Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник сметана до чого сниться?

Сонник сметана до чого сниться?

Сметана тлумачення сонника

Багатий надій коров’ячого молока — бажання всякого фермера. Адже з цього молочного напою можна виготовити безліч приємних на смак і приносять користь продуктів. До них відноситься сметана, сир, кисле молоко та інші.

А які смачні млинці виходять, коли їх їж зі сметаною! Смакота! Так і не хочеться прокидатися, коли уві сні сниться подібне задоволення. Однак варто знати, що означає » подібний сюжет? Бути може до хорошого збору врожаю, або до відсутності будь — яких недуг. Не варто здогадуватися.

Загляньте в будь сонник, що означає ця картинка, і дізнаєтеся, що віщують майбутні добу!

Смачна заправка

Сметана в нічних мареннях значить – у реальному житті ви мучитеся від того, що самотні, изъясняет сонник Міллера.

Приснилося, наче сметана, яку ви бажаєте вживати жидковатая — сон пророкує сварку, сильно густий молочний продукт — вас очікує конфлікт у родині.

Їсти уві сні вареники, або млинці зі сметанкою — до чудового станом організму, а хворим людям — чекайте найближчого оздоровлення.

Бачиться, ніби ви забруднили сметаною свою порожнину рота, або щічки — варто дотримуватися обережності у власних висловлюваннях, застерігає сонник Міллера. Те, що ви скажете, може бути спрямоване проти вас.

Приснилося, як обслинили забруднені сметаною пальчики — в суттєвості ви будете почувати себе винним перед іншими людьми. Не потрібно мучити себе, усвідомте свої помилки і вибачтеся.

«А чи не зробити нам сметанки?»

Побачити сон, де ви збиваєте сметанку – в майбутньому станете багаті, обіцяє сонник.

Наснилося, ніби приятель дає вам спробувати самостійно виготовлений молочний продукт — до ймовірного непорозуміння з рідними людьми і товаришами.

Купувати молоко для подальшого виготовлення сметани — наяву вам передбачається дорога, яка спонукала вас хвилюватися. Сонник Ванги радить перенести її на більш пізній час, якщо не вдасться цього зробити – будьте пильними.

Бачиться, що ви зіставляєте натуральну сметану з магазинної, і вважаєте першу з них набагато краще — до процвітання в дійсності, другу — до нерозуміння з другою половинкою, або супутником життя.

Молочна продукція

Наснилося, ніби ви купили сир, після чого їсте його — до труднощів у здійсненні ідей і задумів. Коли в сирі був доданий продукт бджільництва під назвою мед, або вершки — незважаючи на неприємності, у вас вийде вирішити виниклі труднощі.

Їсти уві сні хліб, намазаний зверху вершковим маслом — в майбутньому все стане складатися як не можна краще, обіцяє сонник Міллера.

Бачиться, ніби ви випиваєте кефірний напій, або молоко — до галасливої розважальній вечірці. До того ж, воно пророкує позитивний початок дня, а кефір — похмільний синдром.

Побачити в сні млинці, наповнені сирною начинкою — до візиту неочікувані, але приємних відвідувачів.

І гірко, і сумно…

Мариться, як ви їсте попорченную, кислу сметану — до конфлікту між сновидцем і співробітниками по роботі, изъясняет Сонник східних мудреців.

Розгледіти у сні, ніби ваш товариш з’їв сметанку, яка гірчить на смак, після чого скривив обличчя — до зубних хвороб.

Прикупити в торговій точці минулий по терміну придатності сметану — ви програєте у тиражному розіграші, спорі і іншому. Не варто йти на ризиковані справи, передвіщають найближчим збагачення, не отримаєте вигоди.

Приснилося, як викинули з холодильника всі минулі по терміну придатності продукти — наяву вам вдасться позбавитися від власних комплексів і боязні за рахунок підтримки власних товаришів.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: