Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник сир до чого сниться?

Сонник сир до чого сниться?

Сир тлумачення сонника

У минулі часи вважалось, що сир у сні, пророкує велике застілля. У зв’язку з цим тлумачили цей сон як провісник переїдання, обжерливості і навіть отруєння. Часи змінилися, і разом з ними змінилося тлумачення сну.

Багато сонники стверджують, якщо вам приснився сир, наяву вам доведеться вибирати між приємним і корисним. Також сон може вказувати, що вам пора зробити перерву і відпочити. Вам потрібно привести в порядок свої думки і відновити душевні сили.

У сні бачити сир

Як вважає сучасний сонник – сир символізує задоволення і веселощі. Якщо уві сні сир був солодким – чекайте візиту близьких родичів.

Відпочинок на природі, пікніки і різні походи, ось до чого сниться сир. Деякі сонники передбачають сновидінню у цьому випадку ділове побачення.

На думку сонника Міллера, сир у сні означає фальсифікацію і обман.

Згідно Універсальним сонником, сон, у якому фігурує цей кисломолочний продукт, вказує на холодну голову і тверезий розум сновидця. Ви не піддастеся паніці навіть в самих критичних ситуаціях, вашої витримки і самовладання можна тільки позаздрити.

Якщо наснилося готувати з сиру різні страви — вам варто чекати новин.

Тлумачення сну про сирі

Страви з сиру

Побачили уві сні млинці з сиром? На думку сонника Міллера, сир у сні означає фальсифікацію і обман. Висока можливість, що вас обдурять або втягнуть в якусь неприємну історію. А млинці з сиром — надійде приваблива пропозиція заробити гроші, але не поспішайте погоджуватися, ризикуєте більше втратити, ніж заробити.

Якщо уві сні довелося побачити ватрушку з сиром, в реальності вам зроблять нехай несподіване, але дуже привабливу пропозицію. А ще такий сон обіцяє приємні визнання ваших талантів, метою лестощів.

У сні ви готували щось з сиру? Наприклад, фарширували їм млинці або вареники. Подібне бачення говорить про те, що ваше матеріальне становище скоро покращиться. Але це зовсім не означає, що вам доведеться працювати в кілька разів більше. Просто ваша праця буде оцінюватися вище.

Якщо під час сну вам довелося робити сир, значить, в реальності ви людина, яка сумнівається в собі і своїх діях. Відкиньте невпевненість, радить сонник. Оточуючі цінують вас куди вище, ніж ви звикли вважати.

Згідно сонником, сир сниться тим, хто опиняється на шляху між спокусою і волею. Добре, якщо ви дуже сильна людина, говорить сонник, який здатний зберегти тверезу голову в будь-якій ситуації, тоді ви здатні контролювати свої емоції, і це дуже добре.

До чого сниться сир, який ви купуєте? До всього, що пов’язано з бізнесом. Співбесіди, переговори, ділові поїздки та зустрічі. Може бути, ви зміните вид діяльності або займете новий пост, який значно підніме вас по соціальних сходах. Але такий сон говорить і про те, що доведеться багато працювати – пожинати лаври, не поворухнувши для цього і пальцем, на жаль, не вдасться.

А до чого сниться сир, упакований в пачки? До невизначеності і непередбачуваності. Як в реальності ви не знаєте, який сир ховається під обгорткою, так і ділова зустріч чи переговори можуть закінчитися непередбачувано.

Є і ще одна думка – сир бачать уві сні схильні до досконалості люди. На думку сонника Лонго, така людина вважає себе ідеалом, але насправді є дуже нудним і нудним людиною, з якою не дуже приємно мати справу.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: