Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник злива до чого сниться?

Сонник злива до чого сниться?

Злива тлумачення сонника

Найчастіше бачення в нічних мареннях є лише проекцією реальних подій і пережитих відчуттів. Проте відповісти на питання, до чого сниться злива не так легко, як здається. Сонники пропонують безліч варіацій як тлумачення. Для того, щоб знайти найбільш вірне згадайте і проаналізуйте всі особливості побаченого уві сні.

Сильна злива

Приснився уві сні злива? За версією сонника він є відображенням емоційного стану людини. Можливо, наяву ви чимось стурбовані або не можете позбавитися від депресії.

На думку Сучасного сонника, подібний сон може передвіщати розчарування. Печаль і горе спить.

До чого сниться проливний і затяжна злива? Він може ототожнювати перешкоду між мріями сплячого і його реальним світом, що заважає людині жити в гармонії з самим собою. І як результат, сновидець відчуває незадоволеність, самотність і відчуження.

З передрікання сонника Езопа тлумачення цього сну може бути дещо іншим. Якщо ви побачили злива, що йде теплим літнім днем, то такий сон обіцяє вам в майбутньому тільки радісні події та зміни на краще.

Деякі тлумачі все ж наполягають, що сильний дощ уві сні, є дуже несприятливим знаком, що несе з собою в дійсність небезпеку і неприємності, пов’язані з купанням. Тому постарайтеся бути більш пильними та обережними при купанні, особливо це стосується незнайомих водойм.

Негода

Довелося уві сні потрапити під зливу? На думку сонника Шереминской подібний сюжет призведе лише до порожніх розмов в реальності у разі, якщо ви змокли до нитки. Сонник вважає, що ваші життєві обставини на даний момент можуть бути досить складними і тому не варто переливати з пустого в порожнє. Зараз необхідно діяти і вирішувати проблеми, а не вести непотрібні розмови з ким би не було.

Якщо ж вам приснився сон, в якому ви радісно крокує по калюжах, то наяву ви дуже скоро дізнаєтеся довгоочікувані новини. Можливо, вас чекає кар’єрний ріст або премія за вдало виконане завдання.

Злива за вікном

Побачили злива за вікном у сні? Наяву вам встановлено серйозні зміни і зміна діяльності. Можливо, ви знайдете нове хобі або змініть свою професійну орієнтацію. Разом зі зміною основного свого заняття ви почнете міняти і власне оточення.

За Універсального тлумачення сонника цей сон змусить вас зовсім по-іншому поглянути на свій образ життя, що стане для вас неприйнятним і навіть нудним. Ви будете дивуватися про те, як могли так жити раніше. Але, так чи інакше, зміни у вашій дійсності будуть глобальними.

Злива та гроза

До чого може снитися злива та гроза разом? Такий сон, насамперед, є вісником серйозної небезпеки. Крім того, гроза уві сні несе з собою в реальність сплячого безліч клопотів і турбот. На думку сонника Странніков, якщо ви будете весь час насторожі і зможете під час прийняти всі необхідні заходи, то зможете уникнути більшої частини неприємних наслідків.

Якщо вам довелося чути в сні удари грому, що гуркотять далеко, то небезпеку для вашого життя наяву немає. А от якщо ви спостерігаєте за грозою і чуєте удари грому біля себе, то в реальності ви повинні бути гранично обережні, вам загрожує серйозна небезпека.

Якщо вам приснилися гроза, блискавка, злива одночасно, то в житті вам належить зіткнутися з розумним і небезпечним супротивником. Якщо ж ви бачили, як блискає блискавка, то наяву вас вразити сильна, але вельми недовговічна любов.

А з передрікання Сучасного сонника, якщо вам довелося бачити, як блискавка влучила у вас, то на вашому життєвому шляху встане чимало перешкод і перешкод.

Інші тлумачення сну

Міллер вважає, що злива є нічим іншим, як сигналом про можливу тривоги і небезпеки.

Якщо ж у сні ви побачили зливу і повінь, то, на думку тлумача Велесова, вам слід побоюватися наяву емоційного вибуху. Ваше емоційний стан на даний момент нестабільно.

Побачили зливу і повінь у сні? Універсальний сонник вважає, що ви повинні розібратися в самому собі. В іншому випадку емоції захлиснуть вас і вирвуться з під контролю.

Пам’ятайте, що будь-який сон виступає лише знаком, підказкою та можливим прогнозом. А вірне і точне тлумачення допоможе вам вийти з будь-якої ситуації з честю і гідністю.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: