Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться білий хліб з цвіллю?

До чого сниться білий хліб з цвіллю?

З таємного світу снів до людей приходять послання — сни. Вірити їм чи ні — вибір кожної людини, і скептиків у цьому питанні багато, незважаючи на доводи сучасних вчених, які говорять, що сни — це відображення нашого несвідомого.

Вміти тлумачити сни — це цінний навик, хоча б тому, що так можна отримати інформацію про майбутні події і по-новому поглянути на уклад свого життя. Сон про хліб багатозначний, а ось щоб дізнатися до чого сниться хліб з цвіллю розглянемо деталі сновидіння.

Короткий зміст:

Пророцтва

Хліб в європейській культурі — це символ достатку, благополуччя, тому не дивно, що сни про зіпсоване хлібі часто мають негативну трактування.

Сонник Хассе

Сон, в якому бачите хліб з цвіллю на своїй тарілці, Провіщає спілкування з лицемірними людьми, які мають відносно вас свій корисливий інтерес. Бачити багато пліснявого хліба — до нужді і позбавленням після ситого і благополучного життя. Бачити такий сон напередодні угод, пов’язаних з матеріальними цінностями і фінансами, — до втрат, збитків і провалу.

Сонник Нострадамуса

Наснилася цвіль на хлібі — Це передвістя низки неприємностей наяву, які приведуть до матеріальних втрат. Сон, в якому хтось простягає сновидцу пліснявий хліб, віщує знайомство і спілкування з нечистими на руку людьми.

Сонник Ванги

Діставати запліснілий хліб з сумки — До важкій дорозі, дрібних неприємностей на роботі і далеко від дому. Пліснявий хліб подають вам у вигляді милості — ненароком скривдите іншої людини, через що будете відчувати муки совісті.

Пліснявий хліб лежить на столі у вашому будинку — Бажання продемонструвати свій добробут обернеться провалом і матиме далекосяжні і не дуже приємні наслідки.

Циганський сонник

Таке послання зі світу нічних мрій обіцяє непередбачені і не дуже приємні витрати.

Ісламський сонник

Тримати в руках хліб з цвіллю — Бажання користолюбства обернеться втратою спокою. Викинути хліб з цвіллю — отримаєте прибуток, яка не піде на користь.

Езотеричний сонник

Спостерігати хліб з цвіллю на своїй тарілці — Отримати наяву боргові зобов’язання (мова йде не стільки про фінансові заборгованості, скільки про борги морального плану). Виявити хліб з цвіллю в своєму будинку — неправильно інтерпретіруете важлива розмова, через що будете втягнуті в склоки.

Англійська сонник

Якщо на красивою тарілці лежить запліснілий шматок хліба — До порожніх витрат, невдалим покупкам і втраченої вигоди через необачність. Бачити багато зіпсованого хліба — приміряєте на себе боржника. Бути на прийомі і отримати частування у вигляді черствого хліба з цвіллю — осоромився в суспільстві, і виною тому будуть надмірні амбіції.

Сонник Міллера

Сновидець випробує розчарування, так як придбані або отримані в дар блага не виправдають його очікувань — такі події віщує сон про черствому хлібі в руках. Викидати пліснявий краюшку — До зайвої марнотратства наяву. Очищати хліб від цвілі — до важкої праці, яким доведеться заробляти собі на життя.

Сонник Цветкова

Спостерігати уві сні хліб, вкритий товстим шаром цвілі — Це передвістя того, що наяву лінь і інфантильність стануть причиною неприємностей.

Сонник Менегетті

Знайти пліснявий хліб — розплата за тринькання і легковажне ставлення до грошей.

Вживати його в їжу

Довелось уві сні вживати в їжу хліб з цвіллю — такий сон може передвіщати різні, часом полярні в своїй значимості явища: від великої несподіваною прибутку до потреби.

Зрада близької людини, якій довіряли — таке тлумачення дає Густав Хіндман Міллер у своєму сонник. Є хліб з цвіллю в своєму будинку — передвістя потреби, втрати колишнього добробуту. Відкусити на вигляд хороший, свіжий хліб і несподівано для себе побачити, що він покритий цвіллю, — наяву ризикуєте отримати удар в спину, так як вільно чи мимоволі провокуєте почуття заздрості у людей з якими маєте спільні інтереси.

Жувати хліб і відчувати його прогірклий неприємний смак через цвілі — Прийшов час зайнятися тим, що давно відкладали, щоб зберегти благополуччя.

Англійська сонник дає детальне тлумачення сну з таким сюжетом:

За сонником Ванги сон, в якому примушують їсти хліб з цвіллю, трактується так: впливові люди стануть причиною неприємностей сновидіння. Бачити такий сон перед весіллям — передвістя непростий подружнього життя, наповненою недовірою, образами і матеріальними труднощами. Запліснявілі крихти хліба — такий сон, обіцяє претензії і нерозуміння в сімейному житті, в спілкуванні з родичами.

Сонник міс Хассе дає різне трактування для чоловіків і жінок:

Циганський сонник говорить: ризикуєте наяву бути обдуреними, так як з волі інших людей будете втягнуті в сумнівні справи.

Продавати і купувати такий продукт

Купувати хліб з цвіллю — в сонник Ванги сон має таке тлумачення: Через свою легковажність підпадете під чужий вплив, будете брати участь в непорядні справи. Продавати хліб з цвіллю — в доступному для огляду майбутньому вдасться позбутися від проблеми і гнітючих зобов’язань.

Відповідно до сучасного сонником — купувати чорний хліб з цвіллю — проявіть неповага до людини, старшому за віком, і шанс виправити це непорозуміння випаде нескоро. Продавати пліснявий хліб — зробіть спонтанну спробу змінити життя, привнести в неї щось нове, так що на деякий час невизначеність буде затьмарювати ваш життєвий шлях.

За сонником Лонго купувати зіпсований хліб — Своїми руками нашкодите своєму благополуччю; продавати буханку з цвіллю — дасте комусь помилкові обіцянки і марні надії. Якщо уві сні довелося купувати багато зіпсованого хліба і при цьому бачите гроші, якими розраховуєтесь за товар — до значних збитків, а борги на деякий час стануть вашими постійним супутниками.

Бачити такий сон напередодні важливих подій — Розкриють непередбачені обставини, через що мають бути витрати.

Циганський сонник: продавати хліб з цвіллю незнайомцю — До ризикованих справ; продавати зіпсовану окраєць знайомим людям — репутації буде завдано шкоди, що негативно відіб’ється на матеріальному становищі справ. Купувати багато хліба з цвіллю — отримавши помилкову інформацію, виберете важкий і небезпечний шлях для досягнення бажаного. Купувати один шмат черствого пліснявого хліба — сновидцу завдадуть образу в найнесподіваніший момент.

Продавати чорний хліб з цвіллю по сонником Лоффа — означає, що бажання отримати необгрунтоване збагачення стане каменем спотикання в спілкуванні; купити зіпсований хліб — злостивці отримають наяву реальний шанс нашкодити, а сновидец дізнається про це пізно.

За Англійському сонником продавати пліснявий окраєць — Втратите прихильне розташування персони, думкою якої дорожите; купувати пліснявий окраєць — отримаєте неприємності через те, що ваші слова будуть невірно витлумачені.

Французький сонник: торгувати зіпсованим хлібом у великому присутності людей — Спробуєте перекласти свою відповідальність на плечі інших людей; купувати поганий хліб — свідками вашого тяжкого становища стану ті люди, від яких ви б хотіли це приховати.

Езотеричний сонник: придбання хліба з цвіллю — Символ того, що в найближчому майбутньому доведеться розплачуватися за свої порожні амбіції і лихослів’я; продавати хліб з цвіллю незнайомцям — треба буде пройти наяву випробування на користолюбство, від цього буде залежати ваш рівень добробуту в майбутньому.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: