Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник веселка до чого сниться?

Сонник веселка до чого сниться?

Веселка тлумачення сонника

Якщо приснилася веселка — це сприятливий сигнал згори. Сон з веселкою передрікає позитивні зміни, радісні емоції, бурхливі і незабутні події в житті. Не випадково веселка зображує безмірність духовного милосердя, є своєрідним мостом, що з’єднує небо і землю. Великий символ честі, пожвавлення і відновлення виникає у сні як знак загального щастя.

Сонник обіцяє вам новоспечену, милостиву і щасливу життя. Само собою, такий прогноз слід сприймати в широкому сенсі. Зрозуміти, до чого сниться веселка, приснившемся сні, допоможуть лише деталі сонного бачення.

Бачити уві сні веселку на небі – зовсім скоро станеться хороше пригода, в результаті якого повністю зміниться доля в найкращу сторону. Життєвий етап, насичений неприємностями, підійшов до кінця, і доля подарує вам довгу, повну удачі життя. Юній дівчині сонник передрікає яскравий, тривалий і любовний роман. Чоловіку такий сон указує на зміцнення фінансового стану, удачі в справах, чудових перспектив у робочих моментах, допомога оточуючих людей.

Сон з веселкою обіцяє досить бажані зміни й в інтимному житті. Якщо уві сні ви побачили всі відтінки веселки, то ваше особисте життя буде більш насиченою і яскравою, а також наповниться надзвичайний враженнями. Людям, які не мають другої половинки, сонник віщує зустріч з сильним, радісним, не сором’язливим партнером, що має велику фантазію.

Подвійна веселка уві сні — в реальності ви дотримуєтеся правильного життєвого шляху. Всі справи будуть з успіхом просуватися і доставлять зроблені результати. Скоро виповниться те, про що так довго мріяли. Крім цього сонник передрікає загальне прощення, налагодження взаємин на робочому місці, згоду з колишніми супротивниками. Зрілої особи подібний сон обіцяє підтримку шанобливого і забезпеченої людини.

До чого сниться веселка уві сні

До чого сниться веселка, розташована над рівниною? Сновидіння пророкує обопільні любовні почуття і благополучну домашнє життя. Над водою — ви відправитеся в поїздку в іншу країну, або займетеся корисними покупками. Над лісом або лугом — успіх буде супроводжувати сновидця скрізь. Так, коли веселка з’явилася уві сні зверху над вашою головою, сонник запевняє, що з будь-якої проблеми вам вдасться знайти вихід.

Чекайте звісток або несподіваного відкриття, коли уві сні на вас падає веселка. Розглянули, ніби уві сні веселка раптово зникла в повітрі — вашим рідним людям не вистачає турботи і уваги від вас. Сонник застерігає, з причини своєї бездушності і апатії зростає ймовірність втратити коханої людини. Дивитися з боку уві сні на повільне розчинення веселки, означає, що скоро ви зав’яжіть любовний зв’язок зі знайомим вам людиною.

Якщо уві сні пощастило побачити веселку з трьох кольорів, то вам варто позаздрити. Всі ті гарні вчинки, в минулому вчинені вами, повернуться до вас у потрійному розмірі. За сонником скоро втіляться в життя ваші плани, в тому числі нездійсненні.

До чого сниться веселка на небі в ночі? Такий сон є певною підказкою. На даний момент вам необхідна допомога грамотного порадника. Не покладайте на себе обов’язки по прийняттю рішень, послухайте, що про це говорять навколишні люди.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: