Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник свіжі огірки до чого сняться?

Сонник свіжі огірки до чого сняться?

Свіжі огірки тлумачення сонника

В народі прийнято говорити: Свіжий, як огірочок. І дійсно, такі овочі в свіжому вигляді зіставляються зі станом здоров’я і сили. Тоді до чого бачаться такі продукти? Найчастіше сонник пояснює подібний образ енергійність і духовну міць сплячої людини, але пояснення сну багато в чому визначається залежно від подробиць.

Якщо ви в даний час вболіваєте недугою — не варто турбуватися про свій стан. Те, до чого сняться свіжі огірки, пророкує швидке оздоровлення організму, до того ж негайне відновлення енергії після захворювання.

Сплячій людині, рассмотревшему уві сні стиглі огірочки, сонник пророкує візит названих відвідувачів, які наповнять життя яскравими фарбами і незабутніми враженнями. Однак, не все так добре, як здається — гості не поквапляться прощатися з вами, і стануть набридати своїм безглуздим знаходженням у вашому домі.

Для особи, що складається в шлюбі, бачити уві сні зелені плоди — до приємного сюрпризу від чоловіка.

Незаміжньою дівчині, що розглянула подібну картину уві сні, сонник обіцяє милу зустріч з гарним хлопцем.

Чоловікові подібне бачення обіцяє фінансову винагороду.

Найбільш зацікавлена пояснення сну з таким овочем являє сонник Фрейда. В даному випадку довгий зелений овоч викликає уявлення фалічного символу, пророчащего сплячому чоловікові незабутні інтимні події. Для представниць прекрасної статі подібний образ у сні відображає відсутність задоволеності в сексі.

Дії зі свіжими огірками

Відповідно до Сімейного сонником, приймати такі продукти в якості їжі — несприятлива ознака, що передвіщає в реальності смуток і відчуття спустошеності.

Коли такі зелені овочі ростуть на красивих грядах, і їх величина здається величезною, то це віддзеркалення вашого внутрішнього свідомості. Сонник застерігає, що грандіозні задуми, які ви затіваєте, не мають суттєвої основи — погляньте на дійсну життя, там відбуваються серйозніші речі, ніж у вашій уяві.

До чого сниться здійснювати збір у сні свіжих огірків? Рекомендуємо переглянути власне сприйняття до всього що відбувається. Ви занадто багато бажаєте, за винятком цінних те, що у вас є. Подібне негативне ставлення до незначних цінностей здатне спровокувати нещастя.

Любовний сонник обіцяє сновидінню, разглядевшему уві сні картину з огірками, неймовірна радість. Однак до чого бачиться аналогічна картина, попереджає про те, що для здійснення цілей буде потрібно добре попрацювати — ніщо не робиться без зусилля. Так чи інакше, всі зміни, що ви зробите власними вчинками, будуть лише на краще.

До чого сниться розглянути образ — свіжі зелені огірки на білому снігу? Це сигнал сонника про те, що скоро ви будете брехати про романтичні інтриги в приємній компанії дорогих подружок. Але не варто розкривати їм всі секрети, так як вони можуть їх розкрити ще кому — небудь.

Разом з тим, сон в якому вам довелося зривати зелені овочі з грядки, може мати прямолінійну зв’язок до врожаю. Коли на рослинах ви побачили великі плоди, то і збір буде добрим. І навпаки, коли їх мало, до того ж вони невеликі і неправильної форми.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: