Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник збирати полуницю до чого сниться?

Сонник збирати полуницю до чого сниться?

Збирати полуницю тлумачення сонника

Пояснення сонників про те, до чого сниться збирати полуницю, передчувають романтику. Зрілі ягоди в сновидінні уособлюють истомное і радісне почуття настрою, в якому знаходиться спляча людина. Практично нічого не може порушити його радості. За винятком якихось неповторних нюансів події пригадають про повороти долі.

Цукрові плоди

Складно намалювати в уяві, що Фрейд у власному снотолкователе зумів би не надати вагомого значення такої солодкої ягоді, що має романтичну ауру. При цьому, він трактує її як знак сильного інтимного задоволення. Сновидець, побачивши уві сні великі стиглі ягоди, схиблений на пристрасті. Що вони означають, зможуть відновитися відносини між сновидцем і його другою половинкою?

Велика роль відводиться тому, як сильно дозріла приваблива полуниця. Трохи сгнившая не дає шансів на любовне завоювання лідерських позицій тим, яким вона приснилася, особливо, коли довелося вживати ягоду – той, кого ви любите, не буде розташований до вас в плані духовних і інтимних інтересів. Тому можна передбачити, що недавно зірваний, велика і зріла полуниця обіцяє невід’ємне насолоду.

Аналогічне пояснення дається Надією і Дмитром Зима. За версією їх сонника, сновидінню належить скоростигла бажаний час дозвілля в компанії представника протилежної статі. Також вони вказують, що розглянути повні поля чи лісові галявини, де є можливість їсти і збирати цю ягоду, розмовляє, як спокуси, вряди сновидець може зануритися повністю, не беручи до уваги наявні обов’язки.

Нострадамус сонник збирати полуницю з гряди того, хто не перебуває у шлюбних узах, пояснює, передбачається благополучна зв’язок, а подружжю – цілковите взаєморозуміння в сім’ї.

На городі

Виконувати уві сні посадку або збирання врожаю не так благополучно в плані майбутніх подій. Стежити за зростанням посадок, зволожувати грунт, полоти траву з грядок, пророкує нескінченну низькооплачувану роботу. Наснилося, ніби це робить ваш приятель, то конкретно йому передбачається важка робота.

Збирати в сні з гряди плоди, що мають цвіль і гниль – несприятливий символ, пророчащий несприятливі звістки від рідних людей. Збір ягід, які ще не дозріли, трохи згнили або перезріли – пророкує відсутність насолоди.

Той, хто уві сні знімає полуницю для реалізації, чекає удача в підприємницьких справах. Зняти ягідку, щоб з’їсти – ознака, що незабаром відбудеться пристрасна ніч поруч з коханим або коханою.

На лісовій галявині

Сновидець, комусь приснилося збирати лісову суницю, згадує про свою колишню другій половинці і бажає повторення найкращого, що виникало в попередньому житті. Коли уві сні довелося їсти полуницю, то солодкі мрії здійсняться.

Особа, що збирає ягоду на галявині, де є також і інші види ягід і грибів, буде проявляти активність у виборі партнера, і внутрішнє чуття її не підведе. До чого бачиться, ніби при цьому вона їсть плоди великими обсягами? Згідно соннику Міллера, це ознака обопільної любові. Згідно зі Східним сонником, любі будуть щиро і довірливі.

Не часто подібне бачення приносить лише радість і щасливі надії. Немає причин для розчарування – в майбутньому чекає маса задоволень. Важливо, не піддасться спокусі уві сні на згнилі ягоди.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: