вам передбачається поїхати в інший населений пункт на запрошення друзів.

Приснилися висохлі квітки – до конфліктної ситуації в сім’ї з – за дрібниць. Вчіться йти на взаємні поступки.

Поворожимо на ромашці

Бачиться, ніби ви ворожіть по ромашці білого кольору – в реальності ви змучені роздумами з важливого питання, розгадку на якій ви не можете знайти вже тривалий час.

Побачити, що ворожать сторонні люди – особистість, до якої ви не байдужі, стане цікавитися вашою персоною в недалекому майбутньому. Підготуйтеся до цієї знаменної події, рекомендує сонник Цвєткова.

Приснилося велика кількість зірваних ромашкових пелюсточок – щоб домогтися бажаного, доведеться зіткнутися з багатьма труднощами в життя.

«Я Вплету в косу травинку…»

Займатися плетінням ромашкового вінка – ознака того, що вас чекає щасливий романтичний етап. Фортуна буде на вашій стороні у сфері любовних відносин з обранцем, пояснює Весняний сонник.

Зірвати квіточки і вплести їх у коси – наяву ви незадоволені своїм зовнішнім виглядом, і часто роздумуєте про зміну іміджу. Даний момент часу найбільш підходящий для цього, дерзайте.

Продавати чи купувати

Здійснювати збір квітів для букетів, які ви хочете продавати – до непередбаченого грошового успіху. Ви відчуєте удачу в грі, або вас винагородять великою грошовою премією.

Дивитися, ніби хто – небудь виконує продаж квітів – до безглуздим розтрат. Місячний сонник радить вам добре обдумати те, що хочете придбати, в іншому випадку є ризик витратити велику суму коштів на непотрібні речі.

Купити букет з ромашкових квітів – до подарунків і приємним гостинців, згідно Жіночого сонником.

Приснилося, як ви самі виконуєте замовлення ікебани на весілля ви будете запрошені на святковий захід в найближчому майбутньому.

Ромашкова строкатість

Приснилися світлі квіти – до проявів теплоти і уваги від вашого улюбленого людини.

Ромашки блакитного або синього відтінку – ознака успіху в будь-яких починаннях. Ті угоди, які ви уклали з компаньйонами, або підписані контракти, обіцяють отримання великого прибутку для обох сторін у майбутньому.

Жовтуватий квітка – уособлення смутку, самотності і смутку. Такий образ квіточки може пророкувати розрив відносин з другою половинкою, або розлуку з давніми друзями.

Бачите безліч кущиків ромашки невеликих розмірів, які вам знадобляться для заготівлі на зиму – знак ймовірного захворювання. Будьте обережні, бережіть здоров’я, рекомендує Східний сонник.

Штучні квіти – вираз неправди і помилок. Знайомий вам людина бажає обдурити вас, направивши тим самим по неправильному шляху. Можливо, це ваші конкуренти чи ті люди, які заздрять вашому успіху. Будьте пильними!

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: