Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник зламаний зуб до чого сниться?

Сонник зламаний зуб до чого сниться?

Зламаний зуб тлумачення сонника

Зламаний зуб у сні символізує втрату життєвої сили і утиск гордині. Але в залежності від нюансів бачення можна з’ясувати, що стане причиною того і як виправити ситуацію.

Варіація Міллера

До чого сниться, якщо зуб зламали в бійці? Ставши жертвою інтриг недоброзичливців, ви зазнаєте значні фінансові збитки і запятнаете свою репутацію.

Якщо уві сні при цьому пішла кров, в реальності чекає важка затяжна хвороба.

Выплевываете уламки стрімко руйнуються зубів — сонник передбачає великі втрати, банкрутство, злидні, нелегку роботу і марні спроби покращити ситуацію.

Якщо після травми у сні немає болю або дискомфорту, Міллер передбачає знайомство з неординарною особистістю. В результаті ви дізнаєтеся багато нового і зможете домогтися успіху.

Причини пошкодження

Найбільш несприятливий сюжет, якщо зуб отломался сам собою. Сонник пророкує появу в сім’ї важкохворого. Пішла кров? Значить, це буде близький родич.

Відколовся шматок, коли ви гризли щось тверде, наприклад, сухарі? Сонник передвіщає успіх у всіх починаннях.

Травмувати зуб у бійці — до неприємностей на роботі та особистому житті.

Жіночий сонник рекомендує уважніше виконувати свої обов’язки: існує ризик пропустити важливу дрібницю, що призведе до краху проекту.

Якщо причиною порушення цілісності зуба уві сні став карієс, віщуни рекомендують зменшити обороти і знайти час для відпочинку.

Відчутно разрушающаяся емаль свідчить про проблеми зі здоров’ям, не зайвим буде пройти повне обстеження.

До чого сниться зламаний вставний зуб? Вищі сили натякають: не покладайтеся на думку оточуючих, думайте своєю головою.

Якщо прийшли до стоматолога, який уві сні болісно видаляв пошкоджений зуб, наяву приготуйтеся до краху планів, які були нав’язані вам, а їх здійснення не принесло б користі. Тому дане бачення носить, швидше, позитивний характер.

Коли наснилося

Єврейський сонник особливе значення надає дня тижня, в який стало бачення.

У ніч на понеділок – надії не справдяться, зможете домогтися успіху, розраховуючи тільки на себе. Біль, випробовуване уві сні, символізує розчарування і ностальгію по спочилому.

Бачити мрію з вівторка по п’ятницю — проблеми будуть виникати буквально з повітря. Якщо на місце пошкоджених вставили штучний зуб, вас очікує повне самотність.

До чого сниться травмуватися в ніч на суботу чи неділю? Зіткнетеся з проявом агресії і хамства. Якщо в грезе спроба наростити зуб не увінчалася успіхом, побережіть здоров’я.

Який зуб зруйнований

Уві сні шматочок відпав від переднього нижнього різця – у родички будуть проблеми; тріщини пішли по верхньому – важка хвороба глави родини або друга.

До чого сниться зламаний зуб з лівої сторони? У близьких родичів почнуться проблеми зі здоров’ям; з правого – у далеких. Корінні зуби провидці зазвичай співвідносять з батьками. Ікла сонник розшифровує як братів і сестер. Різці – діти і онуки.

У стоматолога

Жінці в грезе на її зламаний зуб одягають коронку — наяву вона зіткнеться з зрадою коханого. А якщо протез повністю готовий — незабаром розбагатіє.

Річний сонник обіцяє підлітку грандіозний скандал будинку, якщо в кабінеті лікаря осколки зуба видалили безболісно і без крові.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: