Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник вбити крокодила до чого сниться?

Сонник вбити крокодила до чого сниться?

Вбити крокодила тлумачення сонника

До чого сниться вбити крокодила? Образ агресивного хижака є символом ворога, і перемога над ним обіцянку – в реальності вести себе сміливо, йти тільки вперед. Удача на вашому боці, тобі по плечу дати відсіч зловмисникам.

Впевненість – запорука успіху

Розправилися з алігатором уві сні, значить, в житті вороги вибирають оптимальний момент для нападу. Не показуйте свої слабкі місця, дійте впевнено.

Знімають з крокодила шкіру сонник попереджає, не довіряйте свій секрет навіть самим близьким людям, інакше таємниця стане надбанням громадськості.

А бачити лежачого мертвого хижака уві сні, наяву очікує досить неприємна ситуація, але ви зумієте вийти з неї з блиском. Хоча спочатку передбачалися великі втрати.

Сміливіше давайте відсіч

Якщо плазун стало жінці, то сонник свідчить – вона знаходиться у стресовій ситуації. Так як на неї тиснуть оточуючі люди. Але вбитий алігатор означає, що їй вдасться протистояти пліткарям, захистивши свою репутацію і позбутися від недоброзичливців.

Крокодил у сні завжди символізує ворога, могутність якого прямо пропорційно розмірам хижака. Але його убивство говорить про успіх задуманого жінкою, і її вищість над недоброзичливцем.

Друзі та близькі – ваша надійна опора

До чого сниться вбити крокодила, який напав на людину? Поруч зрадник, але ви виведете його на чисту воду. Головне, продовжити довіряти друзям. Інакше нанесете їм серйозну образу. Щоб не провокувати непотрібних сварок дійте за принципом – лицемір сам себе видасть.

Здолати рептилію допоміг друг. Сонник обіцяє, що у важкий момент ця людина прийде на допомогу.

Отримання достатку

Під час полювання на хижака у сні вбили його, значить, вас чекає багатство. Укладені угоди раптово принесуть більший прибуток ніж ви розраховували.

Якщо ви скуштували м’ясо цього крокодила сонник передбачає отримання почестей, яких у звичайному житті надають високопоставленим особам.

Міллер рекомендує не втрачати пильність

Побачити в сні алігатора – зрада людини з близького оточення. Не очікуючи такого розвитку подій, ви не відразу найдетесь як відреагувати. Крім того, недоброзичливці стануть проявляти агресію частіше, ніж раніше.

Однак, якщо, вступивши в бій з рептилією здобули перемогу Міллер обіцяє, що ви швидко прийдете в норму після віроломства одного. А в разі нападок поставите зловмисників, на місце, заручившись підтримкою знайомих і колег.

Кататися верхи на хижака у сні означає неприємні і важкі справи, які доведеться вирішувати самому. Але в кінці чекає нагорода.

Але сонник все ж радить якщо вам стало цей плазун – менше будьте відвертий навіть з самими близькими. Інформація може потрапити в треті руки і використовуватися проти вас.

Успіх або зрада

Образ крокодилячої ферми, влаштованої будинку у сні, означає вашу готовність заради досягнення цілей жертвувати матеріальними благами.

Побачити хижака в клітці свідчить про жагу влади, яку ви намагаєтеся приховати від оточуючих.

Вдале полювання на алігатора сонник Ванги розшифровує як перемогу над могутнім ворогом. Якщо вам вдалося його вбити противник капітулює, визнаючи вашу перевагу.

Несприятливий знак вночі тікати від крокодила, спроби рептилії вкусити. Наяву проти вас плететься змова. Не затягуйте з відповідними діями, ключ як впорається з ситуацією сонник радить шукати в сюжеті мрії.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: