Що означають наші сновидіння?

Сонник веселка до чого сниться?

Сонник веселка до чого сниться?

Веселка тлумачення сонника

Якщо приснилася веселка — це сприятливий сигнал згори. Сон з веселкою передрікає позитивні зміни, радісні емоції, бурхливі і незабутні події в житті. Не випадково веселка зображує безмірність духовного милосердя, є своєрідним мостом, що з’єднує небо і землю. Великий символ честі, пожвавлення і відновлення виникає у сні як знак загального щастя.

Сонник обіцяє вам новоспечену, милостиву і щасливу життя. Само собою, такий прогноз слід сприймати в широкому сенсі. Зрозуміти, до чого сниться веселка, приснившемся сні, допоможуть лише деталі сонного бачення.

Бачити уві сні веселку на небі – зовсім скоро станеться хороше пригода, в результаті якого повністю зміниться доля в найкращу сторону. Життєвий етап, насичений неприємностями, підійшов до кінця, і доля подарує вам довгу, повну удачі життя. Юній дівчині сонник передрікає яскравий, тривалий і любовний роман. Чоловіку такий сон указує на зміцнення фінансового стану, удачі в справах, чудових перспектив у робочих моментах, допомога оточуючих людей.

Сон з веселкою обіцяє досить бажані зміни й в інтимному житті. Якщо уві сні ви побачили всі відтінки веселки, то ваше особисте життя буде більш насиченою і яскравою, а також наповниться надзвичайний враженнями. Людям, які не мають другої половинки, сонник віщує зустріч з сильним, радісним, не сором’язливим партнером, що має велику фантазію.
Подвійна веселка уві сні — в реальності ви дотримуєтеся правильного життєвого шляху. Всі справи будуть з успіхом просуватися і доставлять зроблені результати. Скоро виповниться те, про що так довго мріяли. Крім цього сонник передрікає загальне прощення, налагодження взаємин на робочому місці, згоду з колишніми супротивниками. Зрілої особи подібний сон обіцяє підтримку шанобливого і забезпеченої людини.

До чого сниться веселка уві сні

До чого сниться веселка, розташована над рівниною? Сновидіння пророкує обопільні любовні почуття і благополучну домашнє життя. Над водою — ви відправитеся в поїздку в іншу країну, або займетеся корисними покупками. Над лісом або лугом — успіх буде супроводжувати сновидця скрізь. Так, коли веселка з’явилася уві сні зверху над вашою головою, сонник запевняє, що з будь-якої проблеми вам вдасться знайти вихід.

Чекайте звісток або несподіваного відкриття, коли уві сні на вас падає веселка. Розглянули, ніби уві сні веселка раптово зникла в повітрі — вашим рідним людям не вистачає турботи і уваги від вас. Сонник застерігає, з причини своєї бездушності і апатії зростає ймовірність втратити коханої людини. Дивитися з боку уві сні на повільне розчинення веселки, означає, що скоро ви зав’яжіть любовний зв’язок зі знайомим вам людиною.

Якщо уві сні пощастило побачити веселку з трьох кольорів, то вам варто позаздрити. Всі ті гарні вчинки, в минулому вчинені вами, повернуться до вас у потрійному розмірі. За сонником скоро втіляться в життя ваші плани, в тому числі нездійсненні.

До чого сниться веселка на небі в ночі? Такий сон є певною підказкою. На даний момент вам необхідна допомога грамотного порадника. Не покладайте на себе обов’язки по прийняттю рішень, послухайте, що про це говорять навколишні люди.


Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: