Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник золоті зуби до чого сняться?

Сонник золоті зуби до чого сняться?

Золоті зуби тлумачення сонника

Розшифровуючи таємницю сновидіння про золотих зубах, потрібно пам’ятати, що дорогоцінний метал у сні завжди символізує владу, багатство. А зуби сонникичасто пов’язують з проблемами і неприємностями, що вірогідні у сновидця в різних життєвих сферах. Тому тлумачення можливі самі різні. Тим цікавіше дізнатися: до чого сняться золоті зуби.

Передбачення Міллера

Провидець впевнений, що сновидіння про зубах так чи інакше, пов’язані з метушнею, роздратуванням, контактами з неприємними особистостями. Якщо уві сні ви відчуваєте, як вставлені золоті коронки спадають, то вас чекають випробування, позбавлення під час яких ви можете втратити частину накопичених капіталів та іншого майна. Все це негайно позначиться на вашому самопочутті, природно не в кращу сторону, попереджає сонник.

Зате того, хто уві сні вставляв собі золоту щелепу, пророкують наяву підвищення добробуту та соціального статусу.

Остерігайтеся лицемірів!

До злорадним випадів недоброзичливців, пліток, множащимся за вашою спиною, ось до чого сниться, що випадають зуби із золотистого металу. Новий сімейний сонник застерігає сплячого від спілкування і одкровень з лицемірними людьми.

Коли жінка уві сні бачить, що коронка із золота випадає у чоловіка, то у неї виникнуть складнощі у взаєминах з представниками протилежної статі. Причому викликані вони будуть безглуздими чутками, підлими наклепами, поширюваними недругами того, хто бачить сон. Якщо сновидінню сниться, як він ламає або знімає дорогу коронку, то варто готуватися до проблем по службі.

Інтимне життя

Фрейд, як зазвичай, дуже оригінально тлумачить, до чого сняться зуби, а тим більше золоті. Психіатр вважає, що таке бачення характерне для людей, які, не маючи постійного або відповідного за темпераментом сексуального партнера, схильні до самозадоволення.

За його версією, якщо золоті зуби пригрезились чоловікові, то він із заздрістю спостерігає за гармонійним союзом якоїсь пари, яка без сорому демонструє палку пристрасть. Цей же сон, привидевшийся дамі, свідчить про її багатою еротичної фантазії, або пророкує їй швидку вагітність.

Подбайте про здоров’я

Якщо довіритися Універсальним сонником, то бачення про те, що на зміну натуральним ви вставили штучні зуби, нехай навіть і золотий, передрікає погане самопочуття і навіть хвороби. Причому недуги вразять, швидше за все, вуха, очі, і кінцівки.

Про знахідки і втрати

До чого сниться, що знаходите золоту коронку? Вважається, що сновидінню вдасться втілити свої плани, і в цьому йому безкорисливо допоможе якась важлива, впливова персона. Втім, якщо ви виявили чужу коронку з коштовного металу, то сонник інтерпретує цю знахідку, як ймовірну втрату в реальності. Вам загрожують збитки, борги, прострочені заборгованості за кредитами. А все із-за неправильного розподілу капіталів або невдалого вкладення з працею накопичених грошей.

Важливо знати, що зуби чужої людини уві сні-це знак брехні, зради і обману. Якщо приснилося, що вам вставляють протез, будьте особливо обережні, спілкуючись з незнайомцями, або неперевіреними партнерами.

Вдалі прикмети

Нічні мрії про протезах з жовтого металу можуть інтерпретуватися ще і в залежності від обставин бачення. Скажімо, якщо ви раптом вирішили продати, закласти або обміняти свої штучні зуби на коштовну річ, то наяву прийміть єдино вірне рішення. А якщо відчули, що у вас в ротовій порожнині знаходиться чужорідний об’єкт, що належить іншій людині, то чекайте прибутку або приємної звістки.

Сон, у якому ви ставите собі невідповідний протез із золота, тлумачиться як можливість просування по кар’єрних сходах.

Коли ви спите і бачите, що почали обточувати і готувати зуби для того, щоб поставити золоті, то доведеться насправді діяти покладаючись лише на власні навички, сили, уміння. Що, втім, не завадить досягти успіху.

Інтуїція — головний союзник

Езоп дає пораду тому, хто уві сні обзавівся золотими зубами: не піддавайтеся навіюванню, не виконуйте беззастережно прохання. Така поведінка призведе до того, що ви опинитеся в числі невдах або наївних простаків.

Зате в Новітньому соннику цей же сюжет коментують інакше. Виявляється у вас попереду — серйозна перешкода, яка змусить вас неабияк похвилюватися. Але перед тим, як впадати в паніку, краще зробіть паузу, і гарненько подумайте над тим, що вам заважає. І спробуйте спокійно розправитися з цією перешкодою.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: