Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник їсти мед до чого сниться?

Сонник їсти мед до чого сниться?

Їсти мед тлумачення сонника

У сні ви ласували медом? Тоді сонники обіцяють вам удачу в амурних справах, прекрасне самопочуття або візит довгоочікуваних гостей. Правда, іноді, деталі сновидіння підказують, що події наяву будуть розвиватися не таким сприятливим чином. Тому, якщо бажаєте знати: до чого снилося, що їли мед, уважно поставтеся до подробиць свого нічного бачення.

Прогноз від Міллера

Щасливчики, так називає Міллер людей, яким уві сні довелося їсти мед. Цим сновидцам вдасться розбагатіти і створити щасливу, дружну сім’ю. Якщо сплячий вже перебуває у шлюбі, може бути впевнений: його друга половина щиро, віддано любить його.

Подробиці трапези

Важливо згадати, яким був мед, і з чим його їли в сні. Так, якщо мед був свіжим і прозорим, то сонник пророкує тому, хто спить помітне примноження капіталу. У нічних мареннях ви з апетитом їли медок? У такому разі в реальності справи у вас підуть куди швидше і успішніше.

Якщо мед був свіжим, тільки, що принесеним з пасіки, ймовірно, вдасться змінити місце роботи, підшукавши більш вигідну вакансію з високим окладом. А ось поглинаючи в опівнічної дрімоті мед з хлібом людина насправді, ризикує зазнати збитків. Цікаво, до чого сниться пити мед. Виявляється це бачення, віщує відкриття у сновидця поетичного або письменницького таланту.

В здоров’ї і відмінному настрої

Того, хто уві сні їсть мед, сонник, обіцяє відмінний настрій та міцне здоров’я. Крім того, цей же сюжет сниться напередодні повернення з відрядження або перед завершенням важливого професійного заходу. У будь-якому разі підсумки виконаної роботи порадують сновидця.

Приснилося, що ви поїдаєте мед в компанії рідних, друзів? Тоді чекайте на гостей, причому довгоочікуваних — вас відвідають люди, яких ви любите, поважаєте.

Медова трапеза дуже часто може примаритися того, кого в реальності терзають сумніви з приводу розпочатого проекту, нової справи. Сонник заспокоює: це бачення передрікає відмінні доходи і розвиток бізнесу.

Медовий місяць буде!

Тлумачення сну, в якому їли мед з коханою людиною, дивно просте — попереду у вас справжній медовий місяць. Причому він триватиме не 30 календарних днів, а майже все життя. Іншими словами, ваш нинішній кавалер, наречений, насправді ваш судженим, посланий небом. З ним ви будете щасливі.

А що якщо пригрезились яблучка в меду? Прекрасний знак, що пророкує красиві, романтичні залицяння. Улюблений чоловік приготував для вас прекрасні сюрпризи.

Дуже особисте

Тому, хто відчуває нерозділену пристрасть, сонник дає надію на інтимну близькість з бажаним об’єктом, ось до чого сниться чудовий смак ласощів з вулика.

Фрейд інтерпретує сюжет незвично, пояснюючи, що куплений на ринку мед, це образ звичних подружніх обов’язків в ліжку, які вже не доставляють особливого захоплення. Психоаналітик радив подружжю урізноманітнити сексуальне життя, не боячись експериментувати.

Якщо дістався свіжий мед, то у сновидця немає і натяку на пересиченість в інтимному житті. Тут скоріше треба трохи зменшити свою спритність і дати партнеру трохи відпочити «від пристрасті».

Про жадібність та шанси

Привиділося, що дегустіруете різні сорти меду? Це означит, що ви насправді часто не користуєтеся представилися можливостями. А все тому, що чекаєте такого випадку, коли зможете отримати від життя все і відразу. На жаль, таке малоймовірно, і згадайте про курочку, яка по зернятку клює. Саме такими крихітними кроками іноді можна наблизитися до перемоги і успіху.

Уві сні їли засахарившийся мед? Це характеризує вас, як персону досить меркантильний, прагматичну. В цьому немає нічого поганого, але все ж знайте: не все вимірюється грошима.

Попереджувальні сновидіння

Зацукорився продукт сниться ще й тим людям, які надмірно недовірливі. З-за цієї риси характеру вони можуть потрапити в непросту ситуацію. Однак тільки так вони навчаться розбиратися в людях.

Заздрісники і вороги активізувалися, ось до чого приснилася муха, потонула в меду! А ось гіркий мед у сні — попередження: не розраховуйте на підтримку з боку. Навіть якщо хтось запропонує вам допомогу, краще відмовтеся, рекомендує сонник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: