Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник спідниця до чого сниться?

Сонник спідниця до чого сниться?

Спідниця тлумачення сонника

Якщо необхідно розшифрувати сновидіння і зрозуміти, до чого сниться спідниця, згадайте, що під нею ховається. Трохи поміркувавши, стане зрозумілим, чому всі сонники розшифровують цю мрію з еротичним підтекстом.

Так як фасон спідниці різний, то потрібно звернути увагу на крій, колір та інші обставини, які будуть сприяти більш детального тлумачення сну. Чим точніше ви відновите в пам’ять побачене, тим краще зрозумієте чого чекати.

Довжина виробу

Сонник Феломены дає таке роз’яснення, до чого сниться довга спідниця — ваше розсудливість вище, ніж приховані всередині вас бажання. З’явилося в грезе розкриває, що людина постійно знаходиться в стані, коли змушений робити вибір між тим, що коїться в душі і громадською думкою.

Оскільки мода мінлива, сонник робить корекцію на сучасність. Тому спідниця в підлогу — це далеко не деталь чернечого одягу. Цей сон повідомляє — ви на висоті.

Милі дами, будьте пильні, якщо в сні на вас одягнена інтимна спідниця. В даний час ви схильні до впливу пристрастей, емоцій, при цьому розумно міркувати не можете, впевнений Універсальний сонник. Тому не потрібно довіряти свої таємниці стороннім і з побоюванням ставитися до нових знайомств.

Чоловіки можуть в прямому сенсі слова трактувати дане сновидіння: красуні в коротких спідницях мріють з ними про побачення, яке обов’язково буде.

Колір

За сонником червоний колір є самим пристрасним. Якщо в грезе привиділася червона спідниця — до початку незвичайного знайомства з іскрометним фліртом, хоча флірт насправді може виявитися початком дуже пристрасного роману.

У соннику Гришиній знаходимо, що крім припливу позитивної енергії, сновидінню гарантовано гарний настрій.

Сонник Шереминской каже, що чорна спідниця сниться тим, хто не дуже впевнений у своїх силах і боїться в цьому зізнатися. Наснилося дає знак — настав момент, коли необхідно спробувати виконати свої найзаповітніші бажання.

Стан тканини

Прокоментувати, до чого сниться нова красива спідниця, допоможе сонник Міллера — з сьогоднішнього дня, вам буде у всьому супроводжувати удача, зоряна пора настала. Ви можете зміцнити свої позиції на роботі, домогтися популярності і зацікавленості у чоловіків. Непереборні труднощі несподівано самі собою вирішаться. Крім того, такий сон обіцяє нові зустрічі і пропозиції. Однак рвана або брудна — про вас будуть зневажати.

Приміряти чи купити

Якщо спідниця належить не вам, то її краще взагалі не приміряти. Привидевшееся передрікає неприємності.

Інші варіанти примірки можуть вказувати на те, що сновидець знаходиться в стані замішання і не може на щось зважитися, наприклад, сходити на побачення або все-таки прислухатися до думки оточуючих.

Коли будете приймати рішення, не забувайте, що добробут залежить тільки від вас.

З’ясувати, чому виникло бажання пройтися по магазинах у пошуках нової спідниці, може підказати сонник Езопа.

На його думку ви знаходитесь в очікуванні свята і повністю впевнені, що він обов’язково завершиться успіхом.

Але якщо покупка спіднички була не дуже вдалою, то необхідно більш детально обдумати власне рішення і добре спланувати, як діяти далі, позбавивши себе від неприємностей.

Уві сні часто доводиться надягати спідницю? Такий сон показує, що у того, хто бачить сон є відверте бажання до досить-таки сміливим експериментам в інтимній сфері.

А представники чоловічої статі сподіваються, що даний наряд може допомогти їм більш точно зрозуміти жіночу суть. І у них на те є вагома причина — це може бути велика любов, серйозні стосунки або майбутня одруження.

Шити

Якщо ви зважилися своїми руками пошити уві сні спідницю, це говорить, що ви вже дозріли до майбутніх змін, готові взяти контроль над ситуацією і діяти самостійно. Тільки одне попередження – необхідно правильно розподілити свої сили, в іншому випадку ви ризикуєте не довести почату справу до кінця.

Мужик у спідниці

Тільки Сучасний сонник підкаже вірну відповідь, до чого сниться мужик у спідниці. Виявляється, що в даний час такого роду образ трактується зовсім по-іншому ніж у минулому. Цей предмет жіночого одягу часто можна побачити на глянці модних журналів, причому позують в них саме чоловіки. Поступово змінюється стиль і спосіб життя, змінюється мода, трансформуються погляди на життя. Разом з тим по-іншому тлумачаться сни.

Жінці така греза обіцяє цікаве знайомство, а чоловікові треба задуматися — чи не дуже багато місця в його житті займають стереотипи.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: