Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник синяк до чого сниться?

Сонник синяк до чого сниться?

Синяк тлумачення сонника

Часто пригрезившийся синяк висловлює труднощі на шляху до бажаного. Якими будуть проблеми, залежить від місця розташування на тілі подібного прикраси. Сонник вважає, плями на обличчі часто обіцяють спокуса. До чого бачаться розглянуті у сні відмітини від болячок і пошкоджень, вкажуть подробиці сну.

Так передчасно нагадують про себе майбутні події або відгуки вже відбулися ситуацій, не пішли без сліду. Часто вони втілюють сліди душевних травм, що залишилися по закінченні неприємної бесіди або гучної сварки з коханою людиною. Синці на тілі сторонньої людини можуть вказувати на достовірне ставлення сплячої людини до нього.

Трапляється, що синці, рани уві сні та інші незначні травмування є сигналом того, що скоро вам доставлять звістка про важливу для вас особистості. Це може стосуватися як вашої рідної людини, так і старого товариша. Сонник не дає конкретики, сприятливою чи не дуже буде звістку. Так чи інакше, вона змусить вас дати відповідь.

За версією сонника Міллера, синяк на власному тілі, або особі пророкує справжню боротьбу з труднощами. Незабаром нічого не вийде зробити просто, за все треба буде боротися. Коли мітку від удару ви розглянули в сні на сторонньої персони, насправді людина принесе великі клопоти.

Відмітини на обличчі

Сонник може дати відповідь тому, до чого сняться синці на обличчі. Подібний символ часто втілює цю трудність. Сновидець може змінити всю ситуацію до кращого, якщо він сильно постарається. Пригрезившийся сюжет у сні пророкує великі зміни. Вони розпочнуться після вирішення всіх нагальних проблем.

Сонник синець в області особи відображає ставленням з сторонніми. Для того, хто бачить сон – дорослої особи, розглянутий символ уві сні висловлює божевілля і непоступливість, зіпсували життя не тільки оточення, але і їй теж. Можливо, в реальності їй часто дістається, нехай і фігурально.

Підбите око

Коли, дивлячись в дзеркальне відображення уві сні ви побачили синець під оком, сонник Фрейда пророкує розчарування у нещодавно розпочатої любовному зв’язку. Підстава просте: ви вважаєте, що справжнього кохання не існує, або маєте недовіру до нового коханого. З цієї причини ви не поспішайте починати розвиток відносин.

Пригрезившийся синець під оком у сні у з у чужій персони в більшості випадків відображає погані почуття стосовно його. Насправді персонаж сновидіння є небезпечним, або сновидцем править жага помсти, він бажає зустріти в реальності цю особу з такою ознакою.

Інші «прикраси»

Снотолкователь синяк на щоці у нічних мареннях відображає прихованими мотивами, які спляча людина вже приготувався виконати незважаючи ні на що. Це зовсім не означає, що справа стосується будь – яких заборонених дій. Просто для кожної людини в житті є якісь особисті питання, які не хочеться обговорювати навіть із найдорожчими людьми.

Коли уві сні ви побачили на своєму носі синю мітку, Денниз Лінн бажає застерегти вас від ввязывания в сторонні проблеми. Дивлячись на ваші добрі наміри, вони можуть зіграти роль «ведмежої послуги». Тому замість вдячності ви можете отримати за свого носика.

Пояснення, до чого сниться синець на лобі, реально відшукати в Езотеричному соннику. Снотолкователь вважає високим розум сплячої людини, що розглянув подібний символ уві сні. Єдине, що слід знати – не варто показувати власне усезнання всьому оточенню, а також проявляти свої вміння недоречно.

Синці на тілі

Малий Велесов сонник изъясняет відмітини на поверхні тіла, привидевшиеся в сні, вашою звичкою, жити на широку ногу в реальності. Ймовірно, ви вже ознайомлені з результатами безконтрольних витрат: розорення бюджету сім’ї і конфлікти з цієї причини. Намагайтеся воздерживать себе від порывистых придбань.

Шия і груди

Ванга відмінно від інших провидців пояснює, до чого сниться синець на шиї. Так нагадує про себе відчуття провини, що не дає заспокоєння в нічних мареннях, ні в реальній дійсності. Снотолкователь не дає конкретики в уточненні, справа стосується вже вчиненого проступку, або ви тільки мають намір завдати удару по дорогій вам людині.

Є ще одне пояснення того, до чого сняться синці в області грудної клітини. Сонник зобов’язує не відчувати почуття сорому при спробі попросити підтримки, якщо насправді вона вам необхідна. Ви приємно здивуєтеся тому, довідавшись, що навколо вас зосереджені люди, яким інтересу ваша подальша доля.

Осінній сонник Іменинників свідчить, якщо довелося побачити синець на грудях сторонньої особи, що з’явилася від вас, це означає, що ви переоціните життєві цінності, особливо в галузі суспільних взаємин. Приготуйтеся, незабаром у вас вийде розкрити одну особу, що користується вашим довірчим ставленням і предрасположением.

Руки і ноги

До вираженню, вказує, до чого сняться синці на ногах, потрібно поставитися з усією серйозністю. За версією сонника внутрішнє свідомість робить все, щоб змусити вас залишити все на своїх місцях: спланована поїздка не доведе ні до чого хорошого. При цьому, сновидцы, які несерйозно поставилися до такого застереження уві сні, і в реальному житті іноді отримують незначні травми нижніх кінцівок.

Якщо вам довелося розгледіти у сні відмітину на нозі сторонньої особи, згадайте всі деталі, навіть самі незначні. У такій ситуації сонник відносить їх до найважливіших подробиць. Якщо вам було шкода потерпілого, ймовірно, що наяву у вас складуться справжні дружні відносини.

Як вважає сонник XXI століття, синяк на коліні свідчить про те, що один з ваших знайомих бажає засмутити ваші справи задля отримання особистої вигоди. Цілком ймовірно, ця обличчя була героєм пригрезившегося сну.

Відомості про те, до чого сниться синяк на верхньої кінцівки, будуть потрібними. Сучасний тлумач закликає подумати, чи все з вашого близького оточення заслуговують вашої приятельської рукостискання.

Часто синці на руках у сні пророкують труднощі, пов’язані з робочою діяльністю, або бізнес справами. Непередбачені і об’єктивні від вас ситуації, наприклад, поправки в законопроекти чи наказ керівництва, будуть зовсім недоречно.

Забої спини і живота

Коли вам у сні пощастило яким способом словчиться та виявити на своїй спині синю мітку, виходить, сонник Цвєткова викрив вас в звичку весь час переносити важкі справи на подальший час. В цей раз, це у вас не вийде: важлива проблема з’явиться несподівано, і її потрібно буде вирішити дуже швидко.

Уві сні переважають синці в районі живота? Жіночий сонник застерігає про труднощі у розвитку початого справи. При наявності можливості, краще перенести прийняття важливого рішення на більш відповідний час.

Пояснюючи, до чого сниться синяк на животику, Східний сонник уособлює велике хвилювання. Можливо, цей символ намагається вказати на недоступну зону, що знаходиться в цьому місці. Головні ознаки – велика чутливість, слабкість, зниження інтимного потягу. Найважливіше, ви повинні уважніше ставитися до даного енергетичного епіцентру.

Приснилися звичайні побої? Сонник обіцяє нежданий бажаний сюрприз, доленосний презент, який здався в майбутньому сновидінню досить щедрим.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: