Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник зламати ногу до чого сниться?

Сонник зламати ногу до чого сниться?

Зламати ногу тлумачення сонника

Всяка травма, за версією сонника, відображає труднощі наяву. Ноги у сні висловлюють доленосний шлях сновидця, прийняття позицій, прагнення до мети. Однак це не одиничний пояснення, до чого сниться зламати ногу.

Сонник Мандрівника, пригрезившийся сюжет інтерпретує припиненням давніх дружніх відносин, справжнім розчаруванням. Квіток тлумачить подібне сновидіння майбутніми проблемами на роботі – незначні сутички на робочому терені обіцяють вивести сплячої людини з рівноваги.

Фрейд, изъясняя аналогічний сюжет, вказує на справжні труднощі у відносинах з другою половинкою в сексуальному плані, для хлопця подібне сновидіння означає нетривалі неприємності з потенцією.

Вид травми

Все, до чого бачиться кістковий перелом, за версією міс Хассе, значить набуття повагу та популярності. Розгледіти таку травму у сторонньої людини, говорить про те, що всі досягнення замість вас буде отримувати інша особистість.

Перелом ноги, або закритий перелом у нічних мареннях, хоч і віщує проблеми, але корінним чином на життя сновидця вони вплинути не зможуть. Крім цього, у сплячої людини є всі можливості налагодити своє становище в подальшому.

Занадто великі зміни віщує відкритий перелом. Коли на місці пошкодження ви побачили кров і стирчить кістка, це означає, передбачається несприятливий подія в сімействі сновидця.

Місце перелому

По соннику Міллера, перелом ноги в коліні вказує на внутрішню боязнь сплячої людини. Ймовірно, подібне почуття з’явилося напередодні важливої події, де слід проявити себе і піти на рішучі дії.

Додаткове пояснення, чому бачиться таке сонне видіння, представляється в Загальному снотолкователе. Згідно йому даний сюжет вважається сигналом готовності сплячої людини переступити на новий етап в житті, і просуватися до своїх мрій.

Наснилося, ніби ви зламали ногу в області стегна – можливо, вам довгий час доведеться жити на утриманні своїх родичів або близьких товаришів. Зламати п’яту уві сні, або ступню – до зниження по кар’єрних сходах.

Наснилося, ніби зламана ліва нога, по соннику Міллера, незабаром доведеться довіритися своїй інтуїції. Отримали травму правої ноги – до потрібності вірно розрахувати власні сили.

Хто травмувався

Англійський сонник зламати ногу і відчути, що немає можливості ходити уві сні, пояснює для юної дівчини швидким вступом у шлюб з ледачим чоловіком, сім’я якого буде жити в бідності і втрати.

Подібний сюжет, побачений молодому хлопцю, прийнято вважати якимось ознакою на близьку одруження на ласкавою і люблячою дівчині, яка надто нервна і недосвідчена в домашньому господарстві.

Якщо вам довелося уві сні зламати нижню кінцівку сторонній людині, за версією сонника Міллера, передбачається конфлікт з пригрезившейся персоною в існуючій життя. Коли ця персона в особі дитини – скоро потрібно буде надати допомогу близькій людині.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: