Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться садити картоплю?

До чого сниться садити картоплю?

Більшість сонників стверджує, що садити картоплю уві сні — сприятливий символ. Що цілком закономірно: картопля здавна ототожнювався з турботою про добробут сім’ї, умінням раціонально розподіляти власні сили і знаходити помічників, гідною матеріальною винагородою. У той же час, це дуже загадковий коренеплід.

Тільки подробиці сновидіння допоможуть дізнатися до чого сниться садити картоплю, що за урожай ховається під товщею землі. Тлумачення допоможуть завчасно підготуватися до випробувань в реальному житті і розсудливо обійти гострі кути.

Короткий зміст:

Тлумачення за різними сонникам

Сонник Міллера

Стверджує, що посадка картоплі уві сні Характеризує фізичну і особистісну силу сплячого, здатність досягати поставлену ціль. Якщо закоханої дівчини наснилося, що вона садить картоплю разом з обранцем, у цієї пари хороші перспективи: попереду красивий роман і довге сімейне життя.

Езотеричний сонник

Символ Говорить про наявність мотивації, бажання діяти і долати перешкоди. У найближчі дні належить попрацювати на славу.

Слов’янський сонник

Тлумачачи, до чого сниться садити картоплю всією сім’єю або чесною компанією цей сонник звертає увагу на взаємини героїв сновидіння. Бадьорість духу і злагодженість можна трактувати буквально: ви відмінно проявите себе в спільному проекті або командній грі.

Якщо приснилися лайки і невдоволення, наяву остерігайтеся пліток і інтриг. Якщо уві сні ви, зневірившись знайти спільну мову, прийшли до рішення розділити грядки і посадковий матеріал, в реальній дійсності навряд чи вдасться уникнути дрібних, але прикрих сварок.

Місячний сонник

Життєрадісний настрій під час посадки обіцяє період матеріального благополуччя. Роздратування і втому попереджають про високу ймовірність зазнати збитків з легкої руки шахрая.

Сонник Нової Ери

Якщо уві сні ви приступили до роботи знехотя, потім поступово почали отримувати задоволення від процесу, сонник нагадує про те, що перше враження буває помилковим. Сумнівна затія може привести до блискучого результату, а ось до принадному на перший погляд пропозицією слід поставитися з розумною часткою обережності.

Кулінарний сонник

Також вважає, що посадка картоплі уві сні Обіцяє наяву велику винагороду і допоможе вирішити фінансові проблеми, подарує величезне моральне задоволення. Але тільки тим, хто не боїться труднощів: замість належить виконати обсяг робіт, що здається непосильним.

Тлумачення Ванги

Якщо приснилося садити картоплю в землю, ясновидиця Ванга рекомендує активно продовжувати розпочату раніше справу. Керівництво ось-ось відзначить професійні заслуги сновидіння, а шлюб з розрахунку виправдає надії.

Літній сонник

Повідомляє, що Мрія про власне житло близька, як ніколи, а осінні іменинники не тільки почнуть серйозно замислюватися про відкриття власної справи, але і зроблять перші кроки.

Сонник Фрейда

Обіцяє, що якесь цікаве знайомство відкриє нові горизонти в інтимному житті сплячого.

Сучасний сонник

Даний вид діяльності уособлює важливе рішення, яке сновидцу незабаром мають бути ухвалені. Чим старанніше і відповідальніше він поставився до посадки картоплі уві сні, тим більше шансів не помилитися наяву.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Вбачає в символі проблеми психологічного характеру. Сплячий настільки скритний, що деякі проблеми насущні намагається приховати навіть від самого себе, що ніяк не сприяє їх вирішенню. Неодноразово садити картоплю уві сні доводиться тим, хто поки не знайшов своє покликання, тому й змушений займатися, чим доведеться.

Сонник XXI століття

Детально розглядає будь-які дії сновидіння на картопляної грядці. Енергійно орудував лопатою — попереду веселощі і розваги. Поливав майбутній урожай — отримає несподіваний прибуток, наприклад, виграш або спадок, про який не підозрював. Угораздило натерти мозоль — робота принесе справжнє задоволення. Сидів, склавши руки, поки інші працювали? Наяву йому не наздогнати суперника.

Картопляні кошмари

Навіть таке мирне заняття, як посадка картоплі, уві сні часом приймає дивні і лякаючі обриси. Сонники допоможуть розібратися, до чого сниться садити картоплю при незвичайних обставинах або в невідповідному місці. Якщо уві сні заманулося копати грядки в темряві, Східний тлумач попереджає про крутий поворот долі.

Цікаво дізнатися, до чого сниться садити картоплю в компанії давно померлої людини. Подібний сон попереджає про прийдешні неймовірних, майже містичні події, лякатися яких не варто: можливо, це єдиний в житті шанс здійснити заповітну мрію. Упередження і замкнутість можуть виявитися перешкодою.

Іноді уві сні трапляється садити картоплю на могилі або навіть закопувати картоплини разом з покійним під час поховання. В реальності після такого сну слід визнати, що ви не настільки добре обізнані, як вам би того хотілося, і ймовірність підступу висока, особливо в фінансових питаннях. Люди, події і забуті борги з минулого можуть несподівано нагадати про себе.

Коли жінці трапляється спостерігати, як сторонні люди садять картоплю на кладовищі, Наяву необхідно змиритися з думкою, що задум сновідіци або зовсім неможливий, або приведе зовсім не до тієї результату, якого вона чекає. У більш ранніх прогнозах посадка будь-яких рослин на цвинтарі розцінюється як добрий знак. Безпросвітна ситуація нарешті почне прояснюватися.

Сон про здоров’я

Сонник Майя з побоюванням ставиться до сновидінь, в яких копати грядки для коренеплодів було напрочуд легко. Древній тлумач підозрює, що область попереку сновидіння зараз особливо вразлива. Найближчим часом вкрай небажані протяги і підняття важких предметів, по можливості уникайте їх. Закріпити позитивний результат допоможе біла вовняна пов’язка навколо талії.

Садити картоплю уві сні доводиться любителям ігнорувати ознаки захворювань. Звичка заганяти глибше небезпечні симптоми загрожує в результаті обернутися великою бідою. Куди розумніше з’ясувати і усунути причини дискомфорту, як раз для цього завдання зараз сприятливий період.

Розмір коренеплоду

У прогнозах, до чого сниться садити картоплю велику або дрібну, сонники одностайні: що посієш, те пожнеш. Чим більше і красивіше приснилася картопля, тим вдаліше підуть фінансові справи в реальній дійсності. Величезні бульби символізують кар’єрний зліт, вигідні пропозиції, соціальне зростання, дрібні — суцільні збитки і прикрості.

В сонник від А до Я дрібна картопля Уособлює відчуження в любові, яке, на жаль, буде посилюватися. В Українському сонник безліч крихітних картошечек означає самотність у натовпі.

У той же час, в сонник апостола Симона Кананіта посадка дрібних картошечек також добрий знак, Провісник щасливого позбавлення від проблем або надокучливих осіб.

Посадковий матеріал знаходить і інші особливі прикмети уві сні:

Ознаки гниття нагадують про те, що На зміну безтурботному пропалювання життя може нагрянути випробування, сприймайте його як можливість пізнати ще одну грань буття і набути досвіду подолання.

Італійський психолог Менегетті стверджує, що садити картоплю уві сні доводиться тим, хто в реальності схильний надавати подіям занадто велику значимість, через що змушений щоразу відчувати розчарування.

Помічено, що чим рідше сновидец має справу з землею в реальному житті, тим точніше збуваються прогнози. Нічні мрії сільських жителів і любителів-городників часто всього лише відображають повсякденність або захопленість.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: