Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться заморожена риба на столі?

До чого сниться заморожена риба на столі?

Бачити рибу уві сні — символ прибутку або хороших звісток. Вважається, що жінці такий сон обіцяє швидку вагітність. Однак, все залежить від стану риби і деталей сновидіння. До чого сниться заморожена риба? Лід символізує якесь застигле стан життя, на яке може вплинути тільки сам сплячий.

Короткий зміст:

Тлумачення сну

Тлумачення сну про заморожену рибу в різних тлумачів Зазвичай не дуже позитивне.

Сонник Міллера

Заморожена риба не віщує нічого радісного. Зазвичай вона сниться до смуток і втрат. Однак, якщо сновидец купує її в магазині, то скоро його матеріальне становище покращиться або в житті відбудеться яка-то радісна подія.

Людям бізнесу заморожена риба на столі попереджає, що Потрібно доробити все незавершені справи, щоб не опинитися в збитку. Якщо риба була без голови, то сплячого чекає перемога над ворогами, особливо якщо він пригощав когось. Якщо ж їв сам, то потрібно чекати фінансових втрат.

Сонник Ванги

Велика віщунка категорична у своїх судженнях. Заморожена риба — знак наближення хвороби, яка відніме багато сил і коштів. Якщо сновидец тримає рибу в руках, то йому має бути довга боротьба з недугою.

Сонник Астро Лібра

Для вагітної жінки такий Сон є попередженням про загрозу малюкові. Їй варто уважніше ставитися до свого здоров’я, щоб пологи пройшли успішно.

Якщо такий сон привидівся НЕ вагітній жінці, Її чекає виконання найзаповітніших бажань. Потрібно не зупинятися і рухатися вперед до своєї мрії.

Для чоловіків такий сон не принесе нічого хорошого. Його репутація може постраждати. Варто бути обережними.

Сонник Хассе

Свіжоморожена риба — Знак прихильності долі, радість зростає пропорційно розмірам риби. Дрібна рибка — порожні турботи, непотрібні витрати.

Сонник Фрейда

Психоаналітик Асоціює рибу зі стопором, який всередині людини стримує прояв його емоцій. Сновидець боїться показати свої можливості, таланти, висловити особисту думку. Йому слід відпустити страхи, щоб знайти гармонію. Чоловікові такий сон віщує зміну партнерки, а жінці — зраду коханого.

Сонник Цветкова

Якщо сплячий купує заморожену рибу, то Його чекає приємна, але непотрібна покупка. Дивитися на рибу в магазині — надбавка до зарплати, отримання прибутку.

Сонник Енігма

Для жінки Сон служить попередженням про появу суперниці. Якщо дівчина купує рибу, то її суперниця не робить рішучих дій, слід бути обережною, щоб не спровокувати її і не наламати дров.

Жіночий сонник

Заморожена риба Віщує подорож, прибуток, приємні клопоти. Фінансова незалежність і процвітання чекає жінку, якій привидівся цей сон.

Сонник 21 століття

Заморожена риба в упаковці — Символ неоднозначною життєвої ситуації. Щоб знайти з неї вихід, потрібно скористатися порадами близьких і друзів. Якщо риба лежить в холодильнику, то сплячого очікує несподіваний приїзд гостей, яким він зрадіє. Риба на тарілці — приємний сюрприз від коханих.

Езотеричний сонник

Для чоловіка Сон означає, що він давно не робить ніяких кроків до поліпшення свого життя. Прийшла пора «розморозити» і почати діяти.

Якщо риба була в магазині, то Це означає застій в стосунках з коханою людиною. Вибирати рибу в магазині — символ зайвої прискіпливості, вибірковості в стосунках.

Сонник Лонго

Таке сновидіння Віщує проблеми зі здоров’ям. Можливі харчові отруєння.

Сонник Деніз Лінн

Сон говорить про те, в чому Сплячий боїться собі зізнатися — йому набридли стосунки з коханою. Значить, скоро його чекають нові зустрічі, нова пристрасть.

Сон про заморожену рибу має різне тлумачення для жіночої та чоловічої половини людства.

Жінкам зазвичай сновидіння обіцяє:

Якщо заморожену рибу дівчина знаходить у своєму ліжку, то відносини її партнера на стороні зайшли занадто далеко. Суперниця має серйозні наміри відвести улюбленого.

Для вагітної такий сон — поганий знак. Її дитині загрожує небезпека. Може статися викидень або завмерла вагітність.

Якщо дівчина уві сні готує страви з розмороженої риби, то Наяву її чекає достаток, приємні клопоти.

Для чоловіків сон означає:

Якщо риба була неприродного вигляду з копитами, руками, рогами, то у чоловіка виникне перешкода на шляху до його мети. Розмір перешкоди буде прямо пропорційний абсурдності виду риби.

Якщо Размороженная риба виглядала свіжою, то чоловіка чекає прогрес в діловій сфері. Якщо ж рибка була негарна, то такий сон обіцяє дрібні неприємності, сварки з друзями і близькими.

Величезний розмір

Велика риба з людським обличчям. Цей сон викликає, як мінімум, страх. Однак, тлумачі кажуть, що це віщує всього лише зміну погоди. Правда, можливі природні катаклізми: урагани, шторм. Слід бути обережними в далеких поїздках.

Якщо наснилася величезна заморожена риба — це віщує отримання великого прибутку. Якщо риба знаходиться в коробці, то в житті сплячому вдасться знайти нові шляхи отримання прибутку. Ожила велика риба принесе сновидцу проблеми, з якими йому доведеться боротися ще довго.

Сон, в якому людина виловив величезну заморожену рибу в озері, Віщує отримання прибутку. Доходи від бізнесу зростуть.

Дівчині таке Сновидіння обіцяє появу вигідного нареченого.

Якщо сновидец знайде велику рибу у себе в холодильнику, то Скоро його чекає великий подарунок і багато приємних сюрпризів. Також сон про величезну замороженої риби може стати передвісником великих, але приємних переживань.

Багато великих риб — хороший знак. Він говорить про те, що старання людини не пройдуть даром, а принесуть позитивні результати. Наснилося, що велика риба лежить серед шматків льоду, це означає, що наяву партнери приховують від сплячого важливу інформацію.

Купувати такий продукт

Значення сну залежить від того, за які гроші купував сплячий рибу. Якщо за дорого — його чекають фінансові витрати, які з лишком окупляться в найближчому майбутньому. Можливо вкладення фінансів у великий бізнес проект, він стане дуже прибутковим.

Купівля за дрібні монетки Символізує звичку сплячого роздавати всім поради. Навколишні погано на це реагують, тому варто проявити стриманість і терпіння.

Купувати рибу на базарі — проблеми на роботі. Але той, хто лежить буде не винен в цьому. Куплена риба була без голови — сновидцу потрібно бути обережним в особистих відносинах. На горизонті з’явився суперник. Однак кмітливість і мудрість дозволять перемогти і відвоювати свою любов.

Також обезголовлена риба, придбана в магазині, Віщує обман і підступ з боку давнього товариша. Довго вибирати товар на ринку означає нерішучість сновидіння як в фінансових питаннях, так і в особистих відносинах.

Купівля незвичайної риби, риби-потвори Попереджає сплячого про можливі проблеми зі здоров’ям. Купівля великої риби — знак того, що не варто занурюватися в любовну пригоду з головою. Варто проявити стриманість і прагматичність.

Сон про заморожену рибу має вельми різноманітні і неоднозначні тлумачення. В цілому, він не віщує жодних катастроф. Тільки лише попереджає сплячого про можливі життєвих змінах — позитивних чи негативних.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: