Якщо вночі приснився поганий сон що робити, щоб він не збувся?
Погані сни можуть збуватися не тільки через містику, але й через деяких психологічних чинників. Побачивши уві сні страшна подія, людина на рівні підсвідомості починає думати про негативні обставини. У такому стані можна, не бажаючи того, в буквальному сенсі притягнути невдачі до свого життя.
Існує безліч способів нейтралізувати поганий сон. Для цього можна використовувати змови і повір’я, історія яких сягає в далеке минуле.
Короткий зміст:
Дії
Найефективнішим засобом позбавлення від поганого впливу сну вважається управління власними думками. Про побачених події необхідно постаратися забути. Не варто сприймати кошмари всерйоз. Такі сни не завжди є застереженням.
У більшості випадків вони мучать людини, якщо в реальному житті він часто думає про проблеми, відчуває постійну втому або відчуває надмірну тривогу за себе або своїх близьких.
Для того щоб убезпечити себе від поганих сновидінь, Можна зробити наступні дії:
- На ніч біля ліжка потрібно поставити склянку зі святою водою, а вранці ту воду вилити в раковину або унітаз.
- Вважається, що Погані сновидіння збудуться, якщо після них вивернути наволочку навиворіт.
- Якщо кошмари сняться регулярно, то Слід сходити до церкви і поставити дві свічки «за здравіє», одну з них для себе, а іншу — для ворогів.
- Про поганому сновидінні треба в найкоротші терміни комусь розповісти причому, чим більше людей про нього дізнаються, тим краще.
- Про поганому сні можна розповісти дим у (події слід переказувати якомога докладніше).
- Після пробудження від поганого сновидіння Треба подивитися на вогонь або небо.
- Вранці Необхідно випрати всю постільну білизну.
- Вважається, що Сон не збудеться, якщо розповісти його каменю (зробити це треба до обіду).
- Якщо сниться смерть близької людини, то В найближчий день після побаченої ситуації треба відмовитися від прийому їжі (бажано пити святу воду).
- Якщо поганий сон запам’ятався, то після пробудження треба спробувати представити протилежну ситуацію (наприклад, замість голого лісу треба подумати про густих кронах дерев, замість пустелі уявити галявини з квітами, замість смерті або хвороби — щастя і радість).
- Якщо уві сні приснилося, що хтось із близьких людей помер або захворів, то власними думками треба змінити ситуацію. Як можна більш чітко треба уявити людину щасливою, радующімся і здоровим. Можна побажати йому удачі, немов він знаходиться поруч. Аналогічні дії можна зробити по відношенню до себе, наприклад, дивлячись в дзеркало з посмішкою.
Змови
Змова не обов’язково супроводжується складними обрядами. Існують короткі фрази, які володіють потужною силою, яка не відрізняється від молитов або заклинань. Головний нюанс — вимовляючи, певні слова, необхідно вірити в успіх. В іншому випадку всі зусилля будуть марними, а думки про поганих події не тільки будуть продовжувати турбувати свідомість, але і можуть матеріалізуватися.
Фрази, які треба вимовляти, не встаючи з ліжка і ні з ким не розмовляючи після пробудження:
- «Що побачу уві сні, то не побачу наяву.»
- «Все хороше залишися, все погане йди.»
- «Що уві сні прибуло, то без сліду на захід вибуло. Амінь. Амінь. Амінь. » Повторити фразу треба 9 разів.
- «Що снилося, то забулося. А що забулося, то не збулося. Амінь. » Вимовляти фразу треба при умовно, краще використовувати святу воду.
- «Вода, віднеси всі мої біди, всі мої прикрості. Куди вода, туди і сон. » Проговорювати слова треба при включеній воді з крана.
- «Як ця сіль розтанула, так і сон мій зникне, шкоди не завдасть.» Фразу треба говорити в момент кидання шматочка солі в склянку з водою.
- «Хороший сон воскресни, поганий навпіл трісни.»
- «Мій сон невпопад, йди в водоспад, з водоспаду іди в пекло. Амінь. » Долоні під час вимови цієї фрази треба прикласти до лоба і закрити очі.
- «У кого сон збувається, а мене це не стосується. Господь зі мною, поганий сон не мій. Амінь. »
- «Самсон, Самсон, куди ніч, туди й сон.» Рекомендується вимовляти фразу, дивлячись у вікно.
- «Дим, дим, як їси очі, так виешь зле зі сну!» Слова треба проговорити при спалюванні аркуша паперу, на якому описаний сон.
Змови від поганого сну:
- «Сон приснився, від раби Божої (своє ім’я) покотився в далечінь далеку, в далечінь безкрайню. Куди ніч, туди й сон. » Вимовляти змову можна в будь-який час, в тому числі в нічний час доби, якщо погані події перервали сновидіння.
- «Одягнене я в святу ризу, стану на куполи. Як тінь свою тінь не упускає, рука руку не з’їдає, свою мову не проклинає, так і сон поганий проходить, не збуває. Господи, Ісус Христос, оборони мене! Амінь, амінь, амінь. » Вимовляти змову треба на світанку.
- «Ангел мій, спи зі мною. З тобою не боюся. Снов поганих сторонюся. По ранку відлітай, сон лихий забирай. Щоб не снився, щоб не справдився. » Змова треба вимовляти перед сном, якщо кошмари знятися регулярно.
- Так само можна читати ось таку молитву: «В ім’я Господа нашого! До мене, Рятівники, до мене, Хрестителі! На душу зверніться, за неї заступіться! В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь. » Її треба вимовити на заході, до сонця при тому треба стояти спиною, а голову опустити.
- «Як ніч темна приходить і зі сходом сонця йде, так щоб і мій поганий сон пішов разом з нею. Як рано вранці темрява тане і убуває, так і мій сон лихий пропадає. Ключ. Замок. Мова. Амінь. Амінь. Амінь. » Змова можна вимовляти в будь-який час.
Залежність від часу доби
На здатність сну збуватися впливає час доби, в яке він приснився. Певні годинник відрізняються, так званої, безглуздістю сновидінь. Можливість повторення подій в реальному житті зводиться до мінімуму. Якщо сон приснився в такий час доби, то проводити спеціальні обряди або надавати побаченому значення не варто.
Імовірність того, що сон збудеться в залежності від часу доби:
- Ранкові сновидіння збуваються найчастіше
- Події, Приснилися днем, не мають ніякого смислового навантаження
- Від поганих сновидінь, побачених У вечірній час, слід убезпечитися ритуалами, змовами або молитвами
- Вночі ймовірність побачити події, які повторяться в реальному житті, збільшується
Сни і дні тижня
На здатність сну збуватися впливає і день тижня, в який він приснився. При визначенні часу побаченого події необхідно враховувати, що сняться сни, як правило, в ніч з одного на інший день. Якщо, наприклад, треба розтлумачити події, побачені з понеділка на вівторок, то буде вважатися, що сон був в понеділок.
Залежність приснився подій від дня тижня:
- Понеділок — події не збудуться
- Вівторок — найчастіше сняться віщі сни
- Середа — ситуації можуть повторитися в реальному житті (про сновидінні можна нікому розповідати)
- Четвер — другий день, коли сняться віщі сни
- П’ятниця — ситуацій в сновидінні можна не надавати значення
- Субота — ймовірність побачити віщі події мінімальна
- Неділя — побаченим ситуацій можна не надавати значення
Позбутися від думок про поганих снах можна за допомогою саморобного амулета, який так і називається «Ловець снів». Відчуваючи його захист, людина на рівні підсвідомості перестане турбуватися через острах кошмарів. Крім того, амулет володіє достатньою силою, щоб зробити такі сни не запам’ятовуються.
Для виготовлення оберега необхідно взяти вербовий прут, шкіряний шнурок, темні пір’я, шовкову нитку і різні намистини для прикраси. З прута робиться круглий каркас, який треба обплести шкіряним шнурком. Середина кола перехрещується шовковою ниткою, щоб вийшла павутина. Пір’я підвішуються з нижньої частини амулета. Місце для його розміщення можна вибирати на свій розсуд.