Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться біле борошно?

До чого сниться біле борошно?

Уві сні може привидітися все що завгодно, в тому числі і борошно та інші пекарські приналежності, і тоді виникає питання: «До чого сниться борошно?» Якщо узагальнити тлумачення різних сонників, то сон про борошно має позитивну трактування, обіцяє благополуччя, адже борошно — це один із стародавніх символів достатку, з неї печуть хліб.

Втім, уві сні можуть бути ключові деталі, які кардинально змінять його значення, і тоді це буде попередження про прийдешні неприємності і небезпеки.

Короткий зміст:

Трактування образу

Сонник Мандрівника

Наснилася чиста, біле борошно — Наяву отримаєте заслужену винагороду за свою працю і старання. Пересипати муку, насипати її гіркою — чекають приємні клопоти, результатом яких буде достаток у домі.

Сонник Ванги

Також дає позитивний тлумачення сну про борошно: Наяву будете про когось піклуватися, і це принесе вам радість, так як при цьому будете відчувати свою силу, давати заступництво.

Езотеричний сонник

Сон про борошно — Добрий знак про те, що в реальності благополучно завершаться ті справи, на успішний результат яких ви спочатку не розраховували. Бачити свої руки білими, в борошні — будете брати участь в цікавому для себе справі, яке в підсумку поліпшить ваш добробут.

Сонник Міллера

Бачити уві сні розсипчасту борошно — Добрий знак, передвістя вдалого періоду в житті, коли вдасться створити хороший заділ на майбутнє, ваші слова і вчинки будуть розраховані на перспективу, і такий розумний підхід до справи дасть свої плоди.

Сонник Велеса

Багато муки бачити — До великої удачі в справах, жменька борошна — до невеликої, але приємною удачі.

Яка вона була?

Сон, в якому ви бачите чисту, розсипчасту борошно, обіцяє добрі зміни в житті.

Борошно, змішана з брудом, — Тривожний сон, що передвіщає прийдешні неприємності. Так, наприклад, сонник Мандрівника застерігає про те, що наяву вам завдадуть незаслужену образу, почуєте на свою адресу незаслужені закиди.

Сонник Ванги: якщо уві сні бачите борошно, змішане з пилом або сором, — Наяву знайдуться люди, готові своїми злими промовами і вчинками зіпсувати вашу репутацію.

Езотеричний сонник: Передвістям фатальних змін в житті є сон, в якому бачите борошно, покрашену кров’ю. Якщо довелося побачити сон, у якому борошно змішана з грошима, — це сон-передвістя про те, що наяву спрага наживи і жадібність можуть зіграти зі сновидцем поганий жарт, заведуть по кривій доріжці.

Сонник Велеса: сон, в якому очищаєте борошно від сміття, наяву обіцяє невдячна праця, відчуєте сильне розчарування через непорядність інших людей.

Місячний сонник: борошно з хробаками — Зіткнетеся наяву з лукавим людиною, який спробує втягнути вас в свої інтриги і гри.

Що ви робили з нею?

Найбільш цікаві та докладні тлумачення снів, в яких що-небудь робите з борошном (просівати, розсипати і т. д.) Даються в сонник Ванги.

Кому снився сон?

Вважається, що сон про борошно жінці сниться напередодні подій, пов’язаних з будинком і з сім’єю, з рідними і близькими людьми. Чоловікам такий сон сниться напередодні подій, які нададуть значний вплив на їх достаток і статус, становище в суспільстві.

Бачити сон про борошно того, хто знаходиться в сварки з близькою і рідною людиною, — До зміни в стосунках, і вона, швидше за все, буде позитивною.

У чому була мука?

Розгадати сон про борошно допоможуть деталі, тому прокинувшись, постарайтеся запам’ятати сновидіння в найдрібніших подробицях:

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: