Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться своя кров і рани на тілі?

До чого сниться своя кров і рани на тілі?

У тлумаченнях, до чого сниться своя кров, сонники згадують два основних значення: життєву силу сновидіння і зв’язку з тими, хто йому дорогий. Найчастіше втрата червоної рідини відображає занепад сил і напруга в міжособистісних стосунках. У той же час, деякі подробиці сновидіння надають трактуванням позитивний сенс.

Короткий зміст:

Як дізнатися значення сну?

Сонник Міллера

Якщо приснилося кровотеча, Сонник радить звернути увагу на такі життєві сфери, як фінансове благополуччя і особисте життя, саме в цих областях може статися непередбачене. Якщо уві сні вдалося надати собі першу допомогу, наяву негараздів вдасться уникнути.

Коли трапляється забруднити своєю кров’ю верхній одяг, Вороги мають намір активізуватися. Велика крововтрата сигналізує про негаразди зі здоров’ям.

Сонник Фрейда

Моя кров уві сні — Фрейд безпосередньо пов’язує побачене уві сні з ситуацією в романтичних і сімейних відносинах. Закривавлений одяг символізує ймовірність зради. Молодим і вільним своя кров на собі або на одязі сниться незадовго до початку нового роману.

Сонник Ванги

Вважає кров і забруднені кров’ю речі Передвісником великих розбіжностей з рідними, які загрожують обернутися не на користь сплячого. Символ також обіцяє глибоке емоційне потрясіння.

Сонник Майя

Коли доводиться бачити в нічних мріях власну крові, сонник Радить бути обачнішими з малознайомими людьми. Символ також відображає жаль про помилки минулого.

Сонник Нострадамуса

Забруднитися своєю кров’ю — жінці-сновидицей Належить пролити чимало сліз через невдачі в любові.

Сонник Медеї

Цікаво дізнатися, до чого сниться забруднити своєю кров’ю стіни. Чаклунка Медея вважає, що символ віщує наклеп і плітки в адреса сплячого. Червоні краплі на порозі попереджають про негативний енергетичному впливі, можливо, про спробу навести порчу. Калюжа своєї крові сниться тим, хто вирішив здатися і опустити руки. Сонник закликає не робити цього, тому що шанси на перемогу ще є.

Сонник Лоффа

Стверджує, що побачити свою кров на недоброзичливців — Сприятливий знак, який свідчить про те, що сновидець сповнений сил і готовий до нових звершень. Коли своєї крові пролилося лякаюче багато або вона потемніла уві сні, слід приділити увагу здоров’ю. Якщо ви намагалися змивати свою кров уві сні — значить ви біжите від проблем, намагаєтеся вберегти себе і близьких від неприємностей.

Рани і порізи

Сонники розкажуть, до чого сниться власна кров, що випливає з рани або відкритого перелому. Білий Маг вважає побачене тривожним сигналом: проти сплячого готуються ворожі дії. Чим більше було втрачено життєдайної рідини уві сні, тим більш руйнівними загрожує виявитися удар наяву.

Якщо в сновидінні не вперше доводиться спливати кров’ю, сонник Катерини Великої радить озирнутися на всі боки. Схоже, ви пригріли змію на грудях, і вона вас морально спустошує.

Порізатися уві сні — теж негативний знак, він Віщує сварку з хорошим другом, з його вини.

Сонник Здоров’я стверджує, що символ слід трактувати буквально: Стан організму залишає бажати кращого. Порізати палець уві сні до крові — сюжет може торкнутися і матеріальної сторони, сонник Мандрівника рекомендує бути обачнішими у поводженні з великими сумами.

Нічні мрії вагітних

Якщо довелося бачити свою кров на початку вагітності, малюк виявиться представником чоловічої статі. На пізніх термінах сновидіння означає благополучні пологи.

Це не єдине пояснення, до чого сниться своя кров майбутньої матусі. Образ відображає занепокоєння рідних, готових надати підтримку і турботу, коли малюк з’явиться на світ.

Народний сонник говорить, що якщо жінці наснилося місячні, але наяву так і не прийшли, висока ймовірність, що тест на вагітність пройдено успішно.

Менструальна кров

Сонники містять різноманітні пояснення, до чого сниться своя менструальна кров. Рясна кровотеча уві сні може свідчити про негаразди зі здоров’ям по жіночій частині.

Юним панночкам сюжет нагадує про розсудливість в стосунках з протилежною статтю. Небажана вагітність ставить під загрозу не тільки репутацію, а й здоров’я. Бабуся Гафія каже, що сновидицей бажано уникати фізичних навантажень в критичні дні. Іноді сильне менструальна кровотеча свідчить про брак вітамінів або потреби у відпочинку.

У Стародавньому сонник своя менструальна кров Уособлює депресивні настрої, переживання через тривале самотності або крайньої непривабливості, як правило, уявної. Деякі тлумачі вважають, що тут не обійшлося без чорної магії.

Здавати кров

Роз’яснюючи, до чого сниться переливання своєї крові, сонник Міллера акцентує нема на етичну сторону питання, а на механізмі, що відбувається. Для психоаналітика символ означає вторгнення в кровоносну систему, яку він ототожнює з непередбаченими перешкодами ззовні. Швидше за все, проблему створить хтось із оточуючих. Якщо під час процедури щось пішло не так, значення зайвий раз сну підтверджується.

Як повідомляє Літній сонник, Бачити себе в якості донора уві сні доводиться в періоди втоми, виснаження. Однією з причин такого стану може послужити вимушене спілкування з неприємними особами.

Сонник Фараонів вважає, що якщо уві сні ви здаєте кров, то наяву сновидець сам довів себе до занепаду сил, можливо, керуючись щирим бажанням допомогти близьким. Сучасний снотолкователь називає ще одну ймовірну причину: прагнення принести користь колективу спонукало сплячого взяти на себе непосильну ношу, за що тепер доводиться розплачуватися.

Універсальний сонник попереджає, що здавати кров з вени уві сні, означає, що Найближчим часом комусь із родичів буде потрібна підтримка сновидіння, скоріше, моральна, ніж фінансова. Не виключено, що доведеться зіткнутися з невдячністю.

Психолог Менегетті вбачає в символі приховані мотиви, часто далеко не безкорисливі. Здача крові уві сні — скоро надасться випадок підвищити свою соціальну значимість. Досвід, інформованість, здатності або інші особисті якості дуже знадобляться.

Коли в реальності не полишає сумнів, а уві сні пощастило бачити, що процедура завершена успішно, Це означає, що той, хто лежить на вірному шляху. Якщо довелося самому опинитися в кріслі пацієнта, будучи впевненим, що донорська кров ваша, знайдеться бажаючий взяти на себе неприємні зобов’язання.

Якщо літній людині приснилася своя нарочито яскрава кров, медіум Хассе обіцяє яскраві враження на кшталт юнацьким. Має бути випробувати немислимий в зрілому віці спектр переживань, отримати натхнення і енергетичний заряд.

Сонник ведуньі Наві пропонує схожу інтерпретацію. В силу обставин, втручання сучасної косметології, окультного впливу або прихованих процесів в організмі Імідж і світосприйняття сновидіння помітно покращаться.

На обличчі, на тілі, з вуха

Більшість сонників вважає, що бачити свою кров на обличчі і різних ділянках тіла трапляється напередодні серйозних неприємностей. Одним з найбільш тривожних сигналів є закривавлені руки. Втім, ряд тлумачів знаходить навіть у настільки поганому символі позитив.

Якщо приснилося вимазати особа своєю кров’ю, під загрозою авторитет сплячого. Наяву остерігайтеся необдуманих вчинків і поменше будьте відвертий з оточуючими.

Коли в нічних мріях фігурує кров на обличчі і своє тіло, Дівчатам-сновидицей не слід форсувати події у відносинах з молодими людьми. Нехай почуття обранця пройдуть перевірку часом.

Закривавлені волосся уособлюють життєву силу, сплячого по плечу перевернути гори. Ентузіазм неодмінно принесе свої плоди, швидше за все, у вигляді фінансового успіху.

Цілителька Килина вважає небезпечним знаком кров, розтікається по тілу з відкритої рани. Побачене уві сні служить попередженням про можливе загострення хронічного захворювання.

Сонник Лонго пропонує цікаві пояснення, до чого сниться своя кров, струмуюча з вух. Схоже, сновидец заганяє себе в трясовину самокопання, сумних спогадів і жалю про те, що не можна виправити. Подібні переживання не кращим чином позначаються на стані нервової системи.

Коли уві сні цівка з вуха зупиняється сама собою, Слід очікувати хороших звісток, які одним махом вирішать багато проблем сплячого. Невдала спроба зупинити кровотечу віщує сильну тугу або скорбота за померлим.

Пити її

Цікаво дізнатися, до чого сниться пити свою кров. Якщо настільки екзотичний напій примарився напередодні великої угоди або підписання важливого контракту, сонник Мандрівника рекомендує відкласти дату укладення договору до кращих часів.

Сімейний сонник сміє припустити, що сновидець Схильний витрачати сили і час даремно, наприклад, на підтримку безперспективних, що зжили себе відносин або на нецікаву, низькооплачувану, але таку звичну роботу.

Пригощати своєю кров’ю другу половинку трапляється тим, хто наяву сумнівається у вірності і щирості почуттів. Символ свідчить про внутрішні протиріччя, відсутність гармонії, гострої потреби в захисті і душевного тепла. Сонник Велеса, навпаки, ототожнює напій з надлишком самовпевненості.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: