Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник вудка до чого сниться?

Сонник вудка до чого сниться?

Вудка тлумачення сонника

Трактування до чого сниться вудка суперечливі. Одні джерела обіцяють удачу, успіх і душевне здоров’я. За іншим, вона віщує плітки, сварки, і інші неприємності. Дуже багато залежить від додаткових деталей, з’явилися уві сні.

Передбачення Міллера

Психолог трактує образ, як сприятливий символ. Рибалити на березі уві сні, означає, що бажане саме йде в руки, щоб його отримати не потрібно докладати зусиль. Можливо, допоможуть знайомі і друзі.

Наснилося на риболовлі спостерігати, як повз пропливає зграйка малюків, сонник трактує як участь у прибутковому проекті.

Стояти з вудкою в сні по коліна у воді, в реальності Міллер передвіщає важку боротьбу. Перемога дістанеться високою ціною. Проявіть зібраність, наполегливість, працьовитість, і у вас все вийде.

Але йти з вудилищем по лісі, або рибалити в лісовому озері, сонник пророкує розчарування, печаль від участі здавалося в прибутковій справі. Вудка в даному контексті віщує обман і збиток. Відкладіть на час задумане, можливо, через 1-3 місяці ситуація змінитися або надійде нова інформація.

Тлумачення інших віщунів

До чого сниться вудилище чоловікові? Скоро знайдеться додаткове джерело доходів. А якщо він виловив велику рибу, то сонник Мандрівника впевнено віщує виграш джек-поту лотереї.

Закидати снасті в море, означає прагнення змінити існуючий порядок. Швидше за все, ситуація, що склалася вас абсолютно не влаштовує, і ви хочете влаштувати все інакше. Сучасний сонник радить не кидати спроби, навіть у найважчий час, тоді ваша завзятість винагородиться. Існує ще одне трактування цього сюжету – в родині буде поповнення.

Купуєте або продаєте вудлище – по тлумаченню Федорівської означає обман близьких людей.

Насаджувати хробака на гачок у сні –до роздумів. Не поспішайте діяти, постарайтеся передбачити всі наслідки прийнятих рішень. Тоді зможете довести план до досконалості і домогтися успіху. Сонник обіцяє – яку ситуацію можна повернути собі на користь. Якщо гачок уві сні надмірно великий, то готуйтеся до кардинальних змін.

Ловись рибка, велика і маленька

Риболовля на прозорому і чистому водоймі у сні – передвіщає успіх у справах. Від розміру спійманого улову залежить ваша удача — чим він більший, тим більш вигідно для вас завершитися проект. Сучасний сонник трактує бачення, як підвищення в посаді, збільшення доходів, взаємність обраниці.

До чого сниться рибалка? Вас очікує зіткнення з чутками, плітками, поширюваними недругами. На жаль, це позначиться на репутації, та доведеться змінювати плани. Постарайтеся зберегти спокій і розсудливість. Не платите ворогам тією ж монетою, навіть якщо дуже хочеться.

Уві сні спостерігати за косяком великої рибки, сидячи на березі, означає отримання великого прибутку, можливо, спадщини. Мусульманський сонник каже: зараз найкращий момент для купівлі лотерейного квитка.

Сонник Езопа так трактує риболовлю з вудкою. Давно турбувала складна проблема благополучно вирішитися. Вам залишиться тільки спостерігати за діями впливового знайомого.

До чого сниться, коли вдалося вивудити акулу? Однозначна перемога над суперниками. Якщо рибина залишилася жива, слід проявляти обережність, спілкуючись з конкурентами. Пам’ятайте, вони шукають тільки привід, щоб відвоювати втрачені позиції.

Виловити уві сні щуку віщує зустріч зі старим приятелем, яка принесе приємну бесіду і багато радості. Саме так трактує цей сюжет сонник Ванги. Але якщо піймана рибина хапнула вас за палець, утримайтеся від поспішних суджень.

Вудка – секрет успіху

Відправитися на риболовлю у сні, на думку Лонго, означає, намагатися досягти цілей малою кров’ю.

Хороший улов трактується, як отримання доходу без особливих зусиль. Щоб біла смуга не обірвалося несподівано, не розслабляйтеся і закріпіть успіх. Проте мислитель попереджає, що надмірна жадібність навпаки, призведе до значних збитків.

До чого сниться передавати вудку одного. Значить, ви поділіться з ним навичками, дозволили заснувати ваша справа.

Вирване з рук вудилище віщує спробу відкупитися секретами, щоб уникнути великих неприємностей. Однак, якщо в сні ви відстояли знаряддя вилову риби наяву конкуренти не дізнаються ваших таємниць. Але на всяк випадок пильнуйте.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: