Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Діаманти до чого вони сняться?

Діаманти до чого вони сняться?

Приснилися діаманти обіцяють людині процвітання, славу і матеріальне благополуччя. Також сновидіння пророкує успіх в любовних справах і отримання будь-якої винагороди. Але, подібне сновидіння може мати і більш негативні трактування. Щоб дізнатися, до чого ще сняться діаманти, потрібно згадати всі деталі нічний мрії.

Короткий зміст:

Різні пояснення бачення

Сонник Міллера

Прівідевшіеся діамант Обіцяє сновидцу славу, визнання його заслуг і винагороду за всі його старання. Якщо жінці сниться, що коханий чоловік підносить їй кільце з діамантом, то в реальності це означає міцний, щасливий шлюб і забезпечене життя зі своїм коханим. Також сон вказує на непорушні узи між сновидицей і її обранцем.

Молодій дівчині сон Пророкує швидке заміжжя і красиву, розкішне весілля. Одиноким людям діамант сниться до веселого проведення часу в колі своїх друзів, а також щиру радість і гордість з приводу успіхів своїх близьких.

Втратити діамант або прикраса з ним віщує банкрутство, злидні і ганьба, пов’язаний з грошима. Продавати діамант уві сні — означає, в реальності визнати свою поразку і здатися. Сережки з діамантами обіцяють сновидцу удачу у всіх починаннях, великий виграш, для дівчини — обіцяють весілля і багате життя.

Сонник Лоффа

Діамант Сниться до багатства, любовному захопленню, успішному завершенню всіх справ. Цей твердий камінь також вказує на те, що сновидець розчарований в матеріальних благах і думає про тлінність буття.

Кидати діамант, намагатися його знищити Означає, що в реальності людина веде з кимось боротьбу, змагається, намагається виявитися кращим. Така гонка забирає у нього багато сил і часу, а також руйнує його відносини з близькими людьми.

Отримувати діамант в подарунок уві сні Означає нове любовне захоплення.

Сонник Хассе

Поява уві сні діаманта Віщує обман, зраду обранця або зрада близького друга. У деяких випадках сновидіння говорить про жадібність і жадібність самого сновидіння.

Італійський сонник

Діамант уві сні Уособлює багатство, навіть розкіш, удачу в любові. Сновидіння означає, що людина всіма силами намагається показати свою значимість і корисність для суспільства. Якщо уві сні сновидцу хтось підносить кільце з діамантом, то в реальності ця людина відчуває до сновидцу любовний потяг.

Якщо діамант виявляється вкрадений, то В дійсності це вказує на страх сновидіння втратити свою любов, втратити довірливе ставлення своєї другої половини.

Сонник 21 століття

Діамант уві сні Віщує успіх, підвищення по службі, отримання будь-яких почестей або привілеїв. Отримати діамант уві сні означає фінансове благополуччя і процвітання. Закоханим людям сновидіння пророкує швидке весілля.

Втратити діамант уві сні Вказує на розставання з коханою з вини іншої людини. Знайти великий камінь — до великої радості.

Універсальний сонник

Наснилися уві сні діаманти — Наяву це означає визнання заслуг і отримання будь-якого прибутку. Дівчині бачити уві сні, як її коханий дарує їй кільце з діамантом, передрікає весілля на вищому рівні.

Втратити діамант уві сні Означає, що всі мрії і надії сновидіння виявляться порожніми. Отримати в подарунок прикраса з діамантами говорить про те, що людина насолоджується товариством своїх друзів і близьких. Таке сновидіння пророкує участь сплячого в веселому святі.

Сонник Федоровской

Побачити уві сні діаманти Передрікає отримання дорого, цінного подарунка. Продавати або купувати дорогоцінні камені передрікає невеликий прибуток або приємні клопоти. Отримання діаманта в подарунок означає вчинення вчинку, який в стократ окупиться в майбутньому.

Втрата каменю уві сні Пророкує пограбування або нанесення шкоди майну. Якщо уві сні діамант втратив інша людина, то в реальності хтось із родичів сновидіння може постраждати.

Сімейний сонник

Побачити уві сні діамант Означає, що незабаром сновидец досягне певного результату, отримання нагороди від своєї діяльності. Якщо дорогоцінні камені належать сновидцу, то в реальному житті він має величезну силу і авторитетом.

Ховати діаманти від чужих очей Уособлює страх сновидіння втратити свою владу і багатство. Бачити уві сні прикраса з діамантом, особливо кільце, вказує на сильну емоційну зв’язок сновидіння з іншою людиною.

Циганський сонник

Діаманти уві сні Вказують на владу і могутність, успішне завершення всіх і отримання бажаного. Знайти діамант уві сні — означає, в реальності виповниться заповітне бажання сплячого.

Бачити аксесуар, прикрашений діамантами, Віщує міцний і щасливий шлюб, вічну любов.

Сучасний сонник

Діамант уві сні Пророкує нові вдалі знайомства, налагодження старих зв’язків на новий лад. Бачити кільце з діамантом уві сні — до досягнення своїх цілей. Обручка з діамантом вказує на міцну сімейну життя, на любов до труни, яка подолає всі перешкоди на своєму шляху.

Отримати в подарунок кільце або іншу прикрасу з діамантом уві сні Означає любов дарував до сновидцу. Якщо дарувальник виявився незнайомою людиною, то це обіцяє швидке знайомство зі своєю другою половинкою.

Самому надягати собі кільце на палець Пророкує швидкі глобальні зміни в житті сплячого.

Сонник мандрівника

Розбити діамант в кільці Віщує швидке розставання з коханою людиною. Якщо діамант уві сні випав з кільця, але потім був повернутий на колишнє місце, це вказує на відродження старої любові.

Жіночий сонник

Діамант уві сні Віщує щасливу любов і шлюб. Втратити камінь уві сні вказує на спілкування в реальності з неприємними, лицемірними людьми, недружелюбно налаштованими проти сновидіння.

Якщо уві сні діамант був вкрадений, то В реальності варто чекати зради або обману, а також загрозу з боку незнайомої людини.

Один величезний діамант

Величезний діамант уві сні — це символ душевного і фізичного зцілення, позбавлення від старих образ і спокути минулих гріхів. Сновидіння також вказує на те, що в той сновидець нехай спить величезний потенціал, який необхідно пробудити до життя.

Хворим людям сон віщує одужання, а закоханим — Щасливе спільне життя. Жінкам сон вказує на привабливу зовнішність, а чоловікам — на їх ділову хватку і природний талант лідерства.

Знайти або вкрасти

Знайти уві сні діаманти віщує щасливу любов або поліпшення фінансового становища. Знайти кільце з діамантом вказує на відродження старих романтичних почуттів до певного людині. Знаходити і збирати діаманти розсипом говорить про бажання сновидіння заробити, про його далекосяжних планах.

Крадіжка діамантів означає, що Сновидець бажає провести на когось сприятливе враження за рахунок свого неіснуючого багатства. Вкрасти кільце з діамантом — значить, втручатися в стосунки інших людей або намагатися відвести чужого нареченого / чужу наречену.

Інші дорогоцінні камені

Червоні рубіни уві сні Віщують пристрасну взаємну любов, практично одержимість іншою людиною. Одруженим людям подібне сновидіння обіцяє інтрижку на стороні.

Смарагди сняться до отримання результатів від своєї роботи, пророкують стабільний дохід. Жінкам сновидіння пророкує швидку вагітність. Зелені нефрити пророкують благополучне завершення важкої роботи, спокійне сімейне і суспільне життя.

Неограновані алмази Вказують на мудрість і життєвий досвід сновидіння, а також на його амбітність і навіть жадібність. Всі ці якості борються всередині людини і поперемінно беруть вгору.

Напівкоштовні камені уві сні Вказують на фальшивість романтичних або дружніх відносин. Сновидінню варто уважніше придивитися до свого товариства і не розповідати нікому про свої плани.

Знаходити дорогоцінні камені уві сні Означає подолання всіх перешкод на шляху, успішне завершення якого-небудь справи. Знайти скарб з дорогоцінними мінералами вказує на те, що для досягнення своєї мрії необхідно застосувати нестандартні методи.

Втратити дорогоцінне каміння чи розсипати їх Віщує втрату близьких людей, очорнення репутації сновидіння.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: