Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник рясні місячні до чого сняться?

Сонник рясні місячні до чого сняться?

Рясні місячні тлумачення сонника

Критичні дні – напасти чисто жіноча, тому вважається, що подібний сон можуть побачити лише представниці прекрасної статі. Однак, як це не дивно, і чоловіки час від часу можу бачити такий сюжет. До чого сняться рясні місячні? Слід згадати всі подробиці побаченого, а тлумачі скажуть, що ось-ось піднесе вам життя.

Сонник Густава Міллера

Дуже добре, на думку цього тлумача, побачити рясне кровотеча уві сні тим, хто готується стати матір’ю. Такий сон обіцяє появу здорового малюка, який, до того ж, виявиться досить талановитим.

А для дівчини, яка нещодавно вийшла заміж, подібний сюжет обіцяє швидку вагітність.

Сильна кровотеча сниться незаміжньою дівчині? Її здоров’я погіршиться. А якщо такий сон увиделбольной людина, незабаром він видужає.

Неприємні наслідки

Бачите сон, в якому у вас почалися критичні дні? Згадайте, які наслідки вони спричинили за собою.

До чого жінці сняться рясні місячні, які, до того ж, почалися раніше покладеного? Як свідчить Східний сонник, наяву спляча виснажена нервовими переживаннями. Може бути, вона боїться незапланованої вагітності, або, навпаки, ніяк не може стати матір’ю.

Те, до чого жінці сняться рясні місячні, пояснює і Сучасний сонник. Якщо вони почалися раптово, стежте за часом – висока ймовірність запізнитися на зустріч, яку ви давно планували.

Значення для чоловіків

Те, що і чоловік може бачити настільки дивний сон, вже було сказано. Тепер же слід згадати – з ким саме трапилася подібна напасть. Якщо під час сну представнику сильної статі сниться власна кров на нижньому білизна, наяву він надто цікавий, і встряє навіть у ті справи, які не мають до нього ані найменшого стосунку. Слід переглянути лінію поведінки, радить сонник, інакше великий шанс потрапити в неприємну ситуацію.

Кров від менструації була на жіночих трусиках? Наяву сплячого чекають не найприємніші моменти з тієї особливої, кому належало білизна. На думку пастора Лоффа, такий сон говорить, що почуття до цієї жінки вже не ті, що були раніше, а незабаром й зовсім зійде нанівець.

Сплячий – людина одружена, і побачив кров на білизну своєї дружини? Може трапитися і так, що незабаром цю сім’ю чекає важкий шлюборозлучний процес. Якщо не хочете залишитися на самоті, слід зрозуміти, що в стосунках не так, і спробувати це виправити. Може бути, вдасться зберегти шлюб?

Неприємні моменти

У вашому сні кровотеча була настільки рясним, що виявилося на ваших ногах? В реальності опинитеся в дуже неприємній ситуації, попереджає сонник Євгена Цвєткова. У результаті цієї події ви опинитеся не тільки сильно ображені, але й у досить принизливому становищі.

До чого може приснитися менструація настільки сильна, що забруднила не тільки одяг, але і постіль? На думку сонника Ванги, такий сон говорить про те, що недоброзичливці за вашою спиною розпускають брудні чутки. Будьте насторожі, і не дозволяйте зганьбити ваше добре ім’я.

Сниться, що із-за рясного кровотечі ви не встигаєте міняти вбираючі кошти? Як свідчить Весняний сонник, ви настільки занурені в повсякденну суєту, що забули про щось по-справжньому важливе. Спробуйте приділяти собі більше часу.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: