Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник тріснуло дзеркало до чого сниться?

Сонник тріснуло дзеркало до чого сниться?

Тріснуло дзеркало тлумачення сонника

Побачили сон, в якому растрескалось дзеркало? Нічого хорошого в сновидінні, так і в реальності, таке бачення не обіцяє. Але що саме воно обіцяє? Тлумачення знайдеться сонники.

Докопайтесь до причини

Дзеркало – дуже таємничий предмет, недарма його називають вікном в інший світ. Ось чому цей незвичайний символ однозначно трактуватися не може – щоб отримати точне значення сну, необхідно згадати його деталі.

Дзеркальна поверхня уособлює внутрішній світ людини. І тому зрозуміти, що обіцяє розбилося уві сні дзеркало, дуже легко. Сон говорить про те, що душа теж пішла тріщинами – це може бути важке потрясіння, яке ніяк не вдається пережити. Це можуть бути і сумніви, які вимотують і не дають спокою.

За порадою сонника, знайдіть причину такого стану і постарайтеся її вирішити. Сама по собі ситуація не покращиться.

Що вас гнітить?

Побачили сон, в якому розбили дзеркальце? Цілком імовірно, ви незадоволені тим становищем, яке займаєте – у суспільстві, на службі, в сім’ї. Відносин з друзями це теж стосується.

Якщо уві сні дзеркало тріснуло без вашої участі, саме по собі, готуйтеся до важких подій. Можливо, отримаєте удар в спину від кого-то, кому довіряли. Така думка сонника.

Нітрохи не краще бачення, у якому ви спостерігаєте, як дзеркало б’є інша людина. Людині несемейному подібне бачення обіцяє смугу невдач, заміжнім – швидке розлучення, і для всіх без винятку – небажане втручання в їх долі сторонніх людей.

Розшифровка по деталях

Щоб у всіх подробицях зрозуміти, до чого сниться, що тріснуло дзеркало, зверніть увагу на незначні, на перший погляд, дрібниці.

Будьте обережніше!

Побачили сон, як дивитесь у розбилася дзеркальну гладь? Таке обіцяє велику біду. А якщо по той бік дзеркала бачите знайомого, горе чекає його.

Дивіться в дзеркало, а у відображенні страшне істота, що наводить жах? Ви ходите по небезпечного краю, попереджає сонник. Не важливо, це наш світ або потойбічний.

Тлумачення Міллера

Що означає сон, у якому раптово растрескалось дзеркальце? Такий сон обіцяє втрату когось з близьких. А якщо таке примарилось дівчині, майбутній шлюб буде невдалим з усіх боків.

Не впадайте в паніку

В цілому бачити растрескавшееся скло дуже погано – така дія або бачення обіцяє горе і нещастя. Сонник остерігає: воно може відбутися як з вами, так і з вашими рідними, близькими і просто знайомими.

Якщо уві сні у дзеркало виглядає хвора людина – недуга візьме гору. Здорового такий сон обіцяє швидку хвороба.

Але якщо приснився такий сон, зберігайте спокій, каже сонник. Адже, дізнавшись трактування сну, ви попереджені, а значить можете прийняти всі необхідні заходи, щоб уникнути біди.

Цінуйте дрібниці

Трапляється і таке, що сон з тріснутим дзеркалом може обіцяти хороше. Наприклад, пояснюють сонники, якщо розбилося знайоме вам дзеркало, наяву ви зможете подолати страхи і комплекси. Молодій дівчині дзеркало з тріщинами обіцяє першу близькість і швидке весілля.

Завжди пам’ятайте – якщо побачили сон, у якому тендітна дзеркальна гладь йде тріщинами або розлітається на осколки, значить, ви маєте щось дуже цінне, що обов’язково потрібно оберігати.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: