Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник займатися сексом до чого сниться?

Сонник займатися сексом до чого сниться?

Займатися сексом тлумачення сонника

Інтимна близькість уві сні свідчить про підвищений сексуальний інтерес сплячого в житті. Але щоб знати напевно, до чого сниться займатися сексом, слід пригадати всі нюанси сну і проаналізувати їх. Сонник вважає, що заняття сексом у сні говорить про прихованих бажаннях і фантазіях сновидця, які він пригнічує в реальному житті. Швидше за все, норми моральної етики, виховання не дозволяє вам наяву втілювати свої потаємні думки, що і призводить згодом до їх матеріалізації в нічних мареннях. Так стверджує відомий психоаналітик А. Роберти. На його думку всі сексуальні прояви в сновидіннях є не чим іншим, як відображенням пригніченого бажання. Жінці подібний сюжет обіцяє в реальності тільки хороше.

З чоловіком

До чого сниться заняття сексом з чоловіком? На думку сонника, даний епізод доводить, що в сексуальному житті ви відчуваєте деяку незадоволеність, або ваші сни є відображенням ваших потаємних бажань.

Якщо чоловікові приснився близькість з хлопцем, то, швидше за все, в реальності він схильний до суперництва з цією людиною. Постарайтеся пригадати, хто виявляв велику активність в близькості, і зможете зрозуміти, хто здобуде вгору, а хто виконає роль жертви у вашій конкуренції.

З колишнім партнером

Приснилося, як уві сні ви вступили в інтимну близькість з колишнім партнером? Значить, насправді ви все ще пам’ятаєте про минулого зв’язку і не можете відпустити ваші відносини. Також такий сон може свідчити і про те, що ви підсвідомо порівнюєте нового партнера зі своїм колишнім.

Довелося взяти участь у близькості з померлим? Наяву ви перебуваєте в постійному напруженні, що може спровокувати хворобу. Якщо ви займаєтеся сексом зі своїм померлим чоловіком, по соннику значить, ви досі не можете примиритися з його втратою.

З цим

Якщо уві сні ви займаєтеся сексом з чоловіком, то в реальності зможете отримати масу задоволення і позитивних емоцій. Якщо близькість не принесла очікуваних емоцій, то в реальному житті вас чекають труднощі і перешкоди.

Приснилася близькість зі своїм хлопцем? Сонник подібний сюжет трактує, як попередження. Вам слід проявляти обережність у взаєминах з іншими людьми.

З дівчиною

Близькість з дівчиною свідчить про сильному потягу або прихильності в житті. Якщо ви вступили в зв’язок з незнайомкою, то наяву ви сумніваєтеся в правильності своїх дій і вчинків. Для дівчини побачити подібний сон, значить приймати себе уві сні такою, яка вона є, бути в гармонії зі своїм тілом і душею.

З коханим

Довелося займатися любов’ю в сні зі своїм партнером? Сонник віщує невеликий подарунок чи сюрприз у реальності. Попереду вас чекає велика кількість спокус, справ і проектів, що не приведуть ні до чого поганого, так що сміливо пробуйте і втілюйте свої мрії в життя.

З жінкою

Сонник вважає, що близькість з жінкою, несе з собою в дійсність кар’єрне зростання для сплячого. Якщо ви уві сні займалися сексом з жінкою, що не вільна, то насправді вам не варто бути безтурботним. Навпаки тільки обережність і пильність допоможе уникнути багатьох небезпек, що чекає вас попереду.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: