Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник ворожіння на картах до чого сниться?

Сонник ворожіння на картах до чого сниться?

Ворожіння на картах тлумачення сонника

До чого сниться ворожіння на картах? Одна з версій свідчить, що при спробі вирішити важливу проблему, сновидець може випадково потрапити в ще більш небажані обставини. Проте існують й інші трактування цього сновидіння. З тим, що пророкують вам мрії, допоможуть розібратися сонники.

Не варто відкладати на завтра

Якщо уві сні ви бачите ворожіння на картах, значить, відкладаєте якесь важливе діло, злякавшись можливих проблем. Згадайте приказку: «Очі бояться, а руки роблять» і вирішіть проблему прямо зараз, поки вона не обернулася катастрофою.

Сонник говорить, що якщо ворожить ворожка – це символ серйозних змін, але якими вони будуть – невідомо.

До чого ворожба сниться дівчині? До того, що вона повинна вибрати з кількох претендентів одного. Ворожіння на картах у сні означає, що вона повинна керуватися не раціональними мотивами, а виключно довіритися своєму серцю.

Успіх чи невдача?

Сонники рекомендують пригадати, для кого ворожили в сновидінні. Якщо вам скоро пощастить у коханні. Якщо іншому – не пощастить, причому не тільки в любові. Цей сон обіцяє невдачі в будь-якому починанні.

Якщо ворожіння на картах робив сам сновидець, значить, його чекає раптове осяяння, яке допоможе вирішити проблему. Сонник попереджає, що ворожити на іншому сні – знак того, що скоро розкриється таємниця, і сновидець про це пошкодує.

Думка Міллера

Густав Міллер на питання, до чого сниться карткова ворожба, відповідав, що це нагадування про невідкладні справи. Для дівчини такою справою, швидше за все, стане складний вибір.

Слід запам’ятати

Якщо уві сні для прорікання використовувалися карти Таро, то такий сон тлумачі розглядають як передвістя швидкої неприємної зустрічі.

Сонники наголошую, що ці гадальні карти часто сняться напередодні періоду безтурботного гедонізму. Однак, можливо, доля готує людині рішення заплутаних проблем.

До чого сниться той чи інший аркан Таро, допоможе вирішити будь-довідник по цих картах. Такі деталі сну обов’язково треба запам’ятати, вони обов’язково збуваються.

В яких випадках треба проявити недовіру?

Ворожіння на картах для гри натякає на те, що людині варто оцінити лежать перед ним перспективи.

Сонник вважає, що ворожіння на гральних картах попереджає про стіну брехні навколо сновидця.

Простіше кажучи: розклад гральних карт у сні наяву збувається протилежним чином.

До чого це сниться

Тлумачі переконані, що незалежно від того, на яких картах ворожили уві сні, по пробудженню потрібно постаратися згадати випали символи і розшифрувати їх. На цьому і буде будуватися подальше тлумачення сну. Особливо варто звернути увагу на дешифрування Старших арканов Таро.

Однак треба пам’ятати, що пророцтво, зроблене у сні – не гарантоване пророцтво, а лише ставлення людини до нього. Так що навіть найстрашніші біди, передбачені в сновидінні, зазвичай трактуються в позитивному ключі.

Основні правила розшифрування

Кожна масть має своє основне значення:

Зв’язок з реальністю

Сонник трактує наснилося ворожіння на картах як знак того, що в даний момент сновидець знаходиться перед лицем важкого вибору і займається пошуками підказок.

Погане пророцтво говорить про те, що треба взяти під особистий контроль. Однак побачити щасливе пророцтво – не привід розслаблятися. Воно часто збувається протилежним чином.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: