Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник сова до чого сниться

Сонник сова до чого сниться

Сова тлумачення сонника

Сова уві сні

Вважається, що побачити в сні сову, значить удостоїтися милостивих подій в реальності. Так стверджує більшість сонників. Однак тлумачення сну, до чого сниться сова, має і негативне забарвлення.

Пір’я

Якщо і вам довелося побачити в сні білу сову, то чекайте дивовижною зустрічі в дійсності. Дуже скоро вас чекає знайомство з неймовірною людиною, що повністю змінить ваше уявлення про світ.

Якщо сниться темно-синя або чорна сова, то тому, хто спить належить багато чого переосмислити. Так, у недалекому майбутньому він буде розташовувати даними, що дозволить поглянути на останні події з іншого ракурсу.

Тримати в руках

Роздумуєте над тим, до чого сниться тримати в руках сову? Згідно з тлумаченням сну по соннику Мандрівника такий сюжет є попередженням. В житті сновидца станеться подія, що злякає його. З іншого боку такий сон може проектувати відносини, сплячого зі своїм оточенням. Можливо, життєві негаразди поліпшать відносини всередині сім’ї і допоможуть зблизитися з іншими родичами.

Сонник Міллера

Міллер стверджує, що сова у сні є символом майбутніх проблем і небезпек. Сон знаменує, що не всі життєві труднощі виявляться здоланними. Адже багато з них значно ускладнити існування сновидця.

Довелося чути в сні крик сови, але при цьому не бачити її саму? Подібний епізод несе з собою погані вісті. Але от якщо приснилося, що птах кричить поблизу вашого будинку, то, швидше за все, у вашій родині стане на одного члена більше.

Агресія

Приснилося, що сова нападає на вас? Подібний сон свідчить, що в дійсності ви найчастіше виконуєте роль жертви обставин. Швидше за все, ви підсвідомо боїтеся нашкодити кому-небудь і тим самим наживає собі безліч ворогів. Так, сонник Часів року рекомендує дати недоброзичливцям гідну відсіч.

Якщо уві сні приснилося, як сова полює на дрібну дичину, значить, насправді вам належить стати співучасником якихось несправедливих дій. Птах з видобуванням є символом доблесної перемоги над супротивником, здобути яку допоможе якась інформація, недоступна для інших.

Годувати з рук

Довелося уві сні приручити і погодувати сову з рук? Тоді можете бути впевненим, що утруднення, що не дає вам спокою, успішно вирішитися. Це буде можливо завдяки вашим знанням і вмінням.

Інші тлумачення сну

Роздумуєте над тим, до чого сниться сова, що знайшла притулок у вашому домі? Згідно з тлумаченням сну по соннику Гришиній ви підсвідомо тягнетеся до окультних знань, що не у всіх знаходить розуміння і відгук. З-за чого ви ризикуєте в найближчому часі залишитися на самоті.

Сновидіння, в якому сова сидить у клітці, зазначає, що багато свої можливості ви використовуєте не в повну силу.

Довелося уві сні побачити філіна? Згідно з тлумаченням сну по Сімейному соннику вам необхідно приборкати свої емоції в реальності. Тільки холоднокровність дозволить адекватно оцінити масштаб усіх життєвих негараздів і впоратися з ними. Відкиньте сумніви і страх.

Італійський сонник подібне бачення в нічних мареннях пов’язує з винятковою невпевненістю сновидця у власних силах. Швидше за все, що спить, воліє триматися в тіні, ні, не видаючи своїх здібностей і бажань. Можливо, сновидіння є відображенням переконаності сплячого у власній посередності. Може пора проявити ініціативу і спробувати все змінити?

У разі якщо в сні приснилася сова людині, що народився в період з зимових місяців за перші місяці весни, то в дійсності слід проявити обережність. Напевно в повсякденності небезпека загрожує самому сновидінню, так і його близьким і рідним. Однак якщо сплячий відзначає своє день народження навесні або влітку, то він може попередження про насування катастрофи не брати до уваги. Сонник Шереминской стверджує, що подібний сюжет привидівся внаслідок звичайного перевтоми.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: