Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться золото і золоті прикраси?

До чого сниться золото і золоті прикраси?

Блиск дорогоцінних металів, а особливо золота, зачаровував людство з найдавніших часів. З нього відливали ідолів, виготовляли дорогоцінну зброю, але головне — воно служило матеріалом для прекрасних прикрас. Якщо коштовності з цього металу були виявлені вам уві сні, не поспішайте забувати сновидіння. Ми розповімо вам, до чого сниться золото, золоті прикраси і як авторитетні сонники тлумачать таке послання згори.

Короткий зміст:

Що означає сон?

Сонник Енігма

Ця книга снів вважає бачення подібного роду хорошим знаком, що обіцяє сновидцу велику удачу. Сонник повідомляє людині, що проблеми, які здавалися нерозв’язними, вирішаться дуже просто і швидко, а сновидцу навіть не доведеться докладати для цього зусиль.

Наснилося золото і виготовлені з нього прикраси — це Обіцяє одержання премії, проведення вкрай вигідну угоду, та й просто удачу в бізнесі і діловій сфері.

Сновидіння про знаходження золотих прикрас найчастіше бувають явлені людям, які звикли уникати прямого вирішення проблем. В цьому випадку вищі сили попереджають вас: Не бійтеся труднощів, адже з них складається життя. Якщо ж в даний момент ви вагаєтеся, яке рішення прийняти, сон говорить вам: ви робіть так, як вам підказує ваша інтуїція.

Якщо уві сні у вас викрали прикраси з жовтого металу, Вам варто стати обережнішими і обачнішими. Велика ймовірність того, що в реальному житті ви будете занадто розсіяні, і в підсумку пропустіть вдалий шанс, який випадає тільки раз в житті. Мова йде не обов’язково про матеріальний бік життя, це може стосуватися і особистих зв’язків, і відносин з друзями.

Бачити уві сні багато золотих прикрас — найчастіше це є уособленням ваших таємних бажань. Швидше за все, ви мрієте про багатство і одержимі ідеєю збагачення. Однак, якщо уві сні коштовності були не вашими, але ви ними заволоділи, це досить хороший знак. Він віщує сновидцу отримання відповідальної і почесної місії, яку він виконає та заслужить повагу оточуючих і колег.

Якщо ж уві сні ви тільки милувалися виробами із золота, але не могли до них наблизитися, то Вас чекає велика грошова втрата: великий програш, величезний борг або крадіжка майна.

Ви бачили уві сні золоті прикраси, і просто вмирали від жадібності? Збір коштовностей уві сні ні до чого не приведуть, потрібно активно діяти наяву. Вам варто тільки докласти трохи зусиль, і далі успіх сам прийде до вас.

Бачити уві сні красиві, але підроблені вироби з золота — В цьому випадку активні дії варто відкласти, інакше вас будуть чекати обман і підстава.

Сонник Густава Міллера

Тримати в руках прикраси з золота — це позитивний знак. Тримати їх в руках — розпочате вами справа буде успішним. Отримати в подарунок (для жінки) — швидке заміжжя, причому шлюб буде з дуже багатою людиною. Отримати в подарунок (для чоловіка) — знайомство з багатим і впливовим людиною, який стане покровителем сновидіння.

Вибирати і збиратися їх купити — Ви шукаєте слави і багатства, і ваші мрії повністю здійсняться. Втратити — не дивлячись на чудовий шанс влаштувати своє життя, ви їм не скористаєтеся. Побачивши такий сон, будьте уважні, і тоді ці можливості не пройдуть повз вашу увагу.

Знайти — Вас чекає вкрай відповідальне і важливу справу, поставтеся до нього з усією серйозністю.

Сонник Девіда Лоффа

Відповідно до психоаналізу Лоффа, Прикраси з золота є символом багатства, радісних життєвих змін і очищення. Ви купували золоті прикраси самі — ви володієте силою, могутністю і багатьма талантами, які забезпечать вам запаморочливий успіх. Ви отримали їх в подарунок — хтось запропонує вам свою допомогу у вирішенні складних справ.

Сонник Ванги

Болгарська ведунья вважала прикраси з золота Передвістям неймовірною удачі, яка повинна буквально звалитися на сновидіння найближчим часом.

Особливо добре, якщо уві сні ви ретельно перебирали, розглядали і тільки потім купували вироби з золота. Такий сон означає з одного боку, вашу розбірливість і аристократизм, з іншого боку — здатність правильно оцінювати ваші можливості і користуватися шансами, пропонованими долею.

Втрата золотих прикрас — єдиний поганий сон про золоті прикраси. Він віщує сновидцу втрату матеріальних благ наяву.

Сонник Зигмунда Фрейда

Дарування золотих виробів кому-небудь уві сні — Підсвідоме бажання сновидіння забезпечити собі і своїй близькій людині багату і сите життя. Купувати золото тільки для себе — символ зайвого матеріалізму сновидіння, який вважає, що за допомогою грошей він зможе купити все, навіть любов.

Сонник Ніни Гришиной

Знаходити золоті прикраси з каменями — Все ваші справи складуться найкращим чином, а проблеми вирішаться самі собою. Ви будете успішні, шановані, багаті й улюблені.

Бачити безліч золотих виробів — Символ чистоти душі сновидіння і хибність всіх звинувачень, йому пред’являються. Такий сон може мати й інше значення — майбутню метушню з декількома справами одночасно.

Знайти їх на дорозі — Передвістя великої радості або розкриття найпотаємніших таємниць, яке вас вразить, але все ж буде корисно. Дарувати золото кому-небудь — це сновидіння «навпаки», збагачення прийде саме до вас.

Сонник для жінок

Ювелірні прикраси з золота — Справжній подарунок для справжніх жінок. Тому в цій книзі снів бачення про вироби з жовтого металу вважаються хорошим знаком. Він віщує щастя у всіх сферах життя: у відносинах, в справах, в матеріальному плані і, звичайно, в рішенні проблем.

Особливо добре, якщо уві сні дівчина або жінка знайшла їх — Це пророкує їй рішення проблем будь-якої складності без жодних труднощів, автоматично.

Єдиний негативний сон такого роду — Про отримання дорогих прикрас із золота в подарунок. В цьому випадку презент уособлює фальш і користь, швидше за все, самій сновідіци. Можливо, вона вступить в шлюб з розрахунку, але нарвётся на проблеми і розчарування.

Новий сімейний сонник

Сонник для всієї родини Тлумачить сновидіння такого змісту як вкрай сприятливий знак. Особливо добре, коли уві сні ви знайшли золоті прикраси. Це віщує вам велике збагачення і благоденство.

Вироби з золота, знайдені в сновидінні, Віщують людині безперешкодне просування до багатства, шані, почестей і визнання з боку оточуючих, колег і близьких.

Важливі подробиці

Варто пам’ятати, що значення будь-якого сновидіння дуже сильно залежить від його подробиць. Сни про золоті прикраси — не виняток. Постарайтеся пригадати, що саме з ними відбувалося в явленном вам баченні:

Буває, що уві сні людина бачить не прикраси, а злитки золота. Якщо уві сні ви побачили один злиток, то це означає що вас чекає нове знання, навчання. Якщо ж їх було багато, то у вашому житті можливий обман.

Добувати дорогоцінний метал

На відміну від снів про прикраси, сни про видобуток золота мають далеко не сприятливе значення. Якщо ви бачите уві сні роботу в кар’єрі, спроби шукати золоту породу — це символ того, що в реальному житті сновидец постійно намагається підняти рівень свого добробуту, але це йому ніяк не вдається.

Жадібно збирати золотий пісок — Знак того, що сновидець поступається моральними принципами заради наживи, або збирається це зробити. Така людина буквально «піде по трупах», аби стати багатшими.

Промивати золото в воді — Таке сновидіння свідчить, що ви бажаєте очистити свою репутацію і виглядати чистим в очах друзів, близьких, колег і оточуючих людей.

Яке золотий виріб ви бачили?

Важливою деталлю є те, яке саме ювелірний виріб із золота було вам явлено уві сні. Отже, це була золота:

Як можна зрозуміти, світ сновидінь дуже складний і різноманітний, і сни про золото і золотих виробах — не виняток. Тільки Тлумачення кращих сонників і ваша власна інтуїція допоможуть вам розгадати сенс видінь, які були надіслані згори.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: