Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник шишки до чого сняться?

Сонник шишки до чого сняться?

Шишки тлумачення сонника

Побачений у сні шишку сонники інтерпретують по-різному, і щоб зрозуміти, до чого сниться шишка, необхідно пригадати кожну деталь сну. Якась шишка вам снилася? З якого дерева ви її зірвали і що з нею робили? А може, у сні шишка була на вашій голові? В цьому разі та значення буде зовсім інше.

Добрий знак

До чого може снитися ялина з пухнастими, обвішаними шишками, лапами? Сонник віщує тому, хто спить радісне, абсолютно дивовижна подія. А ще шишки, зростаючі на ялинці, обіцяють несподіваний успіх і блаженство.

Вам в чомусь сильно пощастить, якщо уві сні ви побачите мішок, наповнений шишками.

Побачив уві сні повні горіхами великі кедрові шишки, сонник обіцяє великі гроші. А ті ж шишки з кедрів Гімалайських гір символізують мудрість і таємні знання, доступ до яких є не в багатьох. Такий сон обіцяє відмінне здоров’я і грошовий достаток.

Будьте насторожі

А ось отримати уві сні точно таку ж кедрову шишку в подарунок обіцяє сновидінню проблеми від коханої людини.

До чого сниться, якщо ви збираєте порожні шишки, нападники з ялини? Сонник обіцяє швидкі фінансові негаразди, які можуть призвести до злиднях і нестатках. А ще такий сон означає великий скандал, в якому на вас повісять всіх собак.

Якщо в сні на вас звалилася ялинова шишка – чекайте несправедливих звинувачень. А якщо така шишка забруднила вас в смолі, ваші вороги замишляють щось зовсім погане.

Підбирати з землі недостиглі соснові шишки трактується сонником як провісник пригоди, в результаті якого велика ймовірність пропустити важливу подію. Але не варто засмучуватися, тому що підсумок цієї події був би для вас зовсім безрадісним.

Трактування по соннику Міллера

До чого сниться дерево, гілки якого густо всипані шишками? Побачив їх не здатний заробляти багато грошей, але прогодувати себе і сім’ю йому цілком вдається.

Якщо уві сні ви варите варення із соснових шишок, вважайте це добрим знаком. Значить, ви людина нестандартного мислення, а завдяки своїй винахідливості, завжди здатні знайти правильне рішення в складних ситуаціях.

Шишки — синці

А до чого сниться шишка, залишена на людину? Значення буде залежати від того, на якій частині тіла вона з’явилася. Отримати шишку на голові, значить, допустити велику помилку, в результаті якої ви втратите гроші або неприяности на роботі. А ось шишка на лобі, навпаки, обіцяє грошовий дохід.

Ось ще кілька місць, де можна побачити шишку:

Будьте обачнішими

Якщо вам приснилася шишка на голові іншої людини, сонник говорить про те, що ви занадто низько оцінюєте оточуючих, і рано чи пізно вас звинуватять в завищену самооцінку. Якщо шишка прикрашає вашу голову – ви занадто нав’язливо демонструєте іншим свої розумові здібності, а це дратує людей. Вам слід вести себе скромніше, інакше опинитеся в неприємній ситуації.

Якщо уві сні ви відчуваєте, як на ваших грудях ростуть шишки, готуйтеся – дуже скоро той, що колись приносило проблеми, знову дасть про себе знати.

Горбок, ущільнення на шкірі попереджає про промаху, наслідки якої будуть переслідувати сновидця довгий час.

Подолати труднощі

Якщо вам сниться, що ви впали і поставили шишку на руці або нозі, сонник пророкує неприємні зміни. Це може бути сильний удар, який поставить вас в початок чорної смуги. На цьому етапі не потрібно розклеюватися, а зібрати в кулак всю свою волю і рухатися вперед.

До чого може снитися живіт, на якому росте пухлина від удару? До неприємностей для сплячого, але він зможе з ними впоратися.

Вам сниться, що шишку кому-то на тілі поставили ви самі? Готуйтеся до серйозних проблем з колегами, а от якщо хтось залишив подібна прикраса вам, значить, ваша кар’єра скоро піде в гору.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: