Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник звірі до чого сняться?

Сонник звірі до чого сняться?

Звірі тлумачення сонника

Вже кого можна часто побачити в сонних мареннях, так це тварин. Трапляється, що до нас в сновидінні є милий домашній вихованець, в рідкісних випадках ми бачимо рогату худобу, а буває, персонажем є і зовсім не звідану людині тварину. До чого сняться звірі, і чого чекати від таких сонних видінь, варто пошукати в толкователях.

«Домашній улюбленець або вас чекає радісне майбутнє

Приснилося, що погладжуєте дрібного домашнього звіра – такий сюжет значить, прагнення сплячої людини обзавестися дітьми, обіцяє сонник Фрейда.

Мариться, ніби ваш вихованець всюди залишає шерсть – незабаром вас очікують тільки радісні турботи, пов’язані з другою половинкою.

Побачити, як ви обзавелися белошерстным вихованцем, принісши його в свій будинок – до щасливого і успішного майбутнього, темно вовняним – до хвилювань за дорогих вам особистостей, передрікає сонник Ванги.

Бути свідком того, як хом’як займається витівками у вашому житло – до позитивних подій і милим почуттів.

Дикі звірі – ознака характеру

Наснилося, ніби ви дивитеся на хижака – згідно соннику Лоффа, сновидіння уособлює ваш вдачу. Від того, наскільки небезпечно тварина, буде визначений ваш темперамент.

Намагатися втекти уві сні від дикої тварини – остерігайтеся швидкоплинних зв’язків, як в інтимних стосунках, так і в робочих моментах. Бути може, ви опинитеся в безглуздій ситуації.

Зустріти в лісовій гущавині милого звірка, або гризуна – вас чекає зустріч з впливовою персоною, що зробила благополучне вплив на майбутнє, пояснює сонник Міллера.

Всі звірі білого кольору (ведмідь, вовк тощо) передрікають побачення зі старими приятелями, при цьому ви отримаєте щастя від цього.

Крупнорогатый худобу – вам варто попрацювати

Розглянути уві сні домашню худобу, корову або барана, що гуляє по лузі – праця дасть вам величезну прибуток, насолоду, обіцяє Місячний сонник.

Приснилася конячка, що поїдає траву на галявині – чекайте полегшеної діяльності, але коли її використовували для роботи – підготуйтеся до тяжких трудомістким буднях.

Привиділося, ніби корова отелилася – ваші старання не пройдуть дарма, гроші порадують вас величезним числом, обіцяє Слов’янський сонник.

Осел невеликої величини – знак величезної праці. Чекайте, незабаром вам доведеться багато попрацювати, за що ви не отримаєте гідного заробітку.

Мешканці моря – стежте за здоров’ям

Наснилося, ніби зграя морських мешканців прямує за кораблем – незабаром ви простудитесь, інформує Осінній сонник.

У нічних мареннях ви намагаєтеся з усіх сил захиститися від морського монстра, наздоганяючого і який кусає вас – такий сон застерігає, що ви можете перенервувати. Не варто доводити себе до депресії, проконсультуйтеся з лікарем.

Загравати уві сні з дельфіном невеликої величини – остерігайтеся дрібних речей, є ймовірність вдавитися однією з них, попереджає Жіночий сонник.

Розгледіти шлюбні ігри величезних китів – слідкуйте за станом сечостатевої системи, зараз її здоров’я знаходиться в зоні ризику.

Чарівне створення або приходить час сюрпризів

Побачити в сні невідомого звіра, який просто не існує – чекайте приємних несподіванок, радує тлумач Нострадамуса.

Приснився небачений звір, наприклад, собака, у якої роги на голові – вам передбачаються веселі ігри, підготуйтеся до них.

Привиділося, що побачили в своєму будинку незвичайне тварина – улюблений або дорогий товариш обрадує вас незвичайним сюрпризом.

Хутровий незнайомий людям і вам, в тому числі, звірятко треться об вас з ласкою – вас очікує порожня захід від приятелів.

Як пояснює сонник, звірі казкового і міфічного походження уві сні, означають, скоро вас відвідає маса позитивних емоцій, або ви зробите дитячий вчинок.

«Звіряче» ставлення – стережіться ворогів

Бачиться, як на вас напали озлоблені хижаки – вороги бажають заподіяти вам шкоди і затівають злі умисли, не контактуйте з ними.

Примарилось, ніби ваш ласкавий вихованець неждано нагадано вкусив вас у сні – серед вас є обличчя, яка бажає вам поганого, навіть незважаючи на ваше добре ставлення до нього.

Вам довелося вбити в сновидінні звіра, або розворушити його лігво – ви без праці поборіть ворогів і суперників, обіцяє Ісламський сонник.

Приснилося померла тварина – суперники зроблять все можливе, щоб надати вам перешкоди, підготуйтеся до цього.

Звіринець у хаті як ознака благополуччя в сім’ї

Бачиться, що ви розвели в своєму будинку цілий зоопарк, де в клітинах поміщені слабкі тварини, і ви їх лікуєте, а в подальшому знову даєте їм волю – спокій і тепло ви зможете знайти лише у себе в будинку, изъясняет снотолкователь Цвєткова.

Дивитися, як малюк хутровий ласки зачепився за клітку, і намагається згризти її прутики – одному з членів вашої сім’ї бракує ласки. Подаруйте своїй сім’ї увагу і турботу.

Приручити острозубого хижака, і зробити з нього ласкаве тварина – вас очікує невдоволення з боку вашого чада, але ви зможете вирішити конфлікт, і повернути спокій, порадував сонник міс Хассе.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: