Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник зуб відколовся до чого сниться?

Сонник зуб відколовся до чого сниться?

Відколовся зуб тлумачення сонника

Якщо в нічному видінні зруйнувався або відколовся зуб, то цей сон може на багато що відкрити очі сплячій людині. Насамперед, відкриття будуть стосуватися особистості самого сновидца. Так до чого сниться подібний сюжет? Про це розкажуть найпопулярніші сонники.

Які масштаби трагедії?

Для початку, прокинувшись, треба оцінити: наскільки сильно пошкоджений пригрезившийся зуб. У Дворянському соннику під авторством Гришиній є пояснення щодо того, до чого взагалі може приснитися порожнину рота. Від її стану залежить положення сплячого в реальності. Втім, він може, зробивши певні зусилля і проявивши силу волі, рішучість, виправити несприятливу або невигідну ситуацію.

Якщо привиділося, що зуб відламався без крові, а його поверхня вкрита чорними слідами карієсу, гнилі, то це прикмета серйозної хвороби рідної людини. А от якщо на місці відокремленої частини утворилася порожнина, то в реальності сновидця чекає велика удача.

Сон, в якому несподівано і безпричинно відколюється білосніжний моляр або різець, може передувати добрим вістям наяву, прибутку. Але в соннику є менш радісне тлумачення з цього приводу: імовірний і конфлікт з начальством.

У сновидінні зуб, що руйнується кровоточил. Тоді має скандальну і важке розставання з нинішнім партнером. А ось якщо зубний осколок в нічний грезе подряпав десну, але крові не було, то згідно Російському соннику між сплячих і його коханою людиною виникнуть розбіжності. Виникають сварки.

У Велесовом соннику описаний сюжет про те, що в нічний дрімоті ви намагаєтесь вставити зубний осколок на колишнє місце. Таке бачення відображає невдоволення якимсь персонажем в реальності. Але правила пристойності доведеться дотримуватися і не виявляти відверто свого недоброзичливого ставлення до цієї особистості.

Важливі подробиці

Місце і вид ураженого зуба мають важливе значення для розшифровки сновидіння. Так якщо це був корінний моляр, то можливі проблеми з літніми членами сім’ї. Передній різець прогнозує неприємності з дитиною або з молодшими сестрою, братом.

До чого приснився тріснутий ікло? Таке бачення може передувати агресивної поведінки самого сновидца, який здивує оточуючих, продемонструвавши буйний норов, скандальність і навіть жорстокість.

А от якщо в сновидінні кришилася зубна емаль, то вас повністю захопить любовна пристрасть. Роман буде настільки бурхливим, що ви ризикуєте забути про моральні засади, сімейні узи, попереджає сонник.

До хвороби близького і пов’язані з цим труднощі, ось до чого сниться, як відколовся шматок керамічного зуба. А ось якщо у мріях примудрилися втратити шматок металевої коронки, то в реальності вірогідні незручні ситуації, казуси. Сон про те, що ви позбулися коронки з різця, підказує: відносини з близьким другом зайшли в глухий кут. Щось ви не поділили, а тому швидше за все розлучитеся назавжди.

Як це сталося?

Уві сні зуб відколовся в процесі пережовування їжі? Тоді немає причин для занепокоєння про самопочуття, ви пам’ятаєте про заходи профілактики і слідкуйте за своїм організмом.

А ось якщо зуб зруйнувався, коли ви в нічний фантасмагорії гризли горіхи, льодяники, то це свідчить про неабиякий розум, винахідливість і талант відшукувати геніальні рішення проблем. Причому ваші ідеї завжди допомагають вирішити те чи інше питання швидко, оперативно, тоді як на варіанти, запропоновані іншими, були б потрібні місяці, а то й роки.

Тлумачення бачення про те, що пошкодження було отримано під час чищення зубів, це знак того, що сновидінню нададуть велику послугу, безцінну послугу. А ось Міллер інтерпретує подібний сюжет інакше, попереджаючи, що тому, хто спить доведеться докласти зусиль для збереження спокою в сім’ї.

Мовчання— золото, ось про який прислів’ї потрібно пам’ятати того, хто уві сні відчув, як відкололися відразу кілька зубних шматочків. Сонник рекомендує більше слухати і менше базікати, це допоможе зберегти репутацію і добре ім’я сновидінню.

Густав Міллер, втім, знову оригінально тлумачить цей сюжет, вказуючи на те, що тому, хто спить чекають серйозні випробування, внаслідок чого йому навіть доведеться забути про гордість. А ще це може передрікати нездужання, втома.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: