Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник вибух машини до чого сниться?

Сонник вибух машини до чого сниться?

Вибух машини тлумачення сонника

Стався у сні вибух машини відбиває на кілька днів бажання сідати за кермо. Провидці практично одностайно стверджують, що сюжет мрії не віщує нічого доброго. Але сонник каже, що не варто засмучуватися раніше часу. Проаналізувавши нюанси бачення, можна зрозуміти, звідки прийшла біда і як її пом’якшити.

Версія Міллера

Психотерапевт, розуміючи, до чого сниться вибух машини, передбачає: вчинки оточуючих вас засмучувати. Крім того, Густав Міллер зазначає: невдалі підсумки подій уві сні підказують, з якими складнощами ви зіткнетеся.

Образи

Вибух машини в грезе пов’язують з недовірою наяву до людей. Ви боїтесь обману, підлості, крадіжки, збереження життя… В більшості своїй передчуття не безпідставні.

Іноді даний сюжет сонник розшифровує як подразнюючу поведінку оточуючих. Вони будуть постійно грати на нервах і провокувати конфлікти. Якщо ви не зумієте впоратися з собою, почнуться неприємності.

Почули, як вибухнула машина? Провидці передбачають підкилимну метушню на службі. Не довіряйте несподіваного прояву прихильності співробітників і поменше роїться про проектах та задумах.

Помітили вогонь – конкуренти доб’ються свого, і бізнес почне приносити збитки.

Вас відкинуло вибуховою хвилею – сонник розшифровує мрію як сварки з приятелями. Причиною розбіжностей буде їх прагнення будь-якою ціною настояти на своєму.

Полум’я з машини перекинулося на вас – незаслужено звинуватять у підступності, підлості і зраді.

Жертви

Сонник, щоб отримати більш точну трактовку, рекомендує врахувати, були в грезе постраждалі.

До чого сниться, якщо ви опинилися у вогні і отримали опіки? В реальності охопить всепоглинаюча пристрасть, яка залишиться без взаємності. Обвуглені ділянки на шкірі – зрадять, близькі люди. Утворилися пухирі й виразки символізують неприємну зустріч. Уві сні отримали важкі рани, значить, у вашій родині немає довірчих відносин.

До чого сниться пригода, в якій постраждали інші люди? Якщо їх травмували летять уламки, то навколишні будуть страждати від ваших вчинків.

Жінці привидівся чоловік, який отримав численні опіки? Образ у сні символізує муки, які вона заподіє, відкинувши залицяння шанувальника.

Повсякденність обернеться провалом

До чого сниться аварія з подальшим вибухом машини? Якщо потрапили в аварію з необережності, значить, йдучи на приводу надмірних бажань, серйозно захворіли. Сонник Фрейда допускає і розвиток психологічного зриву.

Після зіткнення автомобіль знайомого вибухнув? Ви підсвідомо бажаєте бід даної особистості.

Уві сні довелося спостерігати, як на трасі розбивається і вибухає машина. Медіуми застерігають: починається смуга невезіння. Біди будуть виникати буквально на порожньому місці.

Протизаконність

Уві сні стали свідком теракту? Провидці пов’язують мрію про терористичне насильство з інтимними стосунками.

До чого сниться, якщо в баченні приміряли роль піротехніка? Статевий акт для вас — це можливість довести свою перевагу, принизити партнера, домінувати.

Самі підклали вибухівку під сні під днище авто – наяву отримаєте звістку, більш масштабне ніж сексуальні збочення знайомих.

Сонник раптом стався вибух машини трактує в залежності від того, чи були жертви.

Постраждали від навмисного вибуху машини — ви збуджуєтеся, заподіюючи біль статевому партнеру. За сонником, якщо травмувався інший чоловік – ви незаслужено груби з коханим.

Спостерігати за підривом автомобіля розшифровується як пристрасть до заборонених розваг. Дізналися про подію в грезе? Сонник пророкує небезпечні знайомства в реальності.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: