Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник яблуня до чого сниться?

Сонник яблуня до чого сниться?

Яблуня тлумачення сонника

Яблуня – дерево особливе, біблійне, що втілює відступ від заповідей. Пояснення, до чого сниться сон про яблуню, відрізняються різноманіттям і глибиною, найчастіше стосуються сторін життя і смерті. Автори тлумачів оцінюють особливості сонних видінь і пророкують події, очікувані сплячої людини.

Про яблуні

Сплячим, чий день народження припадає на літній період часу, яблуню в нічних мареннях краще не бачити – так як вона пророкує розлуку з рідними людьми. При цьому якщо вона стоїть в зелені – нещастя станеться з дуже дорогим людиною, якщо листя на ній не було, з далеким чи не рідним родичем.

Особливо сумно те, що сам сплячий чоловік, у тому числі його дію, будуть приводом цієї біди. За іншим тлумаченням, він буде засмучений правдою про зрадах близької людини, до якого є любов.

Згідно сонником: примарилось пересадити яблуневий кущ, що ви зробили вже давно в минулому, відіб’ється приємною новиною від кого-небудь з рідних незабаром. Зрубали або спалили яблуню в нічному сні – навпаки, ознака, що проблем не вдасться запобігти.

Полити водичкою саджанець від яблуні значить хороше здоров’я родини. До того ж, своїми працями ви зумієте сприятливо вплинути на його зміцнення.

До чого сниться зламана і усыхающая яблуня виходячи з грошового аспекту? Згідно Малому Велесову соннику це в’януча деревце в нічних мареннях пророкує сварку, шахрайські дії або звичайну крадіжку.

Посадити його, значить переїхати у велику квартиру. Викопували яблучне дерево уві сні – понесете збитки через свою неуважність. Приснився яблуневий кущ у кольором – тлумачі обіцяють безтурботне майбутнє, яблуневий сад – дохід, ссохшиеся гілки – ознака лиха.

Квітучий сад

Існує повір’я: розглянув у сновидінні, ніби яблуня покрилася кольором – з ранку потрібно обов’язково щось загадати бажання обов’язково здійсниться. В особливості це відноситься до поповнення в сім’ї, зачаття дитини. До того ж подібний сюжет пророкує тому, хто спить гуляти на чужому весіллі, або великі збори врожаю.

Всі автори сонників віднесли такий знак, як позитивний, однак своєрідно пояснили, що до чого сниться розквітла яблуня. Як зазначив Хассе, вас чекає успіх у всіх справах.

Сонник Мандрівника знаходить відображення чагарнику в образі коханої дружини. Апостол Канонит пророкує весілля. Велесов сонник того, кому пригрезился садову ділянку з квітучими чагарниками, обіцяє успішне і позитивне майбутнє.

Райські плоди

Найбільш захоплюючі стосуються трактування сновидінь про райські яблучка.

Приснилися гілки, на яких висять червоні плоди? По соннику Міллера, вас чекають тільки позитивні події. Чагарник зі зрілими фруктами трактується, як знамення здійснення бажань. Проте подумайте краще про те, реалістичні ваші мрії. Міллер рекомендує бути більш приземленим в своїх цілях і плани в життя.

Згідно соннику Медеї, дерево насичене плодами – знак неперевершеності в сексуальному житті і відмінного здоров’я органів репродуктивної системи.

Фрейд изъясняет, до чого сниться людині побачити себе з великими червоними плодами яблуні. Представник сильної статі захоплюється жінками з великим бюстом, а жінка підносить лесбійський секс. Наснилося в нічних мареннях трясти яблуню, усыпав всю поверхню землі її плодами? У надії задовольнити свого партнера знадобиться велика винахідливість, що він у подальшому обов’язково оцінить.

Як пояснює сонник, яблуня, під якою було багато повалених яблучок, значить: будьте більш обережні у виборі приятелів. Постарайтеся відрізнити лицемірів, які бажають принести вам тільки шкоду. Згнилі і червоточиною уособлюють заздрісність і злість, наливні і красиві – успіх в любовних відносинах.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: